Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Nemoguće je da jedan klub, koji je igrao finale kes, nema nikog moćnijeg od legendi da stane u zaštitu protiv ove pošasti koja je okupirala klub.
FKP mora da nađe svog Željka Obradovića.
Na pamet mi padaju Mijatovic,Zahovic,Kezman,od trenera Katanec itd.
Nikad ne smemo zaboraviti Veljka Paunovića, kao igrač se vratio u Partizan, kad se povredio, raskinuo je ugovor sa klubom da ne bi za džabe uzimao pare. Da ne pominjem njegovog pokojnog oca, koji se redovno oglašavao, kad god je klub upadao u ovakve krize.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.881
Reaction score
7.938
Pa Zeljko je sa svojim potezom napravio razliky i od tih legendi…

a realno niko od njih nije ni blizu njemu… mada su sportovi drugi…

npr Anceloti… to je mozda taj nivo…
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Nikad ne smemo zaboraviti Veljka Paunovića, kao igrač se vratio u Partizan, kad se povredio, raskinuo je ugovor sa klubom da ne bi za džabe uzimao pare. Da ne pominjem njegovog pokojnog oca, koji se redovno oglašavao, kad god je klub upadao u ovakve krize.

Bravo za ovo podsećanje. Veljko je veliki Grobar, divan čovek, baš kao i njegov pokojni otac Blagoje. Baš se sećam te situacije, napravio je zaista nesvakidašnji potez, tako se voli klub .
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Deo intervjua Tomislava Karadžića:

"Kriza predugo traje, strpljenju se bliži kraj. Sadašnje rukovodstvo treba da sagleda stanje u kom se klub nalazi i ako već ne mogu da ga vrate na staze stare slave bilo bi moralo i pošteno, dok je još vreme, da prepuste vođenje Partizana onima koji to mogu", smatra Karadžić. "
Zanimljivo je što se večito sve svodi na nečiju "dobru volju". Bilo bi "moralno" da daju otkaz, evo usraću se. Zar ne postoji sistem neki? Zar ta kvazi skupština ne služi za to da se smeni uprava u slučaju lošeg poslovanja?
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
K.rac će da odu. Bojim se loše im je u Partizanu, ili imaju obraza.
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Zanimljivo je što se večito sve svodi na nečiju "dobru volju". Bilo bi "moralno" da daju otkaz, evo usraću se. Zar ne postoji sistem neki? Zar ta kvazi skupština ne služi za to da se smeni uprava u slučaju lošeg poslovanja?

Pa jel se onaj debeli pametnjakovic hvalio da je napravio sistem da niko ne moze da ih smeni.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Slažem se sa dosta onoga što si rekao u tvom postu, ali u ovim ,,fudbalskim,, detaljima, baš i ne...Lutovac je bio neuporedivo bolji sinoć nego Filipović ili Šehović u Nišu, što znači da je Stolica uradio pravu stvar što se te pozicije tiče...čak si mi dao i inspiraciju da za njega glasam kao za igrača utakmice...
Dija Bata nije prošao pripreme i verovatno nema snage za više od pola sata, odluka da ga kao ,,brzanjca,, ,,pustiš na teren,, kad se protivnik malo umori i nije tako loša (iako bih ga ja uveo još na poluvremenu)...
Trebao je da menja i Natha i Andradea, ali koga da uvede? I kad? Koliko god da sam ofanzivan, ipak neko mora da se bavi i odbranom - Andrade je mlađi i više prostora može da pokrije nego Natho, logično je bilo ko prvi izlazi, a ko ostaje na terenu...

I Miljković je malo bolji od čunja pa ne znači da treba da igra. Ako je radio reset, oterao sve što ne zaslužuje dres Partizana, ne može niko da me ubedi da Mađar i Lutovac imaju mesta u klubu. Lutovac je dečko borac i idealan je za najboljeg igrača ˝Beton lige˝. Njega ne treba napadati, sam udari u čoveka ili padne na nos kad sam sebe polomi nekim fintama. Ako nema bolji da se kupi - rešenje je klinac! Nemoguće je da su ova pomenuta dvojica fudbalski pismenija od bilo kog klinca iz Partizana. Možda Lutovac ima snage ali mi vajde od njega nemamo.

Natha ne bih menjao dok on sam ne traži izmenu jer može da se ne vidi ceo meč pa da jednim potezom reši ili ide napolje ako je dobar rezultat. Andrade koliko god da ima dobru sezonu iza sebe je igrač kojeg u životu ne bih doveo, kao ni Diabatea, jer u modernom fudbalu igrač koji nema jednu nogu nije igrač za šampionski tim. Ali uglavnom, najjači tim od starta treba da igra, pogotovo na početku sezone. Šta si ti mislio, kako će ovi igrati iz TSC-a? Pa logično ovako, kao i većina klubova, do 60 i nekog minuta će možda nešto i pokušavati a onda samo bunker i dur lopte što dalje od gola. A tada su Diabate, Menig i ostali ˝brzanjci˝ neupotrebljivi jer nemaš gde da im gurneš loptu u prostor i zato moraju od početka, kad protivnik pokušava iz tranzicije i onda se pravi prostor za naša krila. Koliko god se slažem da Rikardo mora da dobije loptu, on se u ovaj sistem ne uklapa. Još kad se doda vidljiva doza kurcobolje onda i ne čudi što ne ulazi u šanse.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Sa vucelicem i, vazurom i iliev FK Partizan ne moze niko da ga spasi. Mene zanima jos koliko treba da cekamo da Partizan zaigra sampionski i da je konkuretan u borbi za titulu. Za 2 nedelje ne gine nam i ispardanje od lige evrope.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.083
Reaction score
14.382
Локација
Kipar
Ako neko ovde poznaje vucica licno moze da ti odgovori. Ne da zaigramo sampionski nego da se probudimo iz kome.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
@KoOkaDva
Mislim da ti je post više za temu ,,Uprava i marketing,, - uostalom kao i mnogi postovi u zadnje vreme koji se bave privatizacijom, upravom, skupštinom, bivšim igračima, itd...o.k. meni nije problem pomenuti ili čitati sve to ,,skupa,, ali zašto uopšte postoje te ,,odvojene,, teme, ako ćemo o svemu na jednoj? Ova je ipak više za samu igru, fudbalere, trenera, rezultate, itd...

Dao sam ti i lajk za duhovitost, ali ipak mislim da nema potrebe nešto previše zezati Bilju jer (bar ja tako mislim) ona uopšte nije neki ,,ključni faktor,, srozavanja Partizana u najbitnijim segmentima, otprilike kao kada bismo svaki dan protestvovali kod kasirki u Maxiju zašto sve poskupljuje (mislim, radimo mi i to), ali naravno da one ne određuju cene, samo rade svoj posao...

A evo i o fudbalu:
sam udari u čoveka ili padne na nos kad sam sebe polomi nekim fintama. Ako nema bolji da se kupi - rešenje je klinac!
Neko je već napisao negde, kad bismo igrali sa klincima, ispali bismo iz lige, i ja se slažem sa time...evo ti kažeš, rešenje za desnog beka je klinac, ali KOJI klinac, ko ga je ikad gledao, kako se zove...evo stavismo Šehu u Nišu umesto očajnog Fiće, pa primismo ekspresno dva gola...a još Šeha i ima kao neko iskustvo...
Natha ne bih menjao dok on sam ne traži izmenu jer može da se ne vidi ceo meč pa da jednim potezom reši
Koliko god se slažem da Rikardo mora da dobije loptu, on se u ovaj sistem ne uklapa
Pa eto, baš taj Natho je neko ko bi trebao da ga ,,hrani,, loptama, ali od toga ne videsmo ništa...uostalom, ako stavimo Rikarda na klupu jer se ,,ne uklapa,, koga da stavimo u špic? Nekog klinca? I ako opet ne pobedimo, ko će biti kriv što je igrao klinac a ne Rikardo koji je naš najbolji strelac?
Ali uglavnom, najjači tim od starta treba da igra, pogotovo na početku sezone.
Pa...slažem se...najjači tim treba da igra na početku sezone, to jest uvek, a samo eventualno protiv nekog slabijeg protivnika davati šansu nekim pojedincima od početka, itd...
Ali pitanje je šta je nama najjači tim u ovom trenutku? Rikardo je bio povređen, neki dugo nisu igrali, itd...uostalom da li je tim jači sa dva ili tri napadača, ili sa tri ili četiri veziste, jer ne može sve odjednom!

Kad sam ja, jednom prilikom, ovde na Forumu sastavio tim Partizana koji bi najbolje funkcionisao, jedan forumski kolega mi posle skrenuo pažnju da sam ga sastavio od 12 igrača... :icon-rolleyes:
...jbg, ja se bio malo ,,zaneo,, pa osigurao odbranu, napravio vezu, sastavio ultra ofanzivu...samo sam zaboravio da ih prebrojim... :buhaha
...jer ne može i ,,jare,, (osiguranje sa dosta igrača da se ne primi gol) i ,,pare,, (mnogo igrača na pozicijama izrazitih napadača) u istom trenutku...

To se naravno rešava sa igračima koji se ,,prelivaju,, iz linije u liniju, koji sarađuju, koji znaju, koji se ,,izvlače,, da prime loptu i pomognu, ali i koji se ,,otvaraju,, da ima kome lopta da se da, koji se vrate da ,,zatvore,, ali i koji ,,beže,, u prostor kada mi napadamo...
A nije da baš imamo 11 igrača koji to sve znaju i mogu!
Ali od ovih što imamo, najbolje bi bilo početi ovako:

1.Stevanović
2.Lutovac
3.Urošević
4.Zdjelar
5.Vujačić
6.Saničanin
7.Dijabate
8.Andrade
9.Rikardo
10.Natho
11.Petković (Baždar, Vlahović)

I nadati se da će sve da ,,krene po dobru,, - jer ako krene po zlu, na klupi je samo Menig neka ,,opcija,, ali koji trenutno igra kao ,,ćorava koka,, koja još uvek nije uspela da ,,pogodi,, neko ,,zrno,,...
Ali, jebiga, fudbal je takav, nekome nešto ,,krene,, kasnije, nekome ponekad a nekome - retko...

Oni što im sve stalno ,,ide,, koštaju milione i milione evra...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.083
Reaction score
14.382
Локација
Kipar
Nije frka, sad ce sef roma da dozvoli da dovedemo par igraca koje nismo smeli pre nego sto se potvrdilo da veze nemamo.

 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
660
Reaction score
5.290
Локација
Nis
@KoOkaDva
Mislim da ti je post više za temu ,,Uprava i marketing,, - uostalom kao i mnogi postovi u zadnje vreme koji se bave privatizacijom, upravom, skupštinom, bivšim igračima, itd...o.k. meni nije problem pomenuti ili čitati sve to ,,skupa,, ali zašto uopšte postoje te ,,odvojene,, teme, ako ćemo o svemu na jednoj? Ova je ipak više za samu igru, fudbalere, trenera, rezultate, itd...

Dao sam ti i lajk za duhovitost, ali ipak mislim da nema potrebe nešto previše zezati Bilju jer (bar ja tako mislim) ona uopšte nije neki ,,ključni faktor,, srozavanja Partizana u najbitnijim segmentima, otprilike kao kada bismo svaki dan protestvovali kod kasirki u Maxiju zašto sve poskupljuje (mislim, radimo mi i to), ali naravno da one ne određuju cene, samo rade svoj posao...

Nisam ja zezao Bilju, neko je okacio sliku na instagramu. Sto se tice teme, upravu si ali vec se ovde pise o upravi pa zato okacih ovde.

EDIT: Izvinjavam se za off.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.753
Локација
Beograd
Svi se pojačavaju,jure makar to drugo mesto i kvalifikacije za LŠ kada je već direktan plasman rezervisan,a ove štetočine ne da nemaju u planu da dovedu ikoga,nego prodaju sve što zna da trči.Nije im dovoljno što smo ikebana već pet godina,sada je cilj da padnemo na treće mesto.Legende kluba, navijači, simpatizeri...niko da pozove na ulicu?Svi ćute?Onda sve ovo i zaslužujemo.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Sto se tice toga da legende, simpatizeri, navijaci cute, drug moj o tome sam danas razmisljao..ne zasluzujemo mi da igramo Super Ligu kakvo nam je ponasanje..da je srece goreo bi stadion i oko njega, i ako je to mesto koje svi volimo najvise na svetu..negde, tamo u J Americi bilo bi sve polomljeno za tili cas..da vidis kako bi svi otisli koji su u upravi..
 

Bili

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
50
Reaction score
95
Локација
Beograd
Nemoguće je da jedan klub, koji je igrao finale kes, nema nikog moćnijeg od legendi da stane u zaštitu protiv ove pošasti koja je okupirala klub.
FKP mora da nađe svog Željka Obradovića.
Na pamet mi padaju Mijatovic,Zahovic,Kezman,od trenera Katanec itd.

Prijatelju,"zeljka obradovica " u fudbalu ima svega par klubova u evropi.ovi nabrojani ,uz duzno im postovanje, nisu mu ni do kolena ni po uspesima sa partizanom ni svojim licnim.
To sto mi imamo u kosarci i vaterpolu fk nikad nije imao
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top