Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Ja stvarno ne znam šta nije u redu sa mnom, ali ovo sam odgledao i tresem se...

Bukvalno, JEDINA greška na utakmici je penal sviran nama.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Kad je neko glup ko kurac, i dobije priliku da se izvini i pokusa malcice da povadi situaciju, on se zakopa jos vise.

Okruzeni mantrom da samo treba da negiraju i da se drze stranackog naredjenja "nikad nista ne priznaj" retardi ni ne shvataju da ce onaj dan koji Jovo Bakic pominje doci. I sto je vec rupa koju kopaju, to ce brze plivati... Isto kako maloumnici misle da ce ih sluzba stiti doveka, kad dodje do tacke kljucanja, odose i oni i sluzba i sve ostalo u kurac... To je prosto ciklus i neizbezno je.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Meni je pritisak na 300 skočio... pa ja sam stvarno retardirana što ovo gledam

ovo nije ništa slučajno ovo je poruka sudijama "slobodno kradite ima ko da vas brani, sve dok kradete Partizan"

Kao i svi sns vojnici "sve dok slušate, kradite slobodno"

EDIT: Ooo, pa ima i pitanja... da vidimo da li će ih biti
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.460
Reaction score
4.859
Pa ovaj ljakse ne ume da sastavi rečenicu, klasičan partijski izvršilac tuđih naredbi...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.410
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Vlast, opozicija, policija, vodoprivreda, poljoprivreda, elektropribreda, pišljivo novinarstvo, crkva i sve ostale institucije i prostitucije ove države u pokušaju su u službi onog kancera.

Popišam se ja po čitavom društvu, zaostalom i zakržljalom, jebem vas retardirane.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.005
Reaction score
4.552
Локација
Nis
Svaka vama cast sto mozete da gledate te bljuvotine. Samo istupanje iz ove smrdijanske lige je resenje. Nazalost, mi imamo okupatore, tako da ne ocekujem nista radikalnije. Podrska timu. Uprava napolje!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Samo polako.
Da vidimo šta će naš vrli i dragi predsednik kluba da im kaže.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
To uopste nema sta da gledate,zna se unapred sta ce da kazu,dovoljno je receno,sto zvezdine utakmice koje su tezak lopovluk niko I ne pominje,dok su uvek greske na partizanovim,vidi se iz aviona namera,zato ni nema potrebe pratiti njihovo lazno pravdanje
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Nisu svesni koliko smo naelektrisani.
Ovde fali samo mala varnica da pokrene eksploziju, a ja se nadam da će nam tu varnicu dati igrači sada u Novom Sadu. Pobedom i borbom!
A ako se prenese ta energija onda neće moći da nas zaustave ni odluke zlikovaca u zutom, ni uprava ni cene karata...
Zato je sada za vikend jako bitna utakmica.
Valjda su toga svesni Duljaj i igrači, ovo im je prekretnica i mogućnost za masovnu podršku.
Napred Partizan!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
O jednoj stvari i dalje razmišljam.
Šta bi sa najavljenom vrlo oštrom reakcijom Sudijske komisije FSS prema Partizanu?
Znam, znam. Takva je instrukcija.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Без кошаркашке енергије на ЈНА ово неће стати. Ови у Бога не верују. Нико није ни очекивао да признају било шта али уместо да мудро ћуте и да се макар праве као да се ништа није десило они додатно потпирују ватру. Непојмљиво свакоме ко има здрав разум.
 
Top