Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.758
Reaction score
55.315
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Lik je pod floskulom nismo navijači rezultata uporedio ex ju ligu i ovo terzicevo govno od lige gde smo jedva izvukli 4to mesto.
Mislim iz te perspektive uopšte nismo loši, nadam se da naredne sezone možemo do trećeg mesta.
I onda argumentacija kad smo ispadali iz lige imali smo 20ak h ljudi. Pa to je upravo i poenta, nisu ljudi debili da ih zavlači jedan Vazura i njegovi poslušnici na trenerskom mestu.
Da je samo do rezultata bio bi pun jna.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.503
Локација
vaginamandibularia
Neuporedive lige, ovi cukaricki i tscovi bi u to doba mogli eventualno da igraju drugu ligu i to jedva.
u sezoni za nama smo na zalost videli cirkuske rezultate kluba, gde se opravdano mnogi pitaju da li je bilo namestenih utakmica.
U svakom slucaju, klub kome nije u interesu da dolaze navijaci, da slucajno neko ne uvredi pickoustu nakazu koja im je svima sef.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
466
Reaction score
2.594
Ovi sa svojim "u moje vrijeme su bili pravi navijači, ovo sad sve manekeni" su dodijali i Bogu i ljudima.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Društvo kad čitam šta se ovdje piše evo poslednjih 3 mjeseca kao da tražimo razloge zašto ne treba doći na JNA.
Svi vidimo i svi znamo zašto je stanje takvo. Niko nije lud.
Pritisak se vrši masovnošću. To je jedino što mi možemo da uradimo u ovoj situaciji. Pogledajte proteste protiv nasilja. Toliko je ljudi da je vlast stavila prst na čelo i ne zna kako da reaguje. Ne prolazi stara priča, namještaljke, ljudi su tu iz nedelje u nedelju. Ni opozicija ne zna šta će, ali svi su u nekom grču jer znaju da nije dobro imati toliko ljudi na ulici.
Simbolika odlaska na stadion nije ni u podršci igračima i treneru, ni u borbi protiv uprave i vlasti. Mi odlaskom na stadion kažemo svima da je to naše. I kad mi poplavi kuća i kad se izliju fekalije i kad je zemljotres ošteti, to je i dalje moja kuća.
Ako pare krade i uzima ko i kako želi, oni su privremeni korisnici tog svega,oni su skupljači poreza. Da li će otići sad ili za 5 godina ne možemo znati. Ono što mogu da znam je da ako nas bude više na stadionu poruka je mnogo jača, parole se dalje čuju i osjećaćemo da nismo sami. Kako ljudi šetaju svake nedelje za povratak dostojanstva i prava izbora, tako i mi treba da idemo na stadion da bismo tražili pravo da se ravnopravno borimo.
Imam samo jedno pitanje, znam da je nemoguće iz dnk razloga, ali retorički: Kako bismo reagovali da su obrnuta mjesta? Da vlastodržac navija za nas a mrzi njih i proba da ih sahrani?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.539
Локација
Beograd
Lik je pod floskulom nismo navijači rezultata uporedio ex ju ligu i ovo terzicevo govno od lige gde smo jedva izvukli 4to mesto.
Mislim iz te perspektive uopšte nismo loši, nadam se da naredne sezone možemo do trećeg mesta.
I onda argumentacija kad smo ispadali iz lige imali smo 20ak h ljudi. Pa to je upravo i poenta, nisu ljudi debili da ih zavlači jedan Vazura i njegovi poslušnici na trenerskom mestu.
Da je samo do rezultata bio bi pun jna.
Nisu ljudi debili, to stoji i pokazuje se, ali i da nas ima, a nema nas, to je fakat, ne bi pomislili da ovi smeju da rade ono što rade i izgleda to rade sa uživanjem.
A ostatak je za ponos, jer su i ostali u okruženju igrali tu istu ligu, imali i bolje rezultate, pa smo mi imali najbolje proseke uglavnom.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Kažu Dijabate nije ispunio očekivanja i sprema mu se zamena u vidu 19-godišnjeg Jojića iz Lučana. Dijabate će da ide ispod cene, samo da se otarase tog tereta. Jedini igrač renomea Partizana.
Dabogda pomrli jebem im poreklo.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
Dijabate je imao stav u partizanu kao i abubakar...igrao je evropu,a prvenstvo ga nije interesovalo....ako ne moze da bude na nivou i nema motivaciju za sva takmicenja onda neka ide.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Vreme prolazi oni su i dalje u upravi u strucnom stabu znaci sve je ok i spremni su i dalje da unistavaju Partizana. Za koji dan lazov ivica kralj pocece da nosi igrace punice klub sa kvantitet umesto kvalitet i opet jovo na novo opet borba umesto za sami vrh sa cukaricom i TSC za mesto u evropi. Sto puta cu da ponovim kada nismo iskorostili dominaciju pre nekoliko godina kada se zlezda gusila u dugova i menjali su predsednike i trenere kako na traci umesto tada da postanemo siguran ucesnik u ligu sampiona i budemo uz rame Dinama iz Zagreba mi sada dozivljavamo istu sudbinu kako one preko puta, ali oni su imali feniks koji ih uzdigao od mrtvih a kod nas je sve stalo posle 4 tog mesta od navijaca, bivse igrace, bivse predsednike kluba i funkcioneri legende i sve koji im je Partizan u srcu. Sve ce biti djabe ako ne dodje do korenite promene. UPRAVAAAA NAPOLJEEEEEEEE!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
806
Reaction score
4.277
Локација
Beograd
Dovodjenje Nikole Jojica bi bio najpametniji moguci potez koji ovaj klub moze da povuce (mlad igrac kome istice ugovor, koji je bio odlican u mladjim kategorijama i koji je imao bolji ucinak od svih nasih krila u jednoj skromnoj ekipi), tako da s obzirom na to ko je u nasoj upravi i na poziciji sportskog direktora ocekujem da taj potez bude uparen sa necim jako glupim, kao sto je prodaja Dijabatea i nedovodjenje nekog ozbiljnog stranog igraca (ili domaceg, mada mi niko ko je takav, a dostupan ne pada na pamet) kao zamenu za njega.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nikola Jojic je odlican fudbaler i valjalo bi da ga dovedemo. Isto tako bi valjalo da ostane Dijabate pa da imamo njih dvojicu na istoj poziciji, to bi ozbiljan tim tako uradio, a mi posto nas vode ljudi koji ne mogu svoje porodice da vode kako treba dobro je i sto postojimo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.758
Reaction score
55.315
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.315
Reaction score
37.406
Ali zato imamo sreće da domaći igrači, a posebno naša deca "osećaju" klub. Eh, da su nam svi takvi gde bi nam kraj bio... verovatno u nekoj međuopštinskoj ligi mada ni ovako nismo daleko.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ali zato imamo sreće da domaći igrači, a posebno naša deca "osećaju" klub. Eh, da su nam svi takvi gde bi nam kraj bio... verovatno u nekoj međuopštinskoj ligi mada ni ovako nismo daleko.
Nek se nose svi oni u tri pičke materine ako im nije čast što su u Partizanu. I deca i stranci. Ova govna su nas samo dovela na status koji pominješ, samo se vrati u naše detinjstvo, čuješ da je neko od klinaca u Partizanu je bilo pojam, sada je to par hiljada evra krmku u dupe i dete igra sa dve leve noge.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Znači u najavi još jedna bačena sezona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top