Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Meni je sve bilo jasno kada su upitali Stolicu na promociji zašto nije došao 2017te a došao sada, rekao je da je sada “pametniji” itd … A ja sam lično čuo iz njegovih usta te 2017te kako kaže nešto u fazonu , neću ja da budem kriv ako ne osvojimo titulu da podnosim krivicu” itd…
Pa pošto je sada “pametniji” ,uzeće lovu kada tada nije …
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Nejasni su mi oni navijači koji su svjesni zla, kad dođu na stadion a vide da nekog ko je kao pojedinac izrazio revolt i vikao nešto protiv trulog sistema tuku sns batinaši, a oni nijemo posmatraju.

Razumijem ako je neko sa djetetom pa ne bi da ulazi u problem, ali da apsolutno nikakve reakcije nema od strane drugih navijača, osim ovog beskonačnog online revolta koji se na ovaj način izražava...

I mi želimo neke promijene?!

Ja dođem iz druge države, pređem 150km da gledam utakmicu, izrazim svoje mišljenje glasno, čujem okolo nemoj brate napravićeš sebi problem. Dođe neka budala, unese se u lice zbog onog što skandiram, ja ne ostanem pribran i na odgurivanje reagujem pesnicom u zube. Ja koji sam se u životu potukao 5 puta za 36 godina.

Prosto imam osjećaj da bi sve drugačije bilo da nema interneta, jer je ljudima lakše ovdje beskonačno pisati, bez bilo kakve reakcije.

Ovo je isto kao da gledaš kako ti neko uništava porodicu, odvodi djecu, ženu, a ti stojiš sa strane i pokušavaš online da nađeš rješenje.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Plava Čigra

ako dobro kontam, ti si na utakmici protiv tsca skandirao protiv vucica ili uprave, upozorili su te da to ne radis, neko od sluzbenika u crnim majcama ti je prisao, uneo ti se u facu, odgurnuo te i ti si ga udario pesnicom u glavu?

To se dogodilo?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
@Plava Čigra

ako dobro kontam, ti si na utakmici protiv tsca skandirao protiv vucica ili uprave, upozorili su te da to ne radis, neko od sluzbenika u crnim majcama ti je prisao, uneo ti se u facu, odgurnuo te i ti si ga udario pesnicom u glavu?

To se dogodilo?

Nije sa TSC-om ( nisam bio na utakmici ), nego tokom prošle sezone, ali nije to ni važno.

Htio sam reći da je stvar u tome da je toliki strah u ljudima da se prosto iznenadim kad vidim da ima onih koji neće samo da stoje u mjestu dok im neko lupa šamare.

Hvala Bogu, ima dosta takvih i ti ljudi su mi jedina nada da će ovo zlo da prestane jednog dana.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Plava Čigra

Cekaj sad... Udario si placenog navijaca u crnoj majci u glavu... I sta ti je posle bilo, jesu ti vratili, jesu te trazili posle? Da znamo u sta se upustamo ako se ohrabrimo da se usprotivimo...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Plava Čigra

Ja sam zbog toga budžetu srBije platio 100 soma, popio uslov na dve godine i zabranu posete "sportskim događajima" godinu dana.
Da nije bilo jedne ženske osobe u mom životu, ili bih morao da istresem 10 soma ojra, ili bih malo ležao, verovatno u Mitrovici.

Ili revolucija i fizički otpor gde mu je mesto i gde može da donese dobre promene, ili apstinencija od mesta i situacija gde normalan, zdravorazumski čovek protiv sebe ima celokupan snsciganjskivelikosrpskonaprednipičkoustodupelizačkikriminalni aparat smrdijice.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Što bi rekao K. U jednom intervjuu, dat je legitimitet nekim ljudima, od strane ljudi koji su 20 godina na Partizanovom stadionu. I tu počinje početak kraja.

Pocetak kraja je upravo ta "al nikad drugove svoje ekipa", njihovi vavici i super lige. Posle oni kao brane grobarstvo sa Istoka, cirkus...

Al da se ne vracamo u ruznu proslost, imamo ruznu sadasnjost.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
I treba ceo stadion da navija sa jugom.
Prestanite više da se separatišete na štetu Partizana.

A ovaj burazer što predlaže tuču protiv profesionalnih batinaša, samo rokaj. Niti planiram da se invalidiram, niti da idem po zatvorima, gubim posao i pravim probleme svojoj deci.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
543
Reaction score
2.170
Локација
45
Аха значи треба се померити док бију човека поред тебе, који је скандирао исто што и ти, и онда кад обаве посао и врате се на своју трибину треба их поздравити аплаузом и отпевати двоглас с њима. Примљено к знању :)
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Zar je nasilje jedini način da se prekine ovo ponižavanje?!
Da li postoji mogućnost da se navijači organizuju i da preko raznih tribina, javnih okupljanja iznesu svoje stavove i da traže rješenja za spas kluba. Da se organizuju na takav način da se zna ko kosi, a ko vodu nosi: ko će pisati zahtjeve, ko će se povezati sa medijima, ko će ići na javne tribine, ko će ići na TV i radio. Znači treba neko ko ima veze da se sve probije u javnost i neko ko će sve to artikulisati i ljudi koji će animirati navijače i širiti pravu crno-bijelu priču.
To je moje razmišljanje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
@Plava Čigra

Cekaj sad... Udario si placenog navijaca u crnoj majci u glavu... I sta ti je posle bilo, jesu ti vratili, jesu te trazili posle? Da znamo u sta se upustamo ako se ohrabrimo da se usprotivimo...

Bila su trojica likova koja su prišla i upozorila da ne skandiram za moje dobro, na šta sam odgovorio da imam apsolutno pravo da skandiram ono što mislim i osjećam, na šta je jedan od njih odgovorio tako što mi je stavio šaku na lice i odgurnuo, na šta sam ja odgovorio udarcem u facu. Bio je na zemlji kratko, a druga dvojica nisu ništa pokušala dalje, vjerovatno iz razloga jer su oko mene ljudi koje i nisam lično znao bili spremni na reakciju ( hvala i braći sa foruma koju sam tada upoznao, a koji su u tom trenutku zauzeli stav ).

Otišli su odmah nakon toga, osim psovki upućenih nakon toga i pretnji nije se ništa drugo desilo.

Završila se utakmica nedugo nakon toga, sjeo sam u auto i pošao kući nazad sa bratom.

Ja imam dvije porodice, jedna od njih je Partizan. Tako sam i ženi rekao kad smo se upoznali, tako i sinu koji još nije progovorio pričam svaki dan.

A sve se to desilo nedugo nakon njegovog rođenja. Svjestan sam bio svega, ali ako ja treba da budem plašljiv i da nemam reakciju kada mi neko dira porodicu, koje je onda moje pravo da ja Partizan nazivam svojom porodicom ako ću se strane mirno da stojim i gledam dok drugi uriniraju po njemu.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
44
Reaction score
103
Локација
Glasgow
Nedovoljno je da se samo otjera Uprava,ali to je samo prvi i obavezni korak,pa i juče su Vučićevi momci pravili red na istoku..ja ne bih rekao Uprava napolje nego politika napolje iz kluba..
Otići će ovi postaviće Psiho svoje druge podanike I ista priča..
Partizan se godinama uništava a teško da u ovakvoj Srbiji može biti bolje.
.Privatizacija i izbacivanje sve i jednog Vučićevog poslušnika iz kluba pa makar bili u 3 ligi je jedini način za oporavak jer na ovakav način samo će nas ugasiti..Partizanov protivnik je država koja je u ovim godinama napravila od Zvezde giganta koji duguje milione,a nije obavezna nikome da ih vraća.
I na osnovu svega toga svake sezone otpušta po 3,4 stranca koja su preskupo plaćena,šta ih briga može im se..
Onog trenutka kad na čelo države dođe čovjek koji misli dobro građanima svi ti klubovi će morati poplaćati svoje dugove ili će se pogasiti bez obzira kako se zovu...
Jaka sila je Zvezda u ovom trenutku od Gasproma,Ultracopa,nezakonitih tendera i same države koja ubrizgava nemilice,a onda malo pred izbore se sjete da ubace koje sponzorstvo (manje normalno)i u Partizan..
Nijedna sila nije dovjeka pa neće ni ova ,a nekad u nekoj bližoj I daljoj budućnosti počeće i suđenja da se održavaju a ne odlažu dok ne zastare,zato Partizanu pod ovom vlašću treba privatnik (Gazda),a koji Gazda ide protiv države?
Uglavnom spasa nam nema a propasti nećemo..
NAPRED PARTIZAN a Vazura,Iliev i Vučeljić koliko sutra napolje iz Partizana,i da uđe revizorska kuća da procijeni dugove koje su oni napravili pa da se odgovara za iste!!!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Zar je nasilje jedini način da se prekine ovo ponižavanje?!
Da li postoji mogućnost da se navijači organizuju i da preko raznih tribina, javnih okupljanja iznesu svoje stavove i da traže rješenja za spas kluba. Da se organizuju na takav način da se zna ko kosi, a ko vodu nosi: ko će pisati zahtjeve, ko će se povezati sa medijima, ko će ići na javne tribine, ko će ići na TV i radio. Znači treba neko ko ima veze da se sve probije u javnost i neko ko će sve to artikulisati i ljudi koji će animirati navijače i širiti pravu crno-bijelu priču.
To je moje razmišljanje.
Nasilje, revolucija, to je jedini način da se barem pokuša nešto suštinski promeniti u ovoj usranoj zemlji, nažalost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top