Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.657
Нађ и Петрић ће сигурно да унесу живост и потребну агресију у тим јер она млохавост Столице је гора од његовог незнања. За неке тактичке ствари нисам сигуран да ће донети неки значајан помак али од Столице тешко да може горе. Играчи сами да седну и да се договоре како ће да играју много боље би прошли у овом почетку сезоне.
Све ово је класично преживљавање.
 
Последња измена:

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Petrić da bude menadžer i za odnose sa igračima i javnošću. A Nađ da pravi taktiku.
Ko Savo i Đumi. :D
Ovo je čist mazohizam...
Nek bar igrači krenu da treniraju za početak, da može da izdrže da igraju više od 45 minuta.
Neka neko oduzme Miši lopte.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Vrlo vjerovatno uz neku otkupnu klauzulu jer nam je uprava jad i bijeda
M. We We
Ja vidim drugi motiv, taj da nema gde i da mu je karijera u padu, pa ajde dobar je i Partizan u kojem sad nemaš pritisak rezultata jer smo već na početku sezone razjebani.
A odakle tebi ideja, podatak da je njemu karijera u padu i da mu je karijera uopšte bitna s obzirom da je u životu zaradio novaca za nekoliko života bez obzira što na kraju i nije došao u Partizan.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Trenerska karijera mu nije bitna? Odakle mi ideja da je u padu? Jel radio možda negde nakon što je dobio otkaz u Olimpiji?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
A da ne pricamo koliko je novca izgubio u promasenim investicijama.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Nisam od onih koji vole da licitiraju sa novim igračima i trenerima, pa ne bih ni sad, međutim situacija po meni je, nikad gora, tako da ako sam ikad verovao u neku uzrečicu, to je "Svaka promena je promena na bolje".
Dokle možemo da dobacimo s tom promenom nisam siguran ali siguran sam da gore od ovog ne može.
Petrić reče da nije čovek uprave i želi podršku bivših igrača i legendi.
Lepo zvuči ali nekako bi mi sve bilo pouzdanije kad bi se sazvala vanredna Skupština i otvorila polemika o trenutnim diletantima i govnarima u upravi.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
"Svi treneri moraju da se uklope u filozofiju fudbalskog kluba i politiku. Mi kao treneri trazimo da imamo najbolje igrace, a da li je to nekad moguce..."

Toliko o pojacanjima.
Pre toga je rekao da ocekuje 2 veznjaka.

Inace, zanimljiva mi je izjava da nema vremena za implementaciju nekog novog sistema igre vec ce igraci imati slobodu da igraju najbolje sto mogu.
 

Alek97

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
15
Reaction score
14
Локација
Beograd, Rakovica
Ako mogu da primetim nekako po izrazu lica Petrića, podseća me malo cela ova konferencija na situaciju kada je Filipovski dolazio u KK sekciju. Nadam se da će imati mnogo bolje rezultate nego što je bio slučaj sa Filipovskim. Valjda smo udarili o dno, pa da sad idemo samo gore i konačno krenemo da beležimo pobede, za početak sutra protiv Mladosti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Ako Vučelić i Vazura ili bar jedan od njih ne bude na promociji, a Iliev nam je otišao, ko će da predstavi Gordana? Bilja?
Ni sam ne znam da li sam ovo napisao u šali ili ozbiljno, ali ispade da je realnost.
Naš klub je u takvom potonuću da NEMA čoveka na zvaničnoj funkciji koji bi predstavio novog trenera i koji bi odgovorio na neko eventualno pitanje novinara, nego je isturio pi-ara Bilju, kao što je pre neki dan postavio i decu kao živi štit, za svaki slučaj.
Nemaju trunke morala, hrabrosti, odgovornosti.

Pa stavite Bilju onda bar zvanično, formalno, pro forme makar, za predsednika kluba ili generalnog (izvršnog, finansijskog, kakvog već) direktora. Ili za sportskog direktora.
Ako već jedino ona može i sme, ili mora, pred javnost!!!

Gordan će da zatraži dva igrača koji fale, ali iz kluba će da ih dovedu. Ili ne dovedu. Takva je podela posla. ALI KO BRE IZ KLUBA???!!!
NEMAMO SPORTSKOG DIREKTORA! Vazura se ne oglašava. Vučelić se ne oglašava. KO dovodi igrače? Vazura? Vučelić? Bilja?

I NIKO od novinara da pita KO KONKRETNO treba da dovede ta dva igrača? KO???!!!
I NIKO od novinara da pita, šta Gordan misli o tome što su navijači Partizana nezadovoljni trenutnom upravom (da upotrebim najblažu moguću formulaciju), a Gordan nek odgovori ako hoće, ili nek ne odgovori ako neće, ali RED je bio da se jedno takvo pitanje postavi!

Sutra je utakmica našeg Partizana...
Fudbalere imamo kakve imamo.
Trener došao danas.
Bilja radi sve što se tiče pojavljivanja bilo koga iz kluba u javnosti.

UPRAVA NAPOLJE!

MOLIM ljude koji budu bili sutra u Novom Sadu da im to poruče.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top