Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.207
Локација
Tamo gde su Grobari
Ne sere niko po navijačima, ali bi svako trebao da krene od sebe, umesto da se krive igrači, jer su oni najmanje krivi za ovakvu situaciju.

Edit: U pravu si da ne rade ništa da privuku navijače. Ne samo to nego očigledno rade na tome da što više nas oteraju sa JNA. Kurac može mene neki od tih “v” da me otera sa mog stadiona!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ima mnogo ljudi koji bi išli na stadion da su normalnije okolnosti i da su normalnije cene ulaznice. Ako ima 10.000 ljudi da kupi sezonsku za košarkuz barem duplo ima fudbalskih navijača. Naravno tu ima i preklapanja u velikom procentu.
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
I to smo doživeli... Evo nekih utisaka iz Mitrovice:

Stadion mali, ljudi nabijeni na ogradu ili sede gore po stubovima, vrhunska atmosfera na samom stadionu, nema igla gde da padne, celo mesto je došlo da isprati utakmicu, omladinci njihovog kluba, JFSM ne daju se braća, dobru brojku su prikupili dok nije stiglo pojačanje iz Beograda. Kad je stigla ekipa Grobari nemaju gde da stanu, pa se poređali na poljani pored tribine u par redova, pola ljudi ništa ni ne vidi. Uvek sam više voleo kad se kup igra na manjim stadionima lokalnih klubova nego kad zbog nedostatka uslova za bezbednost pomere na jebeni Obilić ili tako negde...

Utakmica otaljavanje posla, cinculiranje kad je mogla da se reši, i zloslutno sam najavio kolegi sa foruma da ovo može vrlo lako da nam se obije o glavu. Na kraju nešto što sam Partizanu može da se desi.... Stao sam iza gola da bih snimio penale, Lukač i ja (ipak sam ja kao neki golman) smo pročitali njihovog drugog penaldžiju, jako očigledno i namerno je gledao u golmanovu desnu stranu, čak i klinci što dodaju lopte su znali da šutira u kontra stranu, Lukač se dobro bacio ali mu je sa prstiju pobegla od stativu ipak u gol... Naše penale ne bih ni komentarisao, osim što je Čaki uspeo i da me pogodi i izbije vazduh tom prilikom.

Prvi put posle 8 uzastopnih finala da kup ima neku evropsku vrednost, odnosno da garantuje Evropu, ali opet s druge strane muka mi je više od tog kupa koji se koristi kao opravdanje kad se ne uzme titula, jer kao eto uzeli smo trofej sad dal je kup ili titula nije toliko važno, znate vi šta je nekada bio kup maršala, to se slavilo više nego titula, itd itd... Baš me briga za to, danas kup ne znači ništa, osim za mazanje očiju, nažalost je tako, i sviđa mi se što je UEFA napravila da kup ponovo ima neku vrednost u evropskim okvirima, ali to je utešna nagrada, nama prvo ili drugo mesto donose LŠ tj kvalifikacije za istu, pa nema izgovora, znamo šta nam je činiti.

Ima nečeg poetskog i u načinu na koji smo ispali, stvarno mislim da ovakve stvari samo nama mogu da se dese. Na kraju krajeva, prisustvovali smo istoriji, koliko god to mučno zvučalo u ovom trenutku, sve je to deo istorije Partizana. Evo snimka koji sam snimio i koji po mom skromnom mišljenju predstavlja suštinu i esenciju. I to smo doživeli...

 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.435
Ovo je umetnost, svaka im čast, treba ovo promašiti...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Popović – Filipović, Marković, Vujačić, Urošević – Belić, Fejsa – Dijabate, Natho, Menig – Rikardo

Ajmo crno beli!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
PARTIZAN: Popović - Filipović, Marković, Vujačić, Urošević - Belić, Fejsa - Menig, Natho, Dijabate - Rikardo.

Klupa: Lukac, Sanicanin, Andrade, Traore, Sehovic, Bazdar, Zivkovic, Pavlovic, Terzic, Jovic, Lutovac
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Nisam gledao utakmicu ali dato 4 komada novosadskoj kurvi je uvijek zadovoljstvo i posebna satisfakcija. Nadam se da cete vi koji ste bilo/gledali utakmicu napisati malo vise. Bravo Partizane nas!!!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Petric jos jednom potvrdio da je vrhunski psiholog, gde je ekipa posle onog soka u kupu odigrala najbolju utakmicu ove sezone uz onu protiv Nice. Vrhunska nasa partija, nisu imali sansu ni pre crvenog, a Vojvodina je sklopila poprilicno jak tim za nase uslove ove sezone.

Mnogo mi je drago zbog Filipovicevog gola i generalno njegove odlicne partije veceras, pre svega u napadu, nakon sto je godinama u Belorusiji utakmice propustao samo zbog suspenzija ovde je od samog pocetka dozivljavao peh za pehom, pritom su njegove dosadasnje partije bile kritikovane vise nego sto je zasluzeno po mom misljenju. Samo nek nastavi ovako, i uz Zivkovica koji igra u fantasticnoj formi u poslednje vreme nemamo razloga za brigu na toj poziciji.

Drugi igrac zbog koga mi je mnogo drago je Bazdar, decko je neverovatan potencijal i iskreno se nadam da ce ga Petric pustiti od pocetka bar protiv slabijih protivnika, mada je po mom misljenju spreman i za vise od toga. Pored neverovatnog talenta, svidela mi se i njegova agresivnost, koja jeste bila na momente i preterana, ali je i to bolje nego da bude preterano pasivan.

Naravno, ne treba dozvoliti da dobra partija zamaskira probleme koje klub ima, iskreno se nadam i prizeljkujem da ce naredni duel sa novosadskom kurvom tompusari i oni koji su im pomogli da budu tu gde jesu gledati u zatvoru. Stoka odvratna.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.234
Reaction score
2.784
Posle onog u Kupu ovo je doslo kao melem na ranu. Iako sam se nadao, nisam ocekivao bas ovako. Svaka cast svima. Mislim da je upravo agresivnost svih ona koja je i dovela do toga da ovi naprave onakve greske. Recept za svaku. Bazdar stvarno odusevljava. A cestitke i Pavlovicu na efektnom golu.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Čestitke za pobedu! Podrška filipoviću, odlična partija! Super su mu centaršuti bili u više navrata, prosto ne znam kad je Partizan imao dva desna beka u konkuranciji, koji su u stanju da daju upotrebljivu loptu sa boka! Greota što deli minutažu sa Živkovićem, koji je u životnoj formi, ali bolje da imamo dva dobra desna beka koji se kolju za minute nego ni jednog!

Baždar koristi minute, nećemo ga dugo gledati u Partizanu. Voleo bih, baš iz tog razloga da što više odigra, dobije priliku za start i ostavi neki trag, jer po ovome kako do sad ide on je sledeća zlatna koka naše uprave... Zna se kako to ide...

Bravo za Gordan i ekipu. Uprava napolje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top