Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Луђачка љубав те тера да гледаш и губиш здравље, а знаш да већина наших несретника је пуком случајношћу уопште у свету фудбала. Није хумано по властито здравље гледати их. Приче покрали нас су глупе реално. Примили смо три гола, од једне ливадарске екипе. Имао сам осјећај да сваки пута кад пређу центар да имају зицер. Да је судија говедо СНСовско и да је тендециозно грешио јесте, али господо три комада су три комада. Мислим јебени ТСЦ је у питању, не Манчестер. Одбрана је на нивоу зонске лиге, и то другу годину за редом. Вучићу и његовим полтронима у управама наших клубова нарочито Вазури, Вучелићу и Остоји желим све најгоре. Мислим да ће им умјесто гробова бити јавни ВЦе! Успут желим све најгоре и ткз Гробарима који гласају за Вучића и његову секту. Кад видим да улази Данило Пантић ја добијем напад панике исте секунде :banghead:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.586
Локација
Beograd
@Marin
Marine, druže, manje kikseva ćemo praviti kad pozadi budemo imali manje kiksera u timu, a više profesionalnih fudbalera. A kad ćemo ih imati, ne znam, jer nemamo novca da ih sve dovedemo.

A više će da se trči kad se stekne kondicija, Kalulu je totalno nespreman, nisam siguran da su Severina i Brazilac trenutno u vrhunskoj kondiciji, a ovi što kukaju na pripreme, valjda bi trebali da znaju da njih trojica nisu ni bila sa nama na pripremema! Natho ima 35 godina, Belka i Kanute se danas povredili, ušli Pantić koji nije defanzivac i Ščekić, koji je bio povređen, pa ni on nije u trkačkoj formi...
Pod takvim uslovima, još jednom, svaka čast momcima za borbu do poslednjeg daha!

Ne znam kakva je priroda Belikine povrede, jbg, pa ni doktori se ponekad ne slažu oko toga, pa kako bih ja to znao, kad sam utakmicu samo gledao na Tv...da li su krive Partizanove pripreme i ljudi iz Partizana, da li ima urođenu manu u kolenu, da li ga je neko udario i povredio, da li mu nije dobro zalečeno nešto od ranije...otukd znam...

Kanute nema snage za celu utakmicu, ne znam u kakvom je stanju došao kod nas i koliko vremena treba da dobije snagu...

O tome da Miša Pilates ne radi svoj posao baš vrhunski, pisali smo milion puta.
Ali ne može da bude kriv za igrače koji su došli pre dva dana, Kalulu, Brazilac...
Duljaj je doveo neke pomoćne trenere, Italijana i Portugalca, a zašto nije doveo i nekog boljeg kondicionog...otkud ja znam, možda uprava neće da plati tog nekog, ili Duljaj nije hteo da ga nađe, ili nije mogao, ili...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Курва је сигурно прва, а остали нека се поређају како је вођи воља. То је главни опис ове крађе вечерас и главна водиља ових гована у жутом.

Нисмо екипа без мана али смо бољи од ових, не толико као тим (за сад) колико индивидуално.

Филиповић и Антић су криминални. Малом Илићу свака част. Задња линија мора да се освежи. Видећемо ко ће бити нови штопер и како ће се показати Аранђел. Антић је као Живковић, ништа бољи. Шеховић сада делује као једини спас на тој позицији јер овај је импотентан скроз. А бејби фејс Пантић је једна велика П......и као појава и као играч.
Што се тиче повреда - Мишине вежбе за истезање муда нас сакате.

Ћела нас спасио пораза јер су нас за то спремали вечерас говна у жутом.

Ово напред што је дошло - пун погодак. Салдања је мрак, звер из помрачине. Још сам свашта нешто закључио што бих написао али више немам живаца ни концентрације од беса, неправде и свега.

Биће ово добро у Европи, а у првенству се може до другог места само уз озбиљну масу на трибинама и кући и у гостима и никако другачије јер ови не верују у Бога. Јасно је да ће све да ураде да нам ЛК опет буде максималан домет.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Trebalo je sedam da im damo...bez ikakvih zezancija

Bukvalno, nijednog.

Braga ce im u dva meca dati 10+, pazite sta kazem.
Sezona nije ni bila pocela a ovdje se pisalo kako je celavi primio gol sa 45m a danas je bio medju prva 4 igraca na utakmici.Kad treba da se nesto kaze protiv nekog to ide,a kad treba da se pohvali onda moras pitati,ne kontam :confused-smiley-013:
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Sve ste već rekli, da se ne ponavljam. Sa 90% upisa se slažem.

Ima samo jedna stvar koja može da nam znači, a to je inat. Ova krađa mora da natera naše igrače da daju 200% sebe! Da li mislim da to možemo? Apsolutno! Verujem da od Vojvodine kreće niz pobeda a i derbi dobijamo.

Krađa došla u najboljem momentu. Juče smo sastavili ekipu, biće ovo još mnogo bolje.
Dva štopera obavezno, Šehovića ili novog levog beka.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
@Goran Tomić
Jebiga sad, nisam pitao zašto, nego ko je odgovoran što ekipa nije spremna. Ali nije ni bitno.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Bar sam gledao fudbal večeras. I to lijep fudbal. Mislim na nas. I pored odbrane i raznih gluposti, da nije bilo sudije, mi bi pobijedili ove čobane. Ali, pošto je bajern sa nama u ligi, osjećam neko mazohističko zadovoljstvo, kada počnu da nas kradu od prvog minuta. Plasite se, i treba. Samo vi kradite, nema problema, jebacemo vam mater kad tad.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Само се питам да ли је бојкот исправна ствар у овом тренутку? Поготово ако исти подразумева да се само не долази на утакмице на ЈНА. То одговара и управи и циганском савезу. Видите како нас краду од првог кола, чак сам и видео неке цигане који реално пишу да смо покрадени вечерас (наравно мањина, већина су секташи - били и остали), толико је очигледно било. Играчи нису врхунски, већина вероватно и није квалитета који је потребан за Партизан, али су наши и верујем да им је значила подршка вечерас. Јасно ми је да су сезонске скупе, ни сам нисам у могућности да је купим као претходних година, али увек постоји начин да се оде на стадион. Ако не на стадион, онда бар испред истог да се окупљају људи у види протеста пре утакмице.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
U čmar sobi sedi lično on i svi mu se uvlače u isti, u čmar sobi je mrak i smrdi ali iz nekog razloga ova marva uživa da bude deo čmar sobe. I glavni sudija nije fizički u čmar sobi ali sudi kao da je u njoj. Sudbina nam je odredjena u čmar sobi, zapečaćena je govnima. Mi nećemo nikad biti deo čmar sobe i to je naša najveća satisfakcija. Mažite nas govnima, zlato uvek sija istim sjajem.
Smrt fašizmu, Živeo Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.586
Локација
Beograd
Kad su se već dovodili toliki stranci Saldanja,Kalulu,Severina,Kanute itd. trebalo se ići i tom linijom da se dovedu krsteni bekovi,naravno stranci.
Prvo su ,,cigani,, doveli ,,brdo,, stranaca, a zatim je usred prelaznog roka promenjeno pravilo i odlučeno da se igrači iz EU u Srbiji više ne računaju kao stranci.
Kralj i Duljaj tvrde da nisu znali da će se uvesti to pravilo. Možemo da im verujemo ili da im ne verujemo.
Ali verujem da ,,cigani,, imaju ogroman budžet da dovode po tri igrača za istu poziciju, ali da mi nemamo budžet koji može da skrpi i po jednog krštenoj na svakoj.

Ponavljam: Antić najgori bek koga sam u životu video u dresu Partizana.
Filipović tu negde, nego njega znam od ranije pa sam se delimično navikao.
Ilić dete, Sveta ispod proseka.
Ali ni ovih od napred nigde nije bilo kad su stvarane šanse i davani golovi za TSC!
STALNO smo bili PREDALEKO od njihovih igrača!!!

@Goran Tomić
Jebiga sad, nisam pitao zašto, nego ko je odgovoran što ekipa nije spremna. Ali nije ni bitno.
Odgovoran je Miša Pilates za igrače koji su bili sa njim na pripremama. Nije odgovoran za ove koji su došli pre par dana.
Onda Duljaj što ga drži u stručnom štabu.
Onda Kralj, Vazura i Vučelić zato što je Duljaj trener.
Onda Vučić zato što nam je uvalio V + V na čelo kluba.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Posle ovakve KRADJE u prvom kolu, sve je receno. Svaka cast igracima i stabu kako podbose ovo, ja bi nekog zadavio golim rukama.
 

Прилози

  • IMG_20230729_235902.jpg
    IMG_20230729_235902.jpg
    68,6 KB · Прегледа: 108
  • IMG_20230729_235746.jpg
    IMG_20230729_235746.jpg
    96,6 KB · Прегледа: 107

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Pišem na košarci jer je više volim ali za fudbal sam stručnjak :)
Napisaću vam ovde (besplatno) neke utiske i zaključke od večeras, koje sam izveo na osnovu ove utakmice:

Obzirom na okolnosti, na sastav, na tajming dovođenja igrača i na momentum, večerašnji meč je doneo više od očekivanog. Biću jako srećan ako ostanemo na tom nivou što će nam u regularnom prvenstvu (u šta ne verujem) doneti drugu poziciju i ništa više od toga. Državni tim ima jači sastav, širi sastav, tj 2 ekipe, na vreme sastavljene i dobro pripremljene. U ovoj sezoni uz tretman koji imaju tradicionalno-ne možemo im ništa.

Ali vratiću se na nas. Energija vrlo dobra, posebno u odnosu na protivnika. 2 moguća razloga, 1) ili smo jednostavno bili motivisaniji i spremniji, rasterećeni jer ulazimo na žalost u startu u prvenstvo kao autsajderi, ili su igrači TSC još umorni od pripremnog perioda došli na nas sveže (što dugoročno nije dobro).
3 postignuta gola su ODLIČNA stvar obzirom na impotentnost ovog sastava. Natho je igrač koji je "bivši igrač" (ne zbog promašenog penala i ne bukvalno) u smislu da tempo trpi kada je u igri, posebno defanziva i "žilavost" veznog reda. Sa tim u vezi i Duljajeva zamisao od danas je bila jasna, jedan zadnji vezni u fazi defanzive, ispred njega Natho polulevo ispre sa malom količinom trčanja i Belić poludesno ispred. Naizgled čudna pozicija za Belića jer je do sada igrao klasičnog krpača na poziciji defanz. veznog. Danas je upravo Natho izlazio višlje, usmeravali smo im napad na njihovu sporiju stranu-levu, ujedno na našu agresivniju (Belić) - desnu, gde bi odmah po izazvanom spuštanju lopte TSCa na levi bok, pravili gustinu i pritisak u nekom sinhronizovanom presingu, u nameri da iz te zamke na pola terena, dođemo do lopte i što lakše gurnemo Menigu i Severini u prostor da se trkaju i igraju licem ka golu protivnika.
Severina slab igrač (za sada) , nedovoljno konkretan, dribling u mestu, nedovoljno agresivan i ne preterano brz sa loptom, mislim da se neće naigrati ako bude imao konkurenciju na tom mestu.
Natho će veću ulogu imati kada bude trebalo mirnim pasom ili šutem sa 16 rešiti bunker u utakmicama gde smo dominantniji. U utakmicama gde smo egal i gde smo podređeni, on neće imati šta da kaže i biće teško sa njim držati vezu u sistemu sa 3 vezna. Uprkos tome ima ogroman značaj za svlačionicu i za mlade igrače. Biće kao Saša Ilić pred kraj karijere, da uđe, da odradi na iskustvo.
Menig, videli smo koliko može već, ne može on da iznenadi ni poz ni negativno. Ništa spec od njega ne dobijamo. Nemamo ni alternativu na žalost.
Novajlija Brazilac Saldanja, vidi se klasa U ODNOSU na našu ligu i na ono što imamo. Mislim da nije on babaroga tolika koliko smo mi navikli na Nikoliće i Pavloviće i špiceve tog profila. Garantuje 16-18 golova u sezoni. Ako bude izvodio i jedanaesterce, možda i više. Nedovoljnan je on sam za veće uspehe.

Ono što je evidentno je da imamo ofanzivce koji se komotnije osećaju u igri tj u vrsti napada kada "dolazimo" gore iz uzete lopte tj nakon promene poseda, a ne kada mi imamo dominaciju a protivnik se vrani, što će nam doneti bolju igru protiv kvalitetnijih ekipa u ligi (zvezda, tsc, čuka) dok ćemo se mučiti sa slabijima.
Golman nam je slab u igri dole i biče pritiskan svaki put, ne vidim da imamo igrače koji će to rešiti mirnim iznosom kroz pas pa će biti dosta duvanja lopte gore gde nam fali neko da razgrne, da sačuva, da skoči ili zagradi, iznudi faul.
Takođe duga lopta i domet su mu upitni.

Naš tamnoputi igrač-zadnji vezni je za mene na osnovu ove utakmice prijatno iznenađenje-dobro pokriva sektor, čvrst je, jebe ga pas i okretnost ali jbg da ima i to ne bi bio tu. On i Belić u isto vreme na terenu samo u utakmicama gde nismo favoriti.
Mali štoper Ilić vrlo dobar danas obzirom na (ne)iskustvo. Dobra procena, ne ispada, ne paniči. Kompatibilan je sa Markovićem.


Po meni ekipa nam je dosta kruta (kao odraz discipline) , u smislu da nema "prelivanja" linija, mešanja, (primer prelivanja od prošle sezone su bili dolazci uroševića gore gde je pravio višak ili centaršut, neretko davao i golove). Duljaj izvlači maksimum iz ovoga što ima za sada i treba mu čestitati za ovo danas.
Biće nas lako skautirati i zatvoriti u derbiju bojim se.

Danas su 3 stvari donele bod TSCu a to su penal nakon kraja poluvremena, promašen penal naš, i "sreća" u nadoknadi nadoknade. Inače smo zaslužili 3 boda.

Ako ima pitanja-tu sam :icon-biggrin:
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.512
Reaction score
29.273
Локација
Novi Sad
Duljaj kako se posle utakmice zaleteo na sudije, ja sam mislio da će da ih bije... sve živo i mrtvo im je jebao, a na konferenciji sigurno neće ponoviti to. Niko to ne bi uradio (osim Generala ali to je poseban čovek).

Malo oladite sa vredjanjem igrača, prvo jebeno kolo, pokradeni smo na milion načina, ja ne znam jeste vi samo besni pa ne vidite pred očima šta nam rade i dolazite da kunete igrače?

Ovo je kradja, a oglasićemo se još po tom pitanju jer je ovo više od sramote i nek puše kurac i fss i av i cela ta cirkuška vrteška na čelu države i ciganskog saveza!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Ko će se oglasiti po tom pitanju?
Vučelu ne mogu da pronađu, čovek se nigde ne pojavljuje već mesecima. Ko zna dal je živ uopšte, nema ga ni u klubu ni na pinku.
Vazura zatvara noćne klubove. Nema on vremena da se bavi ovim stvarima.
Sad će preko noći žvalavi u dogovoru sa terzom mađijom da im sroči saopštenje.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Top