Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo da ih opet mi ne vracamo u zivot. U teskom su kanalu, makar i tesna pobeda bi ih dodatno satrla. U slucaju poraza, opet ce da lete i da histerisu kao da nista nije bilo. Imamo sansu da preopkrenemo sezonu, ako smo pametni i hrabri

Ako su oni u teškom kanalu onda smo mi u još težem, na samom dnu kanala.

Njima će država (peder) nastaviti da sipa naše pare a nas će i dalje sjebavati - ništa se tu neće menjati.

Ne očekujem ništa od govana koji nas vode, ne očekujem ništa ni od stručnog štaba na čelu sa Petrićem... jedino se nadam u igrače da kakvi-takvi su daju sve od sebe i ne obrukaju dres i grb na njemu koji nose. Ali ne samo u derbiju, nego i u Kragujevcu i u svim narednim mečevima.

Trgnite se bre i dajte sve od sebe. Za sveti grb !!!

daj nam krv daj nam znoj
nek naš san sad bude tvoj
samo hrabro vodi nas do pobede
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.077
Локација
u srcu šesnaesterca
Naravno, gorivo je poskupelo 7 din, mora neko da plati ulozeno, kad Uefa nece.
Na igrace i mislim da treba da se uzdignu, pa nema ko drugi
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Mi cigane mozemo da geknemo samo na neku ludacku energiju.. a ja ne vidim ko to ima… jedino mozda Bibras… ostali mrka kapa…

I treneru da ne govorim… energija mu je u minusu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Ми би цигане гекнули и са прошлогoдишњом екипом, камо ли са овом али нема ко да нас води у дербју како тада тако ни сада. Што се мене тиче ако не добијемо цигане можемо опет да мењамо тренера. Управа и онај ко их ту држи је највећи проблем овог клуба али мишљења сам да ако неки тренер није у стању да добије дерби онда не треба више да има било какву шансу. На основу дербија се најбоље види ко је тренер за Партизан, а ко не kад су у питању последњих неколико година.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Ocekujem danas drugaciju formaciju I pobedu. Bice zanimljivo dali traore pocinje ili ulazi u drugom poluvremenu.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Danas ocekujem da se vratimo na 4-2-3-1 igrace Traore sa Andradeom dole sigurno ili sa Fejsom a Andrade na mestu Natha gore.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Traore ima da ore. Veoma važna utakmica, sa pobedom da dočekamo derbi. Jedino što me najviše plaši je Petrićeva pičkasta taktika. Mi treba da napadamo, ofanziva, ovaj tim nije baš toliko loš, eno ga mrtvi pazar naređao pet pobeda, o čemu mi da pričamo? Ako drknemo kurvu u sredu...ali ajde polako, ima vremena.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Taktika gde dupliras krila a u vezi imaš dva igrača ,ako nije samo varka za derbi onda ok . A ako ovako planira busice nas svako a kamo li cigonjeri.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Pocinje Traore od starta.

Popovic - Zivkovic, Sanicanin, Vujacic, Urosevic - Traore, Andrade, Natho - Petkovic, Rikardo, Diabate.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top