Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Ljudi, jel ste vi zaista za to da mi osvojimo ove godine titulu i udjemo u LŠ a da nas i dalje vode Vazura, Vucellic i Iliev?! Pa ne daj boze, jer ce onda ostati do kraja svojih zivota i totalno nam unistiti klub. Te pare od LŠ videti necemo, gmazura ce kupiti penthouse na menhetnu, iliev novu moncler jaknu i loro piana gilje... APSOLUTNA podrska Stolici da se otera Iliev i sva ostala bagra iz kluba. Potrebne su korenite promene u klubu, a ako je Stolica jedini digao glas, onda mu treba dati podrsku...
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Da se samo nadovežem, klub jeste uništen, ne totalno, još nismo stavili katanac, nemamo navijače na stadionu, imamo stadion koji je u raspadu, imamo tim koji je u raspadu i upravu kojoj je uspeh kluba zadnja primarna opcija. Oni su pre 3 godina oterali 14 trenera mladjih kategorija , što reče jedan kolega ovde, da smo klub goreo bi i stadion i kancelarije i ona goveda u njima.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.011
Reaction score
4.593
Локација
Nis
Mali odmor, provokatoru!
Usli smo u najvazniju sezonu bez pola tima koji je zavrsio sa 98 boda...ako ovaj "reset" nije najveca sabotaza Partizana ja stvarno ne znam sta je.

Ocekujem tek jebacinu, jer sve sto su skuvali vazura i vucela dolazi na naplatu a naplatu vrsi veliki vodja uskoro.
 

Grobarinho

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
3
Reaction score
13
Локација
Svajcarska
Usli smo u najvazniju sezonu bez pola tima koji je zavrsio sa 98 boda...ako ovaj "reset" nije najveca sabotaza Partizana ja stvarno ne znam sta je.

Ocekujem tek jebacinu, jer sve sto su skuvali vazura i vucela dolazi na naplatu a naplatu vrsi veliki vodja uskoro.
Sabotaza je ucinjena kada su se doticni vratili u klub.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.579
Reaction score
29.777
Локација
Novi Sad
Prati li ko kiprane i dance? Vidim da je drama, produzeci
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.447
Reaction score
12.045
Локација
Beograd
Posle prvog poluvremena sam rekao najebali smo ko god da dodje,drugo je malo ličilo na našu jalovu igru pa nam i povećava šanse.60:40 za ko god nam dodje.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Nema brige ko god bio protivnik , poJACAt- cE- Mo se, do tada.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.656
Larnaka je sve blize ali videcemo. Vec sam rekao, ko god nam dodje bice veliko iznenadjenje da mi prodjemo dalje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Odslušao sam. Naravno, ne sme da odgovori direktno na pitanja.

Neke od stvari koje bih podebljao:

- smatra da mu treba vremena da napravi novi sistem. U prevodu ne ocekujte nista ove sezone. Ne znam sto ga nisu pitali sto je odustao od taktike u oba kola

- sad okrenuo plocu kako je otisao Iliev i trebaju zamene, radi sa gmazurom direktno :pop

- Fejsa bi trebalo da krene sutra

- Čaki kapiten, zamena Birbas

- Traži reakciju igrača, niko da ga pita kad ćeš prestati da tumbaš prvih 11?

- Atmosfera i ton govore da je u klubu rasulo nevešto je kroz govor tela to sakrivao.

Ja mu iskreno želim sve najbolje, ali nisam ubedjen u njegove kvalitete.

Imamo tradicionalno pakao gostovanje, samo pobeda bi značila da se popravljamo, iako iskreno očekujem novi kiks jer tamo igraju protiv nas na krv i nož.

Poslednje, potencira na pravim i lažnim navijačima Partizana. Po njemu sam ponosno lažni navijač Partizana. Hvala.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Уме да оформи селекцију, да доведе пристојне играче који су употребљиви. Фудбалска идеја му је одлична. Проблем је што не уме да је спроведе али ће тврдоглаво као мазга да гура све што замисли - до нашег или његовог краја. Од њега успостављање система не очекујем него само вечне покушаје да се исти успостави јер док он испроба играче на 100 позиција оде сезона. Тако бих дефинитивно описао Илију Столицу. Све у свему најмањи је проблем у овом клубу.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
469
Reaction score
2.537
Jako dobra atmosfera u Pazaru? Jeste, povici ,,ubij Srbina,, su bas fudbalska atmosfera...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top