Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.082
Reaction score
4.059
Локација
Beograd
Presrećan što sezona počinje, jedva čekam, mazohista sam i zaista mi je nedostajalo. Verujem u ove momke, pa šta bude, tužan i besan jer gamad nije ni pomislila da ode i klub nam se organizaciono nalazi na nikad nižim granama.

Napred Partizan!
UPRAVA NAPOLJE!
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
...ali nećemo im mi, nikad to oprostiti!

SVI U TOPOLU!
UPRAVA NAPOLJE!
Izvinjavam se za off puk'o si me na nostalgiju sa tim klipom...kakvo je to leto bilo ovde...kakvo grobarsko ludilo u UE, milion grafita, cirki, akcija protiv malih jajara kvazi huligana Slobode (mrtvi beton ligaš nas je ovde dobio u 90min, jedini poraz u sezoni uz užasni majski derbi)...i onda ni niz čega - raspad, jbg

ALI NEĆEMO IM MI NIKAD TO OPROSTITI, VEĆ ĆEMO IH REDOM SVE NABITI NA KOČEVE
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Je l se zna kakav je raspored po tribinama u B. Topoli? Gde smo mi "semenkari" ili svako za sebe?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Vecerasnja utakmica ce pokazati mnogo toga, pobedom, usli bi u siguran start i mozda zapretimo Bayernu.

Dosao je i taj dan!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.735
Hvata me euforija, nalet nerealnosti, ocekujem 0-3 u gostima
Baš razmišljam o tome ceo dan.

Neizlečiva bolest i ludilo. Odavno sam se distancirao od FKP, delom svesno, delom nesvesno. Ne verujem uprAVi, ne verujem organizovanim navijačima, ne verujem treneru, ne verujem igračima... ne verujem viši ni samom sebi.

I onda uhvatim sebe da me ceo dan drma trema, kao da igramo finale LŠ, a ne jebenu njiva ligu u Topoli. Ne mogu da dočekam 21h.

Bolest i ludilo. Biće teško, biće 0-3! U inat svima i meni samome nevernom.
 
Последња измена:

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Povratak otpisanih 21h

Stevanović
Filipović - Ilić - Marković - Antić
Belić - Kanute
Severina - Natho - Menig
Nikolić

U drugom Kalulu i Firminjo, za sambu.
Ostaje žal što Jovanović ne može da brani zbog virusa.

Euforija Partizana
 
Top