Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.135
Локација
Beograd
Neverovatno. Neverovatno šta mi radimo i šta se nama sudi... Kako smo šuplji pozadi to je strašno. Ma napad nije ni trunku problem, ali defanziva 0 bukvalno.

Čuj, neće da komentariše suđenje nije njegov manir - to, samo se povlačite. Duki jednostavno nema veze sa vezom.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Šćekić ulazi kao taj "osigurač " i pomoć odbrani na skoku.
Na kraju primaš gol iz skoka.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Bod ko kuća,ovi madjarsko-ciganski pederi kad god su nas jače napali dali su nam gol.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Zamislite da protiv zvezde sviraju penal koji je započeo na 17 metara.
Zamislite da zvezdi ponište gol jer je u ofsajdu " igrač u bloku".
Ne možete da zamislite, a?
Dočekaćemo i to, padom diktatora ugasiće se i mafijaški klub!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Tačno sam znao da ćemo ga primiti za 3:3 nakon crvenog kartona Kalululua... ali tačno sam znao.

Ipak, ne možemo dati toliko golova koliko možemo da primimo.

Sa ovakvom odbranom i sa ovakvim glupavim greškama daleko smo mi od ozbiljne ekipe.

Već smo na -2 a tek je počelo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.461
Reaction score
4.866
Dva utiska:
1. Oružana pljačka već u prvom kolu, poništen čist gol, Šćekić nema nikakve veze sa ofsajdom
2. Kalulu koji je bespotrebno "produžio" nadoknadu za još minut i Antić koji pored 50 metara auta šalje loptu u korner, direktni krivci za dva izgubljena boda.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.634
Reaction score
8.811
Локација
"preko bare"
Ali kakva pokazna vježba. Predočeno nam je šta da očekujemo do kraja prvenstva, mada nije da nismo to i očekivali. Od prvog kruga La, da se slučajno ne "zaigramo".

Pogledati samo posljednjih 10-15 minuta i prebrojati sudijske greške. O ostatku utakmice da i ne govorim. Ovo je već novi nivo. Oružana pljačka je preblag izraz da opiše ovo što se desilo i što će se dešavati.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
494
Reaction score
1.773
Dobro sudije, Menig kojem bih odmah urucio otkaz, ali ne mozemo da napravimo pritisak 5 minuta na protivnicku odbranu, toliko o fizickoj spremi u prvoj utakmici sezone.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Pederčini sa pištaljkom, ako već neko ne polomi par kostiju večeras, želim isto što i svim ciganima - dugu bolest i priliku da gleda kako mu svi iz familije umiru pre njega.
Pokazna vežba odmah na startu šta nas čeka i ove godine.

Igračima i struci, bravo!
Samo nastavite, ovakva borba do kraja, i kako god da se završi, bićete pobednici.
Upravo pridruži se ciganima!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Neka mi neko objasni sta se desilo veceras u Backoj Topoli. Citam po portalima, preokreti, penali, promaseni penali, sanse. Da pomisli covek kako imamo kvalitetnu ligu i zanimljivu ligu, dok je ona ustvari podredjena jednom klubu ciganskoj kurvi.

Elem gol za 3:3 je stigao kao kazna za promasen penal, dok je njihov promasen penal kazna za sumnjiv ofsajd kod naseg ponistenog gola.

Sve u svemu, vec zaostajemo dva boda na samom pocetku. Divno.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
156
Reaction score
1.182
Локација
Pozega
Ma u p.m.
Šta reći, a ne zaplakati?????
Prisede mi cela sedmica naredna...
O jbm. pa jesmo li ukleti i dokle više ???
 
Top