Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Mislim da Petrić nema kvalitet da vodi Partizan, baš kao što nije imao ni Stolica. Nama treba trener koji je majstor za ovu ligu, Vladimir Gaćinović ima kvalitet, bez angažmana je Ljubiša Stamenković, pa Tumbaković, oni su iskusni, nisam za ove početnike, nama treba trener motivator.
Kakvi kurčevi Gaćinovići, Stamenkovići, Tumbakovići...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
ima tu jedna stvar koja se tice pomenutog utiska koji se stice sa strane da nasi igraci nisu dovoljno pripremljeni. Jedan deo se tice naravno nekih individualnih karakteristika, odnosno fizickih predispozicija fudbalera, a drugi deo se tice direktno nacina na koji se ponasamo kada smo u posedu i kada nismo. Za drugi deo mogu mirne duse da napisem da smo mi skoro pa bez bilo kakve organizacije, principa, koncepcije..
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Odluči se već jednom. "Kolaboracionista", "Ljiga"..Il pretpostavljam , oboje po tebi. Plus još neki epitet, koji ćeš im zalepiti u medjuvremenu.

Ajde, neka bude da ja, kako ti napisa "Veze nemam".
Ali, nikada i ni pod kojim uslovima, za Savu Miloševića, Gordana Petrića, ne bi mogao da napišem , ovo što ti pišeš.
Za nekoga ko "veze nema", imaš jedan po meni, totalno bolestan pristup.
Ne voliš Gmazuru i Vučelića. Ok, mogu da razumem. I ja sam ne mogu da dočekam da im vidim ledja. Smatram ih ubedljivo najvećim ološem koji je ikada bio u rukovodećim strukturama Partizana.

Ali, vredjati bivše ili sadašnje igrače Partizana. Jer su po tebi, svi koji pokušaju da oznoje dres Partizana, da daju svoj maksimum (koliki god on bio), "Kolaboracionisti ili Ljige"
Nažalost. Kada imamo ovakvu upravu, što ne bi imali i ovakvo kao tvoje razmišljanje.

Samo što smatram da si u ogromnoj zabludi ako smatraš ili se vodiš onom. "Što gore Partizanu, to gore po Upravu".
Smatram da tu Upravu zabole za Partizan. Prosto je nemoguće da su ovoliko nesposobni. Čak i verujem da u velikoj meri i namerno ovoliko urušavaju Partizan.
Sad još da se krene sa vredjanjem bilo koga ko bi pokušao da izdigne Partizan.
Dal je Petrić kalibar da uspe u tome da izdigne klub iz stanja u kojem trenutno jeste. Na žalost, čisto sumnjam.
Želim mu sve najbolje i da pobedi sve utakmice do kraja sezone.
A, ti slobodno nastavi da deliš te epitete u meri kako

Odluči se već jednom. "Kolaboracionista", "Ljiga"..Il pretpostavljam , oboje po tebi. Plus još neki epitet, koji ćeš im zalepiti u medjuvremenu.

Ajde, neka bude da ja, kako ti napisa "Veze nemam".
Ali, nikada i ni pod kojim uslovima, za Savu Miloševića, Gordana Petrića, ne bi mogao da napišem , ovo što ti pišeš.
Za nekoga ko "veze nema", imaš jedan po meni, totalno bolestan pristup.
Ne voliš Gmazuru i Vučelića. Ok, mogu da razumem. I ja sam ne mogu da dočekam da im vidim ledja. Smatram ih ubedljivo najvećim ološem koji je ikada bio u rukovodećim strukturama Partizana.

Ali, vredjati bivše ili sadašnje igrače Partizana. Jer su po tebi, svi koji pokušaju da oznoje dres Partizana, da daju svoj maksimum (koliki god on bio), "Kolaboracionisti ili Ljige"
Nažalost. Kada imamo ovakvu upravu, što ne bi imali i ovakvo kao tvoje razmišljanje.

Samo što smatram da si u ogromnoj zabludi ako smatraš ili se vodiš onom. "Što gore Partizanu, to gore po Upravu".
Smatram da tu Upravu zabole za Partizan. Prosto je nemoguće da su ovoliko nesposobni. Čak i verujem da u velikoj meri i namerno ovoliko urušavaju Partizan.
Sad još da se krene sa vredjanjem bilo koga ko bi pokušao da izdigne Partizan.
Dal je Petrić kalibar da uspe u tome da izdigne klub iz stanja u kojem trenutno jeste. Na žalost, čisto sumnjam.
Želim mu sve najbolje i da pobedi sve utakmice do kraja sezone.
A, ti slobodno nastavi da deliš te epitete u meri kako si krenuo.
Ne znam sto si nervozan,to je moje misljenje.Svako ko dodje da trenira Partizan pod ovom upravom je njihov saucesnik.I to je to,jer svako zna gdje dolazi,ako su prolazili prije ovi treneri,sto bi on bio izuzetak.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Kakvi kurčevi Gaćinovići, Stamenkovići, Tumbakovići...
Sva trojica su treneri za Stolicu i Petrića. Gaćinović je tukao i cigane i nas, Stamenković tukao tri puta cigane, jednom sa Sevojnom, dva puta sa Slobodom, jednom u Užicu pobedio i nas, a Tumba harao na klupi Partizana. Ako su to loši treneri, onda neka bude tako... Šta ima Petrić u svojoj trenerskoj biografiji ? Ništa, ama baš ništa....
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Šta treba da se desi pa da taj čovek već jednom ode iz kluba?
Koliko rezova je on preživeo....
Ne znam burazeru, ali ovo je prevršilo svaku meru...Ja ne znam da li je taj lik svestan da ga vec godinama teramo iz kluba? Pa ja bih od sramote sam otišao jbt...Možda je stvarno jedino rešenje da mu pokažemo to nezadovoljstvo na stadionu, da neko napravi transparent na kom će pisati nešto tipa: Pilates je za žene, Mišo odlazi!

P.S. Stvarno mi nije namera da na bilo koji način uvredim žene, već mi je preko glave ova nespremnost naših fudbalera.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
To sto je bio poslednji sa slovenackom Goricom nije neki pokazatelj jer je ta ekipa vec godinama medju najgorima u sloveniji i svake godine ili ispadnu ili se bore za opstanak, od 2016 godine svake godine borba za opstanak. Nije da ga branim ali ajde da vidimo kako ce se pokazati na startu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.364
Локација
Kipar
Tacno je to, gore od pet poraza za redom tesko da moze. Nada postoji.
Dobro je da smo osigurali takvog strucnjaka kod ove oseke dobrih trenera na trzistu. Zahvalimo upravi na ovom izvanrednom resenju kao I Petricu koji je stavio svoj ugled na kocku da bi pomogao klubu.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Kad treba da se brani klub, kaze koja protiv uprave, onda legende nisu spremne da izazovu 'gnjev internet botova', al da svaki proba po malo da trenira Partizan - to moze...

Mogu biti treneri, mogu sportski direktori, mogu jednom, mogu dvaput.. Dok oni zavrse sa redaljkom, nece ni kamen na kamenu ostati.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.364
Локација
Kipar
Vadjenje propalica iz govana je oduvek bio nezahvalan posao.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Da kažem poneku o našim suđenim i nesuđenim trenerima.

Ilija.
Kako svakog trenera dočekamo na nož, htio sam bar sa svoje strane da pružim podršku Iliji Stolici kad je došao i da mu damo šansu, čak i poslije par loših rezultata. Međutim ispade da se pogubio, da li preveliki pritisak na njega ili jednostavno nema kvalitet za ovaj rang, ne znam. Ne mora uvijek ime da znači i dobar rezultat, neki anonimusi, pogotovo ako su mladi uspiju napraviti dobre rezultate, pogledajte Nagelsmana, bolji je nego superstar Murinjo, čije vrijeme je prošlo očito. Uostalom i Stanojević u prvom mandatu je napravio uspjeh a bio je niko i ništa u trenerskim vodama. Nisam znao skoro ništa o njemu ali nadao sam se da će i Ilija biti taj koji će pokazati kvalitet kad se najmanje nadamo i biti naš Nagelsman, ali mauna. Očito nije taj kapacitet. Sretno mu.

Savo.
Eto poželio sam dobrodošlicu Savi prije pa sati, sad da mu se opet zahvalim, što nije došao, bolje za njega. Nije ni potpisao a već su ga i mediji a nažalost i mnogi navijači Partizana (pa i na ovom mjestu) namazali govnima. Očito je htio da dođe samo ako će pomoći i napraviti neki rezultat. Ko zna šta se tu iza kulisa još dešavalo, šta je htio a šta mu nisu htjeli dati ili mogli obećati.... vidimo se u neka srećnija vremena.

Gordan.
E sad, rekoše neki Savo nema gdje, sad vidimo da to nije tačno i da nije htio pod svaku cijenu. On možda nije htio ali Gordan očito jeste. On možda i nema gdje čim je prihvatio ponudu uprave u ovakvoj užasnoj atmosferi. Ili je mnogo hrabar, da ne kažem lud, da sa skromnim trenerskim iskustvom i znanjem sjeda na užarenu klupu u ovakvim uslovima. Ili to, ili nema gdje. Vrijeme će pokazati a ja mu želim da uspije, zbog našeg Partizana.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Sva trojica su treneri za Stolicu i Petrića. Gaćinović je tukao i cigane i nas, Stamenković tukao tri puta cigane, jednom sa Sevojnom, dva puta sa Slobodom, jednom u Užicu pobedio i nas, a Tumba harao na klupi Partizana. Ako su to loši treneri, onda neka bude tako... Šta ima Petrić u svojoj trenerskoj biografiji ? Ništa, ama baš ništa....

Da se razumemo, sva trojica su vrlo verovatno bolji izbor od Petrica jer Petric nema nista sto je blizu bilo kakvog uspeha u svojoj karijeri gde je promenio poprilican broj timova, ali to su sramotno niski kriterijumi, jer onda mozemo da kazemo i da je Stolica pobedio cigane kada niko nije smeo.

Stamenkovic ne postoji na fudbalskoj mapi od kad je otisao iz Uzica pre 8 godina, Tumba je vec 20 godina van evropskog klupskog fudbala, Gacinovic je karijeru u velikoj meri napravio na racun jednog dvomeca, mada je fino startovao sa poprilicno skromnom ekipom Pazara ove sezone, tako da je on verovatno najmanje los izbor od ove trojice.

Vazura, Vucela i drugari su napravili takav svinjac u klubu da to jeste neki nivo trenera koji bi sad pristao da dodje, ali reci da je to ono sto nam treba je smesno u najmanju ruku. Ono sto nama treba nece doci u Partizan dok su u klubu ova govna, pritom pod ovim “ono sto nam treba” ne mislim cak ni na Marka, Jokana i ostale ocigledne opcije, vec na bilo koga ko bi stvari malo promenio na bolje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Samo kad su političari u pitanju.

A ti imaš?
Ali ne živiš ovde?

Živim 150km dalje i redovno dolazim na utakmice, uz sve obaveze prema porodici i poslu.

I apsolutno mi ne pada na pamet da ćutim i guram glavu u pjesak dok mi jedan umobolnik na čelu države uništava jednu od najvećih ljubavi u životu.

Kao pojedinac mogu i želim da svaki put kad dođem na stadion vičem vučiću pederu i da jebem mater gmazuri i tompusu.

Toliko bar hrabrosti imam.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Posto je tema srpski fudbal zakljucana moram ovde.
O kakvoj mi regularnosti pricamo kad su cigani opet odlozili mec a dozvoljeno je samo jednom?
I kada se u drugim ligama kiksa posle evrope oni eto nemaju problem jer kad god hoce mogu da odloze...da li ce neko reagovati na ovo?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Boli vas kurac,konfete josh ima na forumu.
Dobrodosao novi treneru najzajebanijeg kluba,mog kluba(kako i da se zoves)Partizan.
Nek ti je sa srecom.Nemora nista da uradis,samo se smej,smeh produzava zivot.
Laku vam noc napacena braco Partizanska.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Dobro znamo gde smo i šta smo - ni dolazak Gvardiole, Anćelotija ili Nagelsmana apsolutno ne znači ništa.

O samom Petriću nemam loše mišljenje - naprotiv. Mislim da je ovo prihvatio iz najbolje namere, da se eventualno spasi što se spasiti može, pre svega što se tiče mečeva u avgustu.

S obzirom na sve okolnosti, sve više mi se čini da će ovo biti sezona u kojoj plasman u Evropu neće biti obezbeđen tek tako lako.

Polako, ali gotovo izvesno, idemo ka tome da duže vreme nećemo biti iole konkurentni na domaćoj sceni, naš plafon će biti plasman od 3. - 4.-og mesta u Ligi + Liga Konferencije.
Ko misli da tako neće biti, neka se seti na šta smo ličili u basketu i koja smo takmičenja igrali.
Otpor je sporadičan, za navijanje sinoć svaka čast, ali to nažalost neće ništa promeniti.
Znamo gde živimo, zaista nikom ništa ne zameram, čim ni ovde nema nikakve inicijative od nas koji smo svesni situacije i katastrofe ka kojoj klub neizbežno ide, šta očekivati od onih koji se o stanju u klubu informišu preko medija. A čim se ni ovde ne pokušava ništa, to znači da je situacija, blago rečeno - jebena, tako da ne treba više očekivati ništa - zavisimo od milosti diktatora i to je to.

Nekada se zbog nas tresla ona velika Jugoslavija.
Grobari su bili strah i trepet, bili smo istinska Armija vernih, najvernijih navijača.
A danas ljudi iz planinskih sela, 60+ godina na štakama, dobijaju batine al' ne daju svoje.
Ratari izađoše sa traktorima.
Kreni-Promeni sa 2 ozbiljna protesta, razjeba Rio Tinto i posra se po silnom busanju u prsa "neka protestvuju koliko hoće,džabe im je, ne popuštam".

A mi?
...

Nećemo proći kao Hajduk.
Proći ćemo kao Dinamo.
Onaj iz Bukurešta.

Puna podrška za Petrića i fudbalere, nema mnogo onih koji bi se u ovom trenutku menjali sa njima, ne dajte se ljudi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top