Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Veze ti nemas,svako ko saradjuje sa okupatorima Partizana je kolaboracionista.
Odluči se već jednom. "Kolaboracionista", "Ljiga"..Il pretpostavljam , oboje po tebi. Plus još neki epitet, koji ćeš im zalepiti u medjuvremenu.

Ajde, neka bude da ja, kako ti napisa "Veze nemam".
Ali, nikada i ni pod kojim uslovima, za Savu Miloševića, Gordana Petrića, ne bi mogao da napišem , ovo što ti pišeš.
Za nekoga ko "veze nema", imaš jedan po meni, totalno bolestan pristup.
Ne voliš Gmazuru i Vučelića. Ok, mogu da razumem. I ja sam ne mogu da dočekam da im vidim ledja. Smatram ih ubedljivo najvećim ološem koji je ikada bio u rukovodećim strukturama Partizana.

Ali, vredjati bivše ili sadašnje igrače Partizana. Jer su po tebi, svi koji pokušaju da oznoje dres Partizana, da daju svoj maksimum (koliki god on bio), "Kolaboracionisti ili Ljige"
Nažalost. Kada imamo ovakvu upravu, što ne bi imali i ovakvo kao tvoje razmišljanje.

Samo što smatram da si u ogromnoj zabludi ako smatraš ili se vodiš onom. "Što gore Partizanu, to gore po Upravu".
Smatram da tu Upravu zabole za Partizan. Prosto je nemoguće da su ovoliko nesposobni. Čak i verujem da u velikoj meri i namerno ovoliko urušavaju Partizan.
Sad još da se krene sa vredjanjem bilo koga ko bi pokušao da izdigne Partizan.
Dal je Petrić kalibar da uspe u tome da izdigne klub iz stanja u kojem trenutno jeste. Na žalost, čisto sumnjam.
Želim mu sve najbolje i da pobedi sve utakmice do kraja sezone.
A, ti slobodno nastavi da deliš te epitete u meri kako si krenuo.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
546
Reaction score
2.175
Локација
45
Вероватно се 'предомислио' као и за место селектора.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Uvek sam voleo Petrića.
Ozbiljan čovek, profesionalac.
Šteta što će sada da ga iskoriste.

Ponadao sam se da je Savo, jer on je jedini mogao.
Ipak je i on birao društvo i nekako mi sada i drago da je tako.

Ovo znači da uprava ostaje.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Telegraf piše:
"Uz Petrića će takođe biti i drugi pomoćni trener Strahinja Pandurović, analitičari Lazar Tomić i Miloš Podunavac, kao i kondicioni treneri Miša Filipović i Saša Tomić, koji su bili deo stručnog štaba i kod Ilije Stolice.".
Dakle, ne brinite, tu je Miša Filipović, čovek je prosto nezamenjiv.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.275
Reaction score
7.055
E moj Partizane… Volim ovaj forum, pa necu pisati sta mislim o novom treneru, clanovima strucnog staba, ne bih da budem odstranjen. Zao mi je sto je ovo sve ovako, osjecam se utuceno i ponizeno. Napravili su od nas prciju gdje dva lika postupaju sa klubom kao da im je dedovina. Optimista sam po prirodi, ali zaista ne mogu da pronadjem nista pozitivno u svemu ovome. Neka nam je dragi Gospod u pomoci, jer niko i nista drugo nas nece spasiti.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Jbt bolje Miša Vacić da bude kondicioni nego Miša pilates... Iživljavanje na lešu nekada velikog kluba, muka mi je, ne mogu više da gledam... Ajde nek nas izbace na 5 godina iz Evrope ili tako nešto ako će tako ovo mučenje da prestane i da bolesnik izgubi interesovanje za nas, jezivo šta nam se dešava...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ne znam koliko je Petric dobro resenje, mada u kakvom smo stanju kao tim i klub trenutno nemamo prostora da manevrisemo i trazimo neko "zvucnije" ime.

U svakom slucaju zelim mu svu srecu na nasoj klupi, da svoj posao radi casno i posteno,iskoristi svoje znanje maksimalno koliko moze i proba da spasi ekipu daljeg propadanja.

Upravi naravno kao i svi ostali zelim da porucim mrs iz kluba bagro!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.022
Локација
NbG
Najlakse je jednog Gordana Petrica avansno i herojski, preko tastature nazvati ljigom i slicnim imenima, dok covek jos nije ni promovisan, a kamoli imao prilike da pokaze nesto vise. Pa taj isti Gordan Petric i Ivan Tomic, kao gensek i sportski direktor su nesto najbolje sto se desilo Partizanu u novijoj istoriji po pitanju funkcionerskih mesta. Nakon teranja zeca i bika kratak pokusaj da Partizanovi ljudi budu na najodgovornijim pozicijama u klubu. Ja se secam te sezone, kakav tim je oformljen i koliko godina dominacije nad mandovima nam je doneo.
Ovo sada je totalno drugi trenutak, Partizan je na samrti i ne mogu znati dal je, kao sto neki kazu, neko vracanje dugova zecu u pitanju ali Gordanu zelim svu srecu i skidam mu kapu na hrabrosti da u ovom trenutku sedne na klupu Partizana.
Iskreno se nadam da ce sedenje na klupi biti kratko i da je ovo samo korak ka onome sto bi zeleo da vidim u Partizanu. Njega u novoj upravi, sa novim ljudima i sa Ivanom Tomicem kao sportskim direktorom. U takvoj jednoj postavci skoro je pa nebitno ko ce biti trener...
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Petricu uopste nije trebalo da se valja u blatu sa VV, da ga koriste u ovom trenutku. S te tacke gledista me je razocarao, ne sumnjam da voli Partizan i da mu zeli najbolje ali ovim samo daje legimitet VV za sva sranja sto su napravili.

Svakako puno srece, trebace mu
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Nista. Ako mozemo kako da udjemo u grupe i da budemo drugi (ili finalisti kupa) i to ce nam biti uspješna sezona...
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.003
Reaction score
4.549
Локација
Nis
Nije vazno ko ce da dodje kao trener. Problem je mnogo veci. Dok je na funkciji udbas i sns picka problem ostaje isti. Nas dug je verovatno preko 50 miliona i ne vidim kako cemo da resimo taj problem. Stadion i zemunelo propadaju a niko nista ne radi(planski)...prosle godine smo svi trebali da stanemo u zastitu kluba i napravimo pritisak bojkotom, ali se opet razmisljalo o promeni trenera kako bi se zadovoljili trenutnim flasterom....flaster smo istrosili ekspresno e sad ide novi...nece to tako dragi grobari. Dok ne oteramo ova govna u upravi ponavljace se jedno te isto.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Nama legende kao Petrić trebaju u upravi uz Ilića, Save, Zahovića, Mijatovića...
A na klupi trener sa iskustvom i rezultatima, naravno i sa ambicijom za trofeiima.

Trener Partizana mora prvom da dovede svoj stručni štab i kondicionog trenera, a potom da ima i spisak igrača koje treba dovesti. Ovako...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top