Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
1691263617127.png

Konacno da iz nase skole dobijemo mlade igrace normalne frizure, bez tetovaze i sa vidnim misicima.
Obojica iz generacije 2004. za koju mislim da joj neopravdano nije dato na znacaju. Genreacija iz koje smo dobili 6 ozbiljnih prospekata, prilkjucenih prvom timu od kojih je 5 vec upislao nastup a jednog smo vec prodali. Ne znam kada smo poslednji put imali takvu generaciju. Ova dvojica na slici su Stjepanovic i Trifunovic. Imamo jos Jevremovica, Bazdara, Petkovica a Vlahovica smo prodali u Atalantu.
Mislim da su pogresili sto su golamana Mihajlovica vratili u Teleoptik. On podjednako zasluzuje priliku i vodjen je na pripreme. Da je on ostao, bio bi 7. igrac iz iste generacije.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.059
Локација
Beograd
Bata Trlaja, Marko Bulat i još neko se ne bi složili :). I to po Bulatovim tvrdnjama za opkladu, kilo jagnjetine.

Sad bez zezanja, @Elric se ne javlja (ne kažem dečko je retko na forumu i sjajan je momak ovako) da li iko zna postoji li bilo kakav plan, reprogram, bilo šta kada je u pitanju struja na JNA?!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Treba podržavati Partizan na svakoj utakmici, i kod kuće i na strani.
A jug ako želi da bojkotuje to može uraditi na neki originalni način, može da dođu na zapad ili istok da podrže igrače, kada budemo igrali kod kuće. Ili da naprave skup ispred JNA.

Danas samo jako momci, ako svako uđe sa 100% danas u utakmicu dobijamo. A onda će podrška biti sve veća i veća. Samo borba i biće sve u redu.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Treba podržavati Partizan na svakoj utakmici, i kod kuće i na strani.
A jug ako želi da bojkotuje to može uraditi na neki originalni način, može da dođu na zapad ili istok da podrže igrače, kada budemo igrali kod kuće. Ili da naprave skup ispred JNA.

Danas samo jako momci, ako svako uđe sa 100% danas u utakmicu dobijamo. A onda će podrška biti sve veća i veća. Samo borba i biće sve u redu.
Najbojli bi bio skup ispred JNA i neko navijanje, orgijanje koje bi igračima poslalo poruku da ih neko prati i da nisu napušteni, a smeću iz uprave da neće imati ni privid legitimiteta ni to malo $ od karata. To bi bio protest, ovako je, iako manje od dva zla, bliže nezainteresovanosti jer su posete ionako već godinama kao da je bojkot + ono sa COVIDom. Prazan stadion nije više nikakav šok.

Jedino što ne postoji org.grupa koja ima kapacitet, harizmu i podršku da to povede...
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
U petak sam išao nešto da obavljam, pa morao na voz. Usput pozdravim Ćirin mural na Karaburmi, parkiram u Ulici Dragana Mancea, sednem na voz, prošetam pored svoje Gimnazije, tamo novi grafit "Stoka Jug". Obavim šta sam imao, vratim se nazad vozom, odem do Mancea, pokupim kola, pa niz Humsku. Slušam zvuk kaldrme, dok kroz krošnje dugo očekivano Sunce ipak ogrejalo i obasjalo...
Dođem u stan i konačno raspakujem poklon - 3D slagalica najlepšeg sportskog objekta (i ne samo sportskog!) na svetu. Nakon 2 i po sata, gledam svojih ruku delo i uživam...

Partizan je svuda oko mene, i iako sam se dvoumio da li da idem u NS, od ovog petka nemam dilemu. Ove sezone kad god budem mogao i gde god budem mogao, pratiću Partizan.
On meni treba, ali sad trebamo i mi njemu. Poslušajte Popa - šta radiš kad ti je ortak u problemu, je l ga napustiš?

Imam samo jednu želju ove sezone. Ne zanima me ni titula ni kup ni Evropa. Želim da nas je po par hiljada uz Partizan svake nedelje. Da ga pratimo i bodrimo, pa će nakon toga i doći rezultati.

Možda neko ovo pročita i reši da se zaputi danas za NS. Voleo bih da se to desi... A opet, ni ja ne znam da li bih poslušao lika kome je trebalo 2 i po sata da složi dečiju slagalicu na kojoj piše da je neophodno 1-2 sata da se sastavi...

SVI U NS!!!
 

Прилози

  • PXL_20230804_065627687.jpg
    PXL_20230804_065627687.jpg
    184 KB · Прегледа: 56
Top