Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Uh znači, tek posljednju četvrtinu meča smo počeli da igramo nešto. Diabatea baticu ne možemo da pratimo. Možda su Vujačić i Saničanin lošiji od Svete ali su uigraniji, pa nije bilo ludačke promaje pozadi iako je mali na golu. Zalutali Lutovac centaršuta bez i bolji nazad. Natho pomalo ljut zbog zamjene, možda bi povezao Diabatea bolje. Rikardo čuvan. Andrade i Zdjelar standardno dobri. Kristijan borben ali samo to.
Malo smo i bez sreće pri šutevima Uroševića, Baždara i Meniga. Sve u svemu blijedo sa naznakama igre, ali nedovoljno za tri boda.
Jug konačno proziva Upravu.
Suđenje, nije loše pogotovo kod najveće boljke srpskog fudbala, izležavanje po terenu.
Žao mi je što smo kiksali već 2 puta, ali bih Stolicu pitao da ako misli da ne može da poveže igru, da se izjasni i jasno kaže "ljudi ne mogu ja ovo i idem" , ili da kaže "apsolutno moja odgovornost, znam šta radim, još jedan kiks i sam odlazim bez da mi išta dugujete".

Upravu na panj i sjeći polako v po v.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Najžalije mi je evrope. U takvom smo kanalu da je tuga kako ćemo glatko da ostanemo i bez LK sa velikim build-up vizionarom na klupi. Izvinjavam se samom sebi što sam poverovao da ovaj zna nešto, pogotovo kad se setim kako ga je Nikolić predlagao. Kakva prevara od trenera.
Једном сам написао да сви они у струци хвале једни друге без обзира да ли то стварно мисле јер имају ту неку другарску потребу за тим да "не узимају другоме хлеба из уста".. Потврдило се да ничије мишљење ту није меродавно.
И мени се свидела идеја Столице, и даље ми се свиђа идеја........проблем је што он очигледно појма нема како да је спроведе, а то нисам предвидео. Један теоретичар који у пракси једва савладава и флашицу.
Док је ова власт нема ту шта да се прича.....тренер и екипа су онакви какве они дозволе, а управа је ту да спроведе жеље одозго. Наше стање се мења на боље само променом свеукупног стања у држави на боље, а када ће то бити само Бог зна......


Боли њега курац за титулу. Као да изгубио термин у балону. Какав ли је тек бол у међуножју његових послодаваца и човека од "30 секунди".
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vrijeđanje trenera FK Partizan
@PFChampion Najvažnije je na startu otkriti problem. Stava sam da ko god nam je uprava mi moramo da gazimo ove seljake. Imali smo 98 bodova. Ilija Klompica će da skupi 48. Mislio sam da nećemo vezati više od 3 pobede, sad mislim da sa ovim nećemo vezati više od jedne do dve. Kakva god da ti je uprava ti sa ovim sastavom moraš da ove rešiš 3:0 kući.

Diabate klupa, Menig klupa, Andrade levo krilo. Lutovac na beku. Stil igre bunar. Da se ne ljubimo. Za mene je ovo amater i koliko veceras bivsi trener. Zato sam i napisao nisam uveren u pobedu. Po treći put, ovo nema veze sa upravom, njihova apsolutna odgovornost je što dovedeš ovakvog čoveka koji ima diskonekt s realnošću i nije dorastao ni Telepotiku a ne Partizanu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
eno govna sa tuzne tribine (opet) teraju upravu

izgleda da gmazura, gljivica i ekipa ne duguju samo kurvetini sa druge strane brda nego i "najverniji" moraju da se stisnu... kako li je tek gmazurinim ravama vrv bez baksisa ih ostavlja eeeee zivote lutalico

mojne da ste kivni na stolicu, lik je ne bitan u svakom smislu
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Kilavili smp celu utakmicu i imali jedan šut u okvir gola a trener zadovoljan igrom i samo je po njemu gol falio.

Neka kaže neko Stolici da trenira Partizan a ne Voždovac ili Čukariči, isti to treba reći i upravi jer se i oni tako ponašaju.
U Partizanu se traže nizovi pobeda, pobede u derbijima i titule.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Meни је само фасцинантно како успем да се изнервирам кад већ мање-више знам шта нас очекује. Јебо ме коњ
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.501
Reaction score
29.230
Локација
Novi Sad
"Mora da postoji proces koji moramo da ispostujemo" rece trener....

Nemam reci da opisem stanje uma i kolicinu besa, tako da braco zelim laku noc iz Grcke.

UPRAVA NAPOLJE!
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
644
Локација
Beograd
Čekali su mesec dana da izaberu trenera, na kraju izabrali Stolicu. Deset igrača pustili niz vodu. Doveli nove reklo bi se kasno. Gde je Filipović danas? Gde je Šehović? Menig, Diabate tek od 55. minuta. Rikardo sam u napadu šansu jednu mu nisu stvorili. Lagano ima vremena, borba je za drugo mesto izgleda. Kako da očekuje rezultat čovek kad je tako. Zna se da će do kraja Avgusta biti bar -8. Šta drži upravu u klubu i dalje? Imaju li trunku morala? Naravno da nemaju. Samo nek nastave da se igraju sa našim nervrima, kakav ih kraj čeka videćemo. Kad tad karma stigne svakoga.
 

state_of_mind

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
40
Reaction score
70
Локација
Beograd
Sta kazu grobari iz Beograda? Hocemo li na neki protest? nesto?

Ili nije jos alarmantno stanje? Moze to jos gore?

Ili cekate mi iz ostalih gradova da vam organizujemo proteste pa onda da molimo vas da pomjerite guzice iz fotelja i da sjednete na bus par stanica da nam se pridruzite?


Niste podrzali zabranjene..pravili ste se neutralnim...evo vam sad tuzna tribina da vam organizuje protest protiv ovog zla koje se nadvilo nad klubom.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Stolici zameram samo jedno.
Imamo 75 krila u klubu i sve sto je nisko i mrsomudi u omladinskoj skoli guramo na krilo, a onda utakmicu pocnemo sa jednim krilom.

Za sve ostalo, zna se krivac. Ne vredi da se ponovo pokrece prica o Stanojevicu i Savi, jer nista uzeli nisu. Niti su imali sa cim.

Da ugasimo konacni i Teleoptik i preoremo one terene. U usta vas jebem, nama utakmicu igra rezervista Cukarickog jer bonusa nemamo i jos se nervira kad ga trener izbaci, a cak ima i razloga da se nervira jer nije bio najgori. Tuga.

Video sam pre 6-7 meseci narkomancinu u Nacionalnoj klasi na Kopaoniku, sa sve tompusom u ustima i ne mogu sebi da oprostim sto nisam prisao da se pozdravim.
U usta ih bre jebem. Komplet celu lozu. Picke jedne i unistitelji Partizana. Gori od cigana, gori od svakog neprijatelja Partizana, od svakog zla. Slavicu dan kad pomrete majku vam jebem nesposobnu lopovsku.

MARS IZ PARTIZANA LOPOVCINE.
IGLICE JEBEM TI SVE STO HODA NA DVE NOGE.
UPRAVA NAPOLJE.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Шта је писало на транспаренту ?

Sviranje kurcu. Klub ti jebu 5 godina i ti pises neke poslednje opomene. Da je srece sva ova grupa ljudi sa Juga bi otisla do prostorija kluba i gamad iste ne bi napustila dok na stolu ne budu ostavke. Ali sto tako kada moze jos malo kredita da se da. Sve ti jebem, ne znam kako bi opisao ovo sto osetim prema kretenima iz uprave, drzavi i sistemu... Daj da ugasimo ovo ili bar krenemo iz beton lige, bili bi makar dostojanstveni.
Screenshot_20220723_235051.jpg
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.756
Reaction score
19.317
Локација
Nickname
Jebem mu majku da li ste realni da trenutnog trenera upoređujete sa prethodnim koji vam je bio dobar, a lik za dve godine niti je osvojio nešto niti je dobio ijedan derbi. Da li je moguće da su toliko opali standardi jednog navijača Partizana i da vas je toliko sjebao sistem?

Isto tako pišete o Stolici kao da je počinio smrtni greh ovim kiksevima (zaista nešto na šta nismo navikli u zadnjih xy godina u pm) i da treba da ga bude sramota, stil pisanja je takav kao da mu je u najmanju ruku poklonjeno mesto trenera iako je sve dogovoreno imao recimo Lopetegi.
A u stvari im je bio poslednja opcija jer jadnici svojom reputacijom nisu sposobni dovesti nikoga zrelijeg i kvalitetnijeg u klub.

Došlo ljudi na stadion, pri tom dobar deo i sa strane, da podrži tim protiv kog navija sopstvena uprava koja ga sklapa. Jebem ti koji mazohisti. Svaka vam čast.

Navikavajte se na borbu za drugo mesto vi koji i dalje niste. Bez zajebancije. Pogotovo braća koja i dalje koriste izraz titula i sastavljaju formacije i rombove pred utakmicu.
 
Последња измена:

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Никад лакше изгубљена титула. Прво полувреме у рангу аматерских екипа. Да човек не поверује шта је направљено од клуба. Служимо за подсмех и зајебанцију. Пуки аматеризам на свим нивоима клуба! Туга, чемер и јад!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
624
Reaction score
2.299
Локација
Beograd
Što je najgore, ništa se neće promeniti.

Da sam u upravi, ja bih umro večeras.
Da sam trener, ja bih umro večeras.
Da sam igrač, ja bih umro večeras.

A njih tako boli qrac i sve pišaju žuto od nervoze.

Za nedelju dana im stižu plate od 10000e, 20000e, 30000e, pa opušteno.
A mi se kidamo!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Pripreme i sve radjeno na njima nema veze sa ovim sto mi igramo. Sastav i taktika su mi nejasni totalno bili danas,kao i gospodin zaduzen za iste. Nije problem x,od titule svakako nema nista,ali ovakav izbor igraca u ovakvoj utakmici je van svake pameti,Stolica se ocigledno pogubio,nemam drugo objasnjenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top