Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Više bih voleo da nam je Lalat narkoman trener, nego ovaj prevarant.

Novi pazar neće imati više od 10 bodova do nove godine, pamtite.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Ovo je horor.
Neka me neko ubije.
Stoliceeeee pa daju ti šansu i ti ovako!
Nemoćni smo.... protiv fuckin Pazara.
Ne mogu više.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.631
Локација
vaginamandibularia
Sanicanin u stilu dok je igrao u novom sadu protiv ciganstura
Ovo ostalo sta reci, apsolutno nema grama kvaliteta
klupa ne postoji ni igracki, ni strucno

A "domacinima" koji skandiraju "ode titula" da pozelim da pomru zajedno sa arkanovim ciganima, jebo ih bog i jedne i druge kad moramo s njima da delimo isti vazduh
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Klub sveden na totalni amaterizam ni ne zaslužuje bolje rezultate.

Najgore je što su igrači totalno beskrvni i tu nema dalje - otišli smo u kurac načisto.

U ovoj ligi više nismo favoriti sa kim god igrali. Dotle smo došli.

Čestitam vučeliću i vazuri na perfektnom odrađenom poslu - na potpunom uništenju Partizana.

Dao Bog crkli u najgorim mukama sve vam jebem.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Psovanje i provociranje članova
@nasa stvar

Andrade je bio u timu sezone LK, dakle prvih 11. Gledajući tvoje upise konstanto se sarkazmom, histeričnim smehom i prozivanjem drugih za upise boriš sa nekim svojim unutrašnjim demonima.

Da ti objasnim nešto, ovaj tim je za tri klase bolji od timova od kojih smo pa malo je reći anulirani. Znam vrlo dobro šta sam pisao, stojim iza svega. Žao mi je što je Stolica ipak nedorastao klupi Partizana.

Doveli smo Andradea, Filipovića, Diabatea i Šehovića koji imaju pune sezone iza sebe. Belić koji je opasna radilica na terenu.

Ako sam ti ja problem što sam pohvalio neke dobre stvari u roku, taktičke zamisli, tipove igrača koji smo doveli ti si na konju. Imamo mi mnogo dubljih problema od našeg piskaranja na forumu. Lako je posle ovakvih loših momenata doći i reći ma šta sere ovaj, to su te tvoje pohvale analize kurci palci.

Evo, pukla je tikva, konačno neko Ilieva da isproziva sa klupe, možda se ovde nazire početak kraja vladavine tompusara.

A ti, drugar, uzdravlje. Popij neko ladno:ziveli
Ma opasno si analizirao pojačanja, ubijaju kako igraju.
Evo i Pazar osvoji prve bodove.
Nikad gore strance nismo imali, ne zna se ko je gori.
Rikardo sidraš, pojma nema.O ostalima da ne pišem.
Čik ne razmišlja o ostavci.
Sudiji jebem mater, dovoljna kazna je penal i tada se ne daje žuti a naročito drugi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Provociranje i vrijeđanje članova
Mislim da su igrači namerno igrali ovako jer je stanje u klubu go kurac. Da ne bi dobio ban zbog “trenera” …
Ma opasno si analizirao pojačanja, ubijaju kako igraju.
Evo i Pazar osvoji prve bodove.
Nikad gore strance nismo imali, ne zna se ko je gori.
Rikardo sidraš, pojma nema.O ostalima da ne pišem.
Čik ne razmišlja o ostavci.
Sudiji jebem mater, dovoljna kazna je penal i tada se ne daje žuti a naročito drugi.
Skini mi se s one stvari. Postao si jako bezobrazan. Ne razumem zašto nastavljaš sa provokacijama? Jel si ti druže realan!?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ово више не личи на неуиграност већ искључиво на саботажу. Начин на који овај човек води играче изгледа као класична саботажа. Наравно, испао сам тешка наивчина што сам унапред подржао једну овакву персону. Црни дани следе, не подржавам више никог док не дође нова и пре свега нормална управа макар на клупу сео и Марко Николић и макар не дочекао то у овом веку. Срамота је слаба реч. Играчи су најмање криви.
Избушили су нас са свих страна.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top