Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.456
Локација
.
Ako smo prošle godine dobili obećanje, od pičkoustog direktno, da će takmičenje biti pošteno, pa nismo bili svesni svoje nesvesti, ove godine to obećanje ne postoji što je demonstrirano na samom početku takmičenja.

I ne samo to, pred ovu sezonu imamo najavu indirektno od firera da će cigani uzeti titulu.
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Verovao ili ne ovde je potreban IQ igrača ne toliko koliko talenat. Treba ti školovan defanzivac sa sigurnom pas igrom koji ne zabada glavu u zemlju, ne plaši se pritiska protivnika gde će da seljački izbunari loptu, kao i sama kretnja u modelu.

Pročitao sam da je Pep imao 40+ varijacija build-up gde su igrači učili ko Oče Naš. Time je zbuniivao protivnike jer često ulaze u mismatch kao u basketu, pa ti recimo možeš sutra da vidiš na derbiju da ti dragović izleti na Uroševića.

Sveta je pismen defanzivac. Za ovo su moj brat od tetke i Sani tanki. Mislim da nemaju taj IQ za ovu igru. Treba nam neko ko Mark Valjente da sve dodje do još boljeg izražaja. Rekao bih da smo krila zatvorili, doveo bi još jednog veznjaka za rotaciju (izgubismo Jevtu i ništa ne dovodi pizdec bugarski) kao i prioritet #1 Rikardo 2.

Dakle štoper, veznjak, napad. To je sve što nam treba da gazimo.

Да имамо штоперски пар из Фејнорда Сенеси-Траунер била би милина :D
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Jeste da sam odgledao poslednjih 20 minuta i to u pijanom stanju i to mi je izgledalo fantasticno ne pamtim da smo lepse igrali skoro.

Sve mi ovo mirise da ce biti sve to dobro ove sezone, jos kad brat Diabate krene da igra, za njega imaam misljenje da ce bas pokidati kod nas.( Paz' te sta sam reko)

A za stanojevica imam da kazem da se ... ejjj bre dve godine si ti nas jebao sa raznim bivsim fudbalerima i invalidima Boze me oprosti.
Prodavao si nam razne bajke, unazadio si nas dve godine, dve godine potrosene na nista...
 
Последња измена од уредника:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Jeste da sam odgledao poslednjih 20 minuta i to u pijanom stanju i to mi je izgledalo fantasticno ne pamtim da smo lepse igrali skoro.

Sve mi ovo mirise da ce biti sve to dobro ove sezone, jos kad brat Diabate krene da igra, za njega imaam misljenje da ce bas pokidati kod nas.( Paz' te sta sam reko)

A za stanojevica imam da kazem da se napusi kurcine ejjj bre dve godine si ti nas jebao sa raznim bivsim fudbalerima i invalidima Boze me oprosti.
Prodavao si nam razne bajke, unazadio si nas dve godine, dve godine potrosene na nista...
A da se malo, ako si se otreznio, zapitaš zašto nije dovden Sveta, koga je isti taj tražio, i kako to sad odjednom mogu da se dovode neki dobri igrači, a nije moglo tada?
Ili možda upravu da napušiš? Jer u suprotnom, isto ovako ćeš napušavati i Stolicu kad recimo ne budu plaćali igrače pa odu (kao Asano).
Ili kad saznamo koliko će nas zapravo koštati svi ovi transferi, i da li će klub išta imati od toga?
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Prelep početak. Tražiti mane sada, na samom početku, je suludo isto kao i kad bismo sad pričali kako kidamo i sve osvajamo. Trebaće vremena da se pokažu sve vrline i sve rupe u igri.

Ali ono što je očigledno je sledeće:

-Maloletni igrač otvara sezonu prelepim golom na asistenciju igrača koji je ove sezone dobio desetku a prošle 4 minuta u derbiju.
-Svako pojačanje bolje izgleda u odnosu na ono što smo imali prošle godine na tim pozicijama.
-Vidi se ideja trenera i lični pečat (takođe promena u odnosu na prošlu sezonu). Što reče neko "gledljiv fudbal i slušljiv trener".

Meni se sviđa, jedva čekam sledeću tekmu, jedva čekam premijeru na JNA, jedva čekam da krenemo da rastemo.

Jedino još što mi treba u ovom momentu je da čujem da dovodimo još nekog veznjaka, iskusnog špica i da je Vučela na aparatima. Ali i bez toga sam zadovoljan, biće i to jednog dana...

Idemo dalje, da tabela izgleda ovako i nakon 30 odigranih utakmica.

:pfc: :pfc::pfc:
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ovo juče je bilo baš baš solidno, i pored lošeg terena, videla se jasna ideja.
Ljudi, igramo fudbal!
Patriković opasno preti da mi bude omiljeni igrač ove sezone.
Bravo klinci!
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
kako to sad odjednom mogu da se dovode neki dobri igrači, a nije moglo tada?

Nisu dovedeni zato sto nije ni trqzio da ih dovedu, nego mu je igrao Miljkovic i Jojic i bila je prica da smo popunjeni na svim pozicijama, a sad dodje Stolica i dovede Dijabatea i Patrika. Znaci to dovodjenje igraca je i do trenera.

Ili možda upravu da napušiš? Jer u suprotnom, isto ovako ćeš napušavati i Stolicu kad recimo ne budu plaćali igrače pa odu (kao Asano)


Ja nisam napusavao stanojevica zbog Asana i nisam jedan od onih sto su za odlazak Sadika krivili AS. Sadik bi otisao ko god da je trener kao i sto ce Dijabate verovatno otici odma posle jedne dobre sezone. Asano covek nece da igra za dzabe, postujem to. Krivac za to? Uprava naravno.

Ili kad saznamo koliko će nas zapravo koštati svi ovi transferi, i da li će klub išta imati od toga?

Nije mi bas najjasnije kako mislis koliko ce nas kostati?
Klub kao po obicaju nece mati nista od toga i da se prodaju za 20milki, imace gospoda iz uprave.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Ja bas imam pomesana osećanja posle tekme...
Jako sam zadovoljan što smo na njivi uspeli da damo 4kom. Igrači su odlično pravili višak, otkrivali se.
Så druge strane Javor je bas skromna ekipa i kao takvi su nam napravili par šansi, što brine itekako. Plus me brine to što nemamo dovoljno dugačku klupu, ali to se znalo i pre tekme.

Videćemo kako će ići ova sezona, svakako puna podrška momcima i stručnom štabu!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Nisu dovedeni zato sto nije ni trqzio da ih dovedu, nego mu je igrao Miljkovic i Jojic i bila je prica da smo popunjeni na svim pozicijama, a sad dodje Stolica i dovede Dijabatea i Patrika. Znaci to dovodjenje igraca je i do trenera.
Pa recimo, Svetu je eksplicitno trazio. Klub nije hteo da ga dovede. Jer kao što su ga sada doveli "na dođem ti" za 800k + 50%, tako su mogli i onda.... Nisu para imali ni tada, kao što nemaju ni sada. Čija je procena bila da nam ne treba / ne vredi, je pitanje za upravu. I da li je vredelo ne dovođenje.
Naravno da ima dovođenje igrača veze sa trenerom, ali i sa upravom. Jer i sada su igrači dovedeni po nekoj "poslovna tajna" aranžmanu, a o tome odlučuje uprava.
Stanojević nosi svoj deo odgovornosti, koji nije mali. Ali s obzirom da ne znamo šta je kome rečeno ni tada a ni sada, mislim da je uprava prava adresa sa napušavanje, pa jedno 5 mesta prazno pa onda trener.
I kao što sam rekla za Stanojevića, isto važi i za Stolicu - svaki trener je saradnik uprave, na neki način. Jer kao što Stanojević nije imao angažman i bila mu karijera na aparatima, isto važi i za Iliju. Da li je Ilija moderniji trener - da, naravno da jeste. Da li će nam to nešto doneti - videćemo. Iskreno, nadam se najboljem.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A jes sad Stanojevića su sabotirali ali Stolici dovode koga on želi. Pri tome je on u najboljim ličnim odnosima sa Ivicom i tom bivšom bikovom ekipom.
Oni rade uvek na istom principu dovedu nekog koga trener traži i za uzvrat moraš da prihvatiš razne menadžerske kombinacije.
Tako dobiješ Natha, Asana i Sadika i Pešukića i Lalatovića. Dobiće i Stolica nekog Đilasa.
Problem je što su Stanojevićeva prava pojačanja bila ranga kombinacija.
Ali ok pričamo o čoveku koji je pri ulasku u LŠ rekao na dolazak jebenog Boje “može”.
Čovekov skauting se svodi na igrače koje lično poznaje ili njegov najbliži krug ili protiv koga se igralo. Pri tome ne meša se i skauting kada se traži igrač, ali mu nije problem da izjavi “on je samo stranac”.Ali on više trener nije pa je uzaludno trošiti vreme na njega, ali to da je mogao da izvuče bolja pojačanja i s ovom najgorom upravom, jeste sigurno. Zato i Stolici svaka čast na integritetu, da li je postavio uslove kada je dolazio ne znam, šta će trpeti u sledećem roku znam još manje, ali činjenica je da ovaj tim izgleda kao sastavljen po njegovoj volji.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Izlazi Andrade u 83 minut i kaze da je za 83 min pretrcao najvise na terenu 10.3 km ( sigurno je bio iznad 10) a pored njega do tada u timu izad 9 istcanih km su bili jos Filipovic , Zdjelar i Urosevic.
Za razliku od prosle sezone kad smo imali dva igraca koju mogu da trce sada imamo 4 :D
Samo spartaj i puni kucku kad joj dodje red razume se
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
A jes sad Stanojevića su sabotirali ali Stolici dovode koga on želi. Pri tome je on u najboljim ličnim odnosima sa Ivicom i tom bivšom bikovom ekipom.
Oni rade uvek na istom principu dovedu nekog koga trener traži i za uzvrat moraš da prihvatiš razne menadžerske kombinacije..
Nisi me razumeo, tj ja se verovatno nisam dobro odrazila :)
Poenta je da govna sabotiraju KLUB.. princip je isti sve su ostalo nijanse, a svaki trener je kolateralna steta..
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Lepo fudbalsko vece, gledljiva utakmica. Svaka cast deci na upisivanju u strelce, svaka cast Stolici, svaka cast celom timu. Konacno konkretne stvari i sa pozicije desnog beka ako racunamo i ponisteni gol 2 asistencije Filipovica. I Sveta mi se dojmio, cvrsto ulazi u duele, pucaju tintare u nasem petercu. Ok, stoji da je Javor u pitanju al za prvu utakmicu u prvenstvu, posle ovakvih priprema i uz ovakav teren ja sam prezadovoljan. Idemo Niiiiš
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Ostavljanje reprezentativca Mađarske na klupi, a izvršenih svih 5 izmena, bravo Ilija. Sve ti više verujem! Samo nastavi tako brate ćelavi.

Ovaj deo tima moramo malo pojačati. Što pre.

Screenshot_20220710-084458.png
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Nisi me razumeo, tj ja se verovatno nisam dobro odrazila :)
Poenta je da govna sabotiraju KLUB.. princip je isti sve su ostalo nijanse, a svaki trener je kolateralna steta..

Potpuno ista uprava je i sada kao i tada. Ista govna su bili i tada a i sada su. Jedina razlika je trener. Jedan trener želi pojačanja, drugi svoje bivše igrače (kombinacije i one koji osjećaju) kojima vjeruje i koji njemu vjeruju i s kojima je dobar. Zbog toga je naš klub izgubio dosta dragocjenog vremena na razne poluinvalide.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.459
Reaction score
5.794
Локација
beograd
Od 2017.godine Partizanove godine su pojeli skakavci. Treneri bezmudasi, svi redom zadovoljni igračkim kadrom. Konačno je dosao neko ko je tražio i TRAŽI pojačanja. Ova uprava kako zna i ume da usliši želje trenera u dovede jos jednog špica I najmanje jednog igrača u veznom redu. Sve ispod toga je direktno sabotiranje kluba I trenera.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
A za stanojevica imam da kazem da se napusi kurcine ejjj bre dve godine si ti nas jebao sa raznim bivsim fudbalerima i invalidima Boze me oprosti.
Prodavao si nam razne bajke, unazadio si nas dve godine, dve godine potrosene na nista...
Čovek koji je jedini prošle dve sezone, stao uz Partizan i javno kritikovao cigane i savez za sve što rade. Nije zaslužio da se napušava k..... Al' okej.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top