Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Do sada su dolazili ili treneri koji nikoga nisu vodili, ili su imali uspeh na bar jednom radnom mestu. Petric je vodio 6 razlicitih ekipa, i nigde nije bio uspesan. Bukvalno bih bilo kog naseg bivseg trenera u poslednjih 10ak godina prihvatio pre Petrica, bez razmisljanja. Jedino pozitivno je to da ovo moze da ubrza odlazak gamadi.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Amateri igrači, lopovska uprava, trener početnik od 60 godina...

Prodajte stadion, neka se prave zgrade, bolje i to nego da se lopovi bogate na našoj muci.

Petriću želim 3 boda u 13 kola!
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Spanska serija ukljucujuci horor pricu sa elementima drame uz neprikladne erotske sadrzaje od strane Bagre iz uprave! Samo njima ledja da vidimo! Mars napolje iz kluba!!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Ja da sam fudbaler sad bih sam platio da odem iz kluba. Petrić trener? Ma daaaj...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Gordan Petric ce kao i svaki trener do sad imati moju podrsku, neka pokusa da dovede valjanog kondicionog trenera i neka spremi igrace do toga da mogu da igraju 90 minuta i ja cu biti zadovoljan. Sa Gordanom kao jednim agresivnim stoperom mislim da ce ovo biti jedan borben Partizan. Daj nam krv, daj nam znoj!
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Savo je razumno odlucio,nova ljiga je Gordan,iako mi se nije cinio takav
Tako je.."Ljiga" je i svaki igrač koji eventualno da neki gol. Golman ako odbrani neki udarac ka golu. Svi su "Ljige", jer ne igraju za naš Partizan, po tvojoj logici stvari igraju za tzv Upravu.

Gordan Petrić, nikako i ni u jednom scenariju, ne može biti "Ljiga".
Za razliku od tebe (ili mene),. Njegov doprinos klubu je nemerljiv.

To što on nije za mesto trenera Partizana.
Ne opravdava ovakve upise, gde ti nekoga oslovljavaš sa "Ljigom".
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.002
Локација
ante portas
Gordan Petric ce kao i svaki trener do sad imati moju podrsku, neka pokusa da dovede valjanog kondicionog trenera i neka spremi igrace do toga da mogu da igraju 90 minuta i ja cu biti zadovoljan. Kao jedan agresivni stoper mislim da ce ovo biti jedan borben Partizan. Daj nam krv, daj nam znoj!
Tako je, podrška treneru FK Partizan.
Vidimo se protiv Hamruna.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Zaista ne znam sta bi se desilo kada niko od domacih trenera ne bi hteo da preuzme klupu, da li bi doveli stranca ili sta bi uradili, a jako me zanima.

Zao mi je sto je bas Petric taj koji je pristao.
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Tako je.."Ljiga" je i svaki igrač koji eventualno da neki gol. Golman ako odbrani neki udarac ka golu. Svi su "Ljige", jer ne igraju za naš Partizan, po tvojoj logici stvari igraju za tzv Upravu.

Gordan Petrić, nikako i ni u jednom scenariju, ne može biti "Ljiga".
Za razliku od tebe (ili mene),. Njegov doprinos klubu je nemerljiv.

To što on nije za mesto trenera Partizana.
Ne opravdava ovakve upise, gde ti nekoga oslovljavaš sa "Ljigom".
Veze ti nemas,svako ko saradjuje sa okupatorima Partizana je kolaboracionista.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Planiraju oni ispadanje od Maltežana i "!rapsodiju" na derbiju.
Iole pismen trener može ugroziti te planove, zato se ide na sigurno.
A i niko ne može reći da ne pokušavju da "poprave" stvari - eto šutnuše stolicu nakon "neuspeha".
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Tako je.."Ljiga" je i svaki igrač koji eventualno da neki gol. Golman ako odbrani neki udarac ka golu. Svi su "Ljige", jer ne igraju za naš Partizan, po tvojoj logici stvari igraju za tzv Upravu.

Gordan Petrić, nikako i ni u jednom scenariju, ne može biti "Ljiga".
Za razliku od tebe (ili mene),. Njegov doprinos klubu je nemerljiv.

To što on nije za mesto trenera Partizana.
Ne opravdava ovakve upise, gde ti nekoga oslovljavaš sa "Ljigom".
Slažem se, prikladnije je "splačina".
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Koji li je razlog zbog kojeg se Savo predomislio? pbg news je napisao da se predomislio jer pomocniici nisu hteli da prihvate da rade. A ja nesto mislim da je lopovska uprava odbila da plati onih 300000 evra koliko mu sleduje od Olimpije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top