Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Па...ово је оно што смо од Партизана тражили и очекивали - сигурна победа у ,,малој,, утакмици, освајање бодова и - тако од првог до последњег кола првенства.
Само, ето...дошло је то вечерас, али није долазило током целог првенства и сада смо ту где смо на табели.
Шта буде - биће, ваљда ћемо ући у неко европско такмичење, а ако и не уђемо - неће нам то бити први пут...

Шта ће се после завршетка сезоне догађати са клубом, и ко ће напустити или не напустити неку фотељу и положај и привилегије и зараду коју она доноси, и ко ће, и КАДА на те фотеље после сести...е то тек не знамо...

А на терену је Партизан вечерас кренуо одлично, рани гол Шеховића, па онда брзе и прецизне лопте из задње (и средње) линије ка нападачима, углавном ка боку и Менигу који је данас једном затресао и пречку...двадесетак минута смо играли у баш ,,високом ритму,, без обзира што су у тиму били и резервисти...
Остали део утакмице слабије и спорије, очигледно је да немамо снаге/кондиције за 90 минута ,,европског,, фудбала, али треба рећи да смо 9 пута шутирали на гол НП, а они нама то нису успели ниједном!

Судија њима опростио пар чистих жутих картона, а онда дао жути Белки за ЧИСТ фудбалски старт! У праву је био Алберт Нађ што се љутио и приговарао судији (а што се лепо чуло и помало видело у ТВ преносу)...

Белић, Пантић и Натхо врло писмени играчи, што се итекако види на терену и у нашој ,,вези,, а трио Дијабате-Рикардо-Мениг није нимало наиван , с које год стране да их погледаш...
Црни Бата додуше још увек некад успаван, некад ван ритма, али...много пута и када је био ,,будан,, - није добио лопту какву треба да добије, или у тренутку када треба да је добије!
И тако све док није ушао млади Јевремовић и показао ,,чари,, Партизанове школе: технички савршен пас за Бату, Бата несебично до Рикија и 2:0, лако као да је то најједноставнија ствар на свеу.

Терај даље.

:napred-partizan:

п.с.
За ових сат времена од завршетка утакмице па до сад, само нас седморица је имало коментар на победу Фудбалског Клуба Партизан...
Замишљам неке будуће дане који ће доћи кад-тад, неку будућу титулу и њену прославу на ЈНА, или неку велику европску утакмицу са великим противником за коју ће бити тешко набавити карту - и многе које ће ТАД имати жељу и да прате наш ФК и да оставе свој коментар на форуму.

А где сте сад?

Управа ради оно што ради - на штету Партизана.
Тренер ради колико зна и уме.
Играчи играју како знају и умеју.
Навијачима је (и) вечерас био забрањен улазак на стадион.
А где су навијачи Партизана бар на форуму?

Терај даље.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Zna li neko kad ćemo moći da gledamo ovo što se zove FK Partizan uživo u Humskoj?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Čini mi se da onaj komentator na TV Areni reče od sledeće utakmice...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Bivši jebač kafanskih podvriskulja ( u narodu poznatih kao zvezde ili umetnice) i sadašnji dužnosnik koji plaća svaku ribicu do koje dolazi,uprkos svojoj harizmi i nrpresušnom šarmu obavili su posao u stilu gdina.
Majmunolikog Mesića.
Ovo nema vrske,što bi rekla južna braća sa fudbalom. Čak su se i dobri fudbaleri ugasili.
Ni blizu,pa ni nalik Partizanu iz boljih vremena.
Ipak,pridružiću se većini i reći,dobro je ne talasaj,može da bude i gore...ipak se pišu tri boda...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Bilo je borbenosti i zalaganja,naravno i dosta tehničkih greški,netacnih ili nepravovremenih dodavanja ali makar je postojala neka naznaka taktike. Uvodnih 15tak minuta čak i lep fudbal,ali otprilike toliko imaju snage da igraju u visokom ritmu.
Posle dužeg vremena mi nije bilo potpuno agonično gledati naš Partizan u fudbalu.
Ne nadam se ničemu,al ipak prija neki pomak napred,pa makar bio i u milimetrima.
:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Da li dobro kontam da s obzirom da su u polufinalu kupa četiri tima od prvih pet na tabeli, znači li to da će i peti na tabeli igrati Evro kupove?
Ili četiri tima, bez obzira na osvajača kupa?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Imaćemo 5 predstavnika i oni su svi već sada poznati... Svakako će prvih 5 na tabeli u Evropu... jer u kupu nema više ekipa ispod 5.mesta na tabeli... Vojvodina je upravo peta. Ako Vojvodina čak i ne uzme kup ide u Evropu jer bi kup uzela neka od ekipa koje su bolje plasirani od nje. Jedino se još ne zna i zavisi od plasmana na tabeli i osvajača kupa koja će ekipa krenuti u kom takmičenju i iz kog kola (osim govana ciganskih) dok se sada već jasno zna da prvih 5 ekipa na tabeli idu u Evropu. Poznato je i da će sigurno 3 tima biti u grupnim fazama ali mi ćemo verovatno morati kroz kvalifikacije da obezbedimo to jer... tako smo u mogućnosti (ironija jebena):

Ali jebeš sve to... jebe mi se za sve ove klubove osim Partizana... a mi, mi smo i dalje okupirani i u haosu... samo sam odgovorio na pitanje gore.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Jel ovo vd trenera FKP "cilja" na upravu i upravni odbor FK-a?
A, da, misli na ove "druge", naravno, za aktuelnu upravu i UO podrazumeva se sve najbolje, bezuslovna ljubav i briga o Partizanu.
Pravi čovek na pravom mestu, nema tu šta.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.403
Локација
JNA
U sustini vise niko ne zeli dobro FK Partizan! Koliko vidim, ostavljen je da ga grizu razne hijene dok se ne pojavi ruka spasa!
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
977
Локација
JNA
Pa ovde si opsovao sve nas, evo mene prvog koji sam digo ruke, bas malo ljudi ovde moze da kaze da nije krivo i da ide redovno...
Da imamo snage da smo normalni, kulturu navijanja, kad je krenulo po zlu da smo punili stadion. Bar 10 k svaku tekmu druga bi se prica pricala danas... Da je srece danas 10 hiljada da dodje na JNA pa da poteramo onu bagru svi zajedno, ne bi se policija tako izivljavala kao na brdu prema tolikoj besnoj masi. Morala bi stoka da ode...
Mogli smo da pricamo nekad da bez navijaca nema jakog Partizana, a blizu smo toga danas da bez navijaca nema uopste Partizna ljudi. Zato smo svi (cast i veliko postovanje pojedinima) krivi.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Evo malo pred utakmicu. Stani bre ko je ovdje lud? Kako sad mi duplo manje dugujemo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top