Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.407
Локација
JNA
Samo da vam pozelim srecu crno beli , nije bitno sta je bilo, bitno je to sto se desava danas! Samo jako i u meso.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Ajmo momci! Nadam se da su svesni da nije BILO KAKVA utakmica u pitanju! Ipak su u pitanju oni kojima je prvi cilj da NESTANEMO! E pa to NETJE DA MOŽE! :angry-smiley-002: Danas U MESO pa šta bude! :napred-partizan:
Sad ću dodati još nešto (uz svestan rizik poena/banovanja): Drago mi je što se igra pred PRAZNIM TRIBINAMA! Neće moći govna da orgijaju u našoj kući! :picka-ciganska:
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Meni bi bilo dovoljno da ih iznesu na nosilima!!!
Sve posle toga je čisti bonus!!!
I da ne zaboravim pozdrav za pičkoustog i vazale-nepomenike u upravi: crkli dabogda prije jutra, a đeca vas u bureku s mesom našla!!!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Što se tiče sastava :Jel živ Traore ?Niko ne spominje ni da je povređen, nema ga već duže na klupi za rezerve.Za Andradea znam , pošto je dugo van stroja
Cigani kao i uvek na derbiju kompletni, jer ih protivnici ne smeju pošteno ni da oznoje a sudije naravno ni da im daju žuti karton.Pa Belić ima više kartona od svih ciganskih fudbalera.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.731

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Таман Марко да се искали негдје вани још неких двадесет година :D
Ово зло неће одапети, ужилавило се.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Вучићевски Х :puke:
Игоре Дуљаје срам те било за ову измјену у 93.
А и за све од кад си пристао да будеш привјесак Вазуре и Вучелића.

УПРАВА НАПОЉЕ!!!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
Mi i ovako iskasapljeni sa svih strana igramo bolje od ovih cigaktikosa. Meni ova utakmica pokazuje da je očigledno koliko su igrači bušili. Nemoguće da ova ekipa nije mogla da dobije one debile sa svih strana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top