Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo je katastrofa na šta ličimo. Vratili smo se na ono sranje sa početka.

Jbt kada čujem umor, sere mi se. Pa ne kopaju jebeni rudnik...

Nema opravdanja za ovo. Previše bodova smo izgubili na svom terenu - TSC, cigani, Javor i sad ovaj ispod prosečni Spartak nas bije.

Petriću da nije Evrope a i tu smo počeli nakon Kelna da padamo (Nica tamo i posebno Slovacko kući) a za domaća takmičenja užas živi - iz kupa već na startu ispali, prvenstvo i definitivno gotovo na polusezoni. Grčevita borba za drugo mesto nam samo preostaje.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Nisam se ni potresao mnogo. Onako,osrednje. Od Francuza se ne sastavljamo sa loptom. Ovo je direktna posledica fizičke nespremnosti ekipe. Rekao bih loših priprema,lošeg treninga,lošeg tempiranja forme,lošeg oporavka. Nemoguće je da cela evropa ( zapadna) igra ovaj ritam i to mnogo zahtevnije utakmice,a mi ne možemo da se fizički nosimo sa timovima ranga Javor,TSC,Novi Pazar,Spartak.
Svaku drugu,tzv ničiju loptu gubimo još od Nice,svaku. Tromo igramo,prvo poluvreme uglavnom bacamo kroz prozor,nema trčanja,ubacivanja u prostor da polutke mogu da vrtikalno ubacuju loptu u napadu... Znači raspali smo se u poslednjih mesec dana.
Nemoj samo da i Novi Pazar oštri kurac na nama.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Nema opravdanja!Umor...sta da kazu npr.engleski klubovi iz lige one i two.Igrali u subotu pa u ponedeljak!?Ne znanje i nespremnost pre ce biti Stranci sem Natka i Rikarda u Januaru zdravoo!Andrade dobro poceo sad nista,Traore ladi jaja,brze trce ljudi od 50 godina.Diabate sve vise lici na zabavljaca ne igraca.Lutovac ,Sanicanin...mislim da oni ne bi imali mesta ni u jednoj ekipi super lige.Popovic brani bolje nego posle godine,danas zamalo sam sebi nije dao go.Spasao nas puno puta,al golmanu se ne prasta.Samo bi trebao da radi da bude kralj peterca Ne moze golman na visoke lopte koje idu ne u 5 nego na 3 m od gola da ceka sra ce Markovic ili Sanicanin da urade.
Kao sto preterujemo u svemu,kao ja u kritikama,ali oprostite mi ,ocu da eksplodiram,mislim da smo preterali u ocekivanju od ove ekipe .Ovaj Ostoja,za koga mislim da je isto zlo ko VV,nek ne mrsomudi vise,nego da otera ova govna.Bolja je promena pa makar bilo i gore!Tesko da moze gore od gmazure.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Mislim da je pozitivan efekat dolaska Petrica prosao. Sad smo opet na starom: mi igramo Evropu i skupljamo poene za Zvezdu, a Zvezda igra domace i kupi kajmak u milionima iz Evrope. Ne mozes Spartak da dobijes a mozes Keln. Kakav god bio Keln ili Spartak, tu nesto debelo ne stima. Jebala ih Evropa.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Tako je to kad se baci poluvreme u vodu, pa 60 minut i onda oko 70- og krenes da igras sa nekom urgencijom..gol na dusu golmana, ali to vise nije ni bitno..tromo, sporo, bez duse..eto tako, procice i ovo! Gospoda neka puse tompuse, a mi cemo da gledamo! Da ne napisem nesto drugo..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Ovo vise mirise na kladionicarski dil, pobeda gostiju koeficient 17 ako Petricu ne smeta i nije mu sramota da mu raspali cigani beze 10 bodova i vise onda ok.Stranci koi treba da prave razliku igra njihova je goli kurac. Dijabate posle Kelna igra vise rekreativni fudbal Traore isti Djemba Djemba . Ako vako igraju i u nedelju od Pazaraca popicemo i vise od jesna gol, Petricu na put si od pukovnika da postanes dezurni krivac. Ne moze svaki put umor da ti bude opravdanje oni su profesionalci mlate pare da igraju a mi da se radujemo u ova krizna nvremena. Totalno razocaranje jednostavno mizerijaaaaaaa.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
Klasican raspad usled zamora. Sansu iz igre ne mozemo napraviti. Sve sto smo uradili je bilo posle prekida. Traore gubi duel kao da je iz kadeta upao u prvi tim, i tako primamo gol.
U novembru ispadamo uz trke za titulu, a kup je odavno izgubljen. Za nesto vise u evropi treba poraditi na snazi i kondiciji.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Neka puse bre kurac vise sa tom pripremom i umorom, jebem im mater u usta zvalava, pa ne kopaju rudnik sto rece neko, 80% njih igra za platu i klub koje nisu ni zasluzili.

Na stranu to, crkni vucicu, pseto ogavno.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Jezivo na sta licimo. Video sam vec u prvih 20ak minuta koliko je sati. Doduse ocekivao sam neku frljoku i da dobijemo 1:0 u najboljem slucaju,ali sa ovakvom igrom nismo ni bod zasluzili.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Samo da napomenem da je Petrić zatekao ovaj tim i izvukao maksimum. Došlo je do pada forme, sve legitimno. Petrić je danas krenuo sa dva napadača, jel i to da mu zamerimo?

Nebuloza je pričati da mi igramo evropu za cigane. Ti cigani nisu do 2018 postojali na evropskoj mapi. Nama je evropa sve ove sezone, ko jebe ove i njihovu kaljugu gde evo ni od Čuke na strani ne smeju da prospu bodove.

O čemu se radi ovde? Jel se neko nadao tituli posle -5 a avgust jedva krenuo?

Uživajte u evro duelima, a osim što ćemo preskočiti Šerif, idemo i do 1/4 finala.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Evo, uzivacemo.. . A sta cemo kada ispadnemo u martu, kao prosle godine? Da se nadamo kupu? A da, ni to takmicenje nije bitno...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Ljudi, o kakvim naporima vi pričate i opravdavate ih ? Pa, oni su profesionalni fudbaleri, zarađuju više od nuklearnih fizičara. Moj klinac od 12 leta igra dve utakmice nedeljno, ima 4 treninga u klubu i 2 individualna treninga sedmično, a stigne i da uči i ide u školu. Daj, ne zajebavajte....
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Uspeh je da dozivis prolece u Evropi ali nazalost ova sezona je propala i je veliki neuspeh kako klub sto je Partizan ovo je vec 6 sezona kako ostajemo bez titule. Glavni krivac je nesposobne upravaaa i saucesnici Stolica i umorni Gordon. Ako se vec danas ne prezeme neka inicijativa za smena uprave i dovesti upravu koja moze da parira ciganima i konacno da se odvazi da uce u borbu za titulu nas Partizan ce postati drugi Hajduk na balkanu. Ovo danas je kapak na nesposobne upravu kakav ruzan dan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ako je stvarno izgovor za ovih jadnih poslednjih mesec dana umor zbog tih 6 utakmica u Evropi, onda treba postaviti pitanje kako je došlo do tog umora, kako svi igrači imaju 2 noge, odgovor se sam nameće ritualno spaliti Mišu Filipovića na sred platoa ispred stadiona.
Svaki trener koji drži Mišu Filipovića u klubu nema pravo da kuka na umor.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
kao da smo zaboravili da nas je pre svega disciplinovana, odgovorna i agresivna igra u fazi odbrane dovela do nekih boljih izdanja..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top