Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
161
Reaction score
502
Локација
Ruma
Najdraže mi za Belića, nestvarno koliko su dečka pljuvali, a ja sam odmah rekao ovaj mali je borac i pokidaće svaku. Nije to čak ni samo neko suvo krljanje, dečko jednostavno odlično prati igru, zna gde treba da se nadje, jedini problem je bio što nekad nije umeo da kanališe energiju. Čim to sredi biće odličan, naravno uz neke finese po pitanju tehnike i učestvovanja u gradjenju igre. Bukvalno je lik u ovom trenutku preslikani Everton, ali eto nije stranac, pa ajde da kinjimo našeg. Tako da neka on meni dobije i 20 žutih po sezoni, znaću da je prolio krv na terenu. Što se tiče konkretno utakmice, korektna, igra se taj fudbal, ali i duva mnogo po bokovima. Treba uzeti u obzir da je Vojvodina ograničena sa ovim Batakom. Uglavnom moraće tu još dosta da se radi, da se tempira forma, da može da se izdrži cela utakmica. Neki tu još treba da se uigravaju, da se pronadju. Treba valjda i taj štoper da dodje. Mogla bi ovo biti zanimljiva sezona.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
Одличан резултат и побједа и то је најбитније. Али игром ја не могу бити задовољан. Заиста не могу бити задовољан како год противник прође центар нама опасност за гол. Заиста у СЛ не могу бити задовољан да шансе стварамо само из контри, да нам противник често држи лопту, да играмо са два задња везна. У четвртак морамо заиста много боље.
Izgleda ponovo nismo gledali istu utakmicu...ja sam imao utisak da nam ovi iako su izasli u punom sastavu do ujutru ne bi dali gol.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da li se najavljuje besplatan ulaz ove sezone? Zeka Bjeka fora? Da li se jug vraća? Biće zanimljivo do nedelje.

Voleo bih da puste free karte, samo zbog ovih par desetina izdajica koji su uzeli sezonske i ne poštuju odluke najvernijih.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Odbrana me je plašila celu utakmicu, ali nije primila gol, a pojedinim napadačima sam (gledajući u TV) psovao i majku i sve ostalo, ipak dadoše nekako ta dva gola (a morali su bar 4!) i mi pobedismo...

Golman siguran, ali ima nekako čudna ispucavanja - bar ponekad, jer ispucavanjem dati loptu Antiću koji nije baš daleko od našeg gola može biti samoubistvo...
Aranđel...solidan...nadam se da može bolje...
Antić...danas bolji nego inače, što ne znači da sam prestao da se plašim kad je lopta na njegovoj strani...
Ilić...BRAVO MALI! Za te godine, i više nego dobro!
Sveta...BRAVO SVETO! Sačuvasmo ,,nulu,, danas...

Ipak, plaši me i to dodavanje štopera na metar od protivnika, i vraćanje lopte golmanu...nema šta lopta da traži tako blizu našeg gola...nek dođe neko po nju da je iznese, ili nek je ispucavamo do protivničkih 16m, pa, ako već mora na utakmici da se dešava neki kiks ili nešto rizično - nek to bude tamo kod njih, ne kod nas!

Kanute...pravi fudbaler, uzme čovek loptu i izbaci protivnika kretnjom ili driblingom, i nastavi napred, e zbog takvih igrača i takvog fudbala su nekad stadfioni kod nas bili puni!
Naravno...ako kiksne dok to radi kod našeg gola, odoše bodovi, ode pobeda...ali, jbg, u tome i jeste ,,caka,, - ne bi bilo interesantno da toreador propusti bika na santimetar od sebe da taj bik nema rogove kojima će možda zakačiti toreadora - e tako i ovo za Kanuteov dribling u opasnoj zoni - interesantnije i uzbudljivije je kad je rizično... :D
Često fauliraju Kanutea, ali ne dobiju baš uvek karton za to... A da je pravi igrač, jeste, samo nekad se ili ,,zaboravi,, ili nema kondicije pa mu pada koncentracija - verovatno i jedno i drugo. Da je bolji nego što jeste, ne bi ni bio kod nas.

Belka...Partizanština 200%. Zbog njega će stadion da se puni!

Natho...šahovski velemajstor...ipak, šta je sa tim kornerom, gde je još neki tačniji pas?

Seve...jebao onog po boku na početku utakmice, posle nije imao jednu nogu, imao neke katastrofalno pogrešne odluke, jebaš ga, mora da se konkretizuje i da ima gol ili asistenciju! Jebe ga i kondicija, za krilo trebaju velika pluća, svežina, brzina...

Menig...često ne vidi ni levo ni desno, ni pored ni nazad, uglavnom ide samo napred i na da loptu nikom...svaka čast za gol, ali kad bi on malo više mislio, Severina malo pametnije reagovao, Natho dao još neki tačan pas, mi bismo ovakve pacere dobijali sa 5:0. Čak i ako ne igraju sa drugim timom.

Brazilac, dve utakmice, dva gola, ja zadovoljan prosekom! :D
Kad bude imao više kondicije, možda čak i skinuo par kila (?) jebaće ih sve redom...

Filipović...nismo primili gol, tako da...o.k...
Šćekara nekoliko dobrih ,,zaključavanja,,...
Pantić...mlađi i svežiji od Natha, ali ima jedino bolju frizuru od njega. Od fudbalskih stvari - ama baš u ničemu nije danas bio bolji od Tatka. I nije to prvi put da je tako...

Milsim da će nam Kalulu tu mnogo značiti (pogotovo kad bude imao kondicije).

Nikolić se danas nije baš nešto video, valjda ubuduće hoće, kao i ovaj mali Trifke što je ušao kol'ko da oseti teren...

Sve u svemu, kad god se pobedi, dobro je.
Ako Duljaj i ne zna neke stvari (a sigurno je da ne zna), dobro je da ima koga da pita, dovedeni su neki interesantni i atraktivni igrači, taktičko iznenađenje sa Belkom kao napadačem je bilo neočekivano...

Što se tiče bojkota ili posete, svakom nek je na volju, uostalom možemo mi ,,sezonci,, da punimo JNA, a ,,najverniji,, da pune gostovanja, pa da Partizan uvek i svuda ima bar nekog...

Voleo bih da puste free karte, samo zbog ovih par desetina izdajica koji su uzeli sezonske i ne poštuju odluke najvernijih.
Pa sad...ko je najverniji...ko ima više staža...ko je izdajica...ko koga treba da poštuje ili da sluša...ko kome može ili ne može da naređuje... :D
Ima nas raznih...meni se čini da znam ko sam i šta sam, možda grešim...al' možda i ne grešim... :D

EDIT:
Ali i dalje me brinu kvalifikacije za LK...idemo u nepoznato, pa ako ga prođemo, šta li nam tek posle dolazi...hoćemo li imati novog štopera na vreme...ili... :icon-rolleyes:
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
982
Reaction score
4.444
Локација
Nis
Zasto bi se bojkotovao tim?! Ne razumem tu logiku?! Samo podrska i sto jace...tako se bori protiv okupatora. Da pohvalim i jug...hvala bogu pa smo videli transparent GROBARI i nista vise! Dace bog da nikad vise ne padnu u politicke govnjarske gluposti! Mozda ima nade da se ociste sizofrenicara.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Лагано, стреса без, ситан вез.

Натха рачунајте као да има 28 година ако почиње једну утакмицу недељно. Класа је вечна.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Nista lepse nego procitati ovakav post, gde imas osecaj kao da si ga licno pisao! Ziv bio brate moj grobarski, ziv bio ovaj forum koji spaja sve nas kojima je Partizan nasusna potrebna!
Vidimo se vcrs u NS, da vide svi dusmani koliko ih se nakotilo, koliko je Veliki, ma najveci nas Partizan
Za mene je gostovanje u NS-u večeras dokazalo da nama ne treba najskuplji tim, trener sa renomeom niti 25k Grobara. Nama treba Grobar na klupi, Grobarska (ZNAM PRAVOPIS!!!) postava, i na tribini ljudi koji vole Partizan, bez obzira na sve!!! I to se večeras sve desilo u NS-u.

I zovite me kako hoćete, ali ova ekipa treba da dobije Niš, Kragujevac, Javor, IMT, Surdulicu i Pančevo...i igraće sa najogavnijom tvorevinom utakmicu za prvo mesto...

PA JEBEM IM MATER DOBIĆEMO SVE I DOBIĆEMO NJIH I NEKA KRADU I NEKA SLAVE, ALI NEĆE IMATI OVO ŠTO IMAMO.

Šampioni!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Da li se najavljuje besplatan ulaz ove sezone? Zeka Bjeka fora? Da li se jug vraća? Biće zanimljivo do nedelje.

Voleo bih da puste free karte, samo zbog ovih par desetina izdajica koji su uzeli sezonske i ne poštuju odluke najvernijih.

Браво. Као да је једини и главни разлог цијена сезонских.
Бојкот не треба прекидати док год ВВ не напусте клуб.
По цијену и да шаљу лимузине да довезу навијаче на трибине.

Не знам уопште како се на крају дошло до тога да је разлог бојкота цијена сезонских а не стока која је уништила клуб.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Izgleda ponovo nismo gledali istu utakmicu...ja sam imao utisak da nam ovi iako su izasli u punom sastavu do ujutru ne bi dali gol.
Код 1:0 лопта пролази тик поред стативе два пута једном у првом једном у другом, код центаршутева несигурне интервенције, лоше се чисте ситуације у наших 16 метара никада то није сигурно. Неколико финих позиција за шут су имали али лоше су шутирали. Прошли пут кажњени овај пут нисмо.
Кануте је такође склон киксу, скривио панал у првом колу, умало опет грешка прије измјена срећом изборио фаул.
 
Top