Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ekipa ima potencijala,Duljaju svaka cast za sav trud,vidi se da je coveku iskreno stalo i da je do koske zagrizao da pomogne Partizanu. Cak i igrace koje smo doveli su dosli na njegovu inicijativu i vidi se zamisao u smislu profila igraca,verovatno bi to i mnogo bolje izgledalo da je imao ko i sa cim da ga podrzi.
E sad,uz sav potencijal ,ova ekipa ima ozbiljan problem,gradnja iz zadnje linije(citaj stoperi),sirina i visak u napadu(citaj bekovi)...
Fali nam barem 1 vrhunski stoper,pokretljiv,iskusan,koji dobro cita igra i ume da iznese loptu i malo ubrza celu igru iz te zadnje linije. O bekovima nemam sta mnogo da kazem,Arandjel makar deluje da moze biti pristojan,al to cemo tek da vidimo,od Filipovica je bolji 5 puta,mada to i nije toliko tesko. Antic sto je najcudnije u celoj prici ima vrlo pristojan centarsut,ali deluje mi nekako sporo i neaktivno sto je za beka nedopustivo,steta...
Uporedite levog beka iz Sabaha,neki nas cini mi se,30ak godina,sparta po levoj strani non stop,ponavlja se,prodoran,izmislio pojam beka za sve nase bekove zajedno.
Pricao sam davno vec koliko je u fudbalu,pogotovo u danasnje vreme bitna igra i uloga bekova,necu da se ponavljam,ali sve pare koje nemamo bi ulozio u dovodjenje "sposobnog" levog beka na prvom mestu! A onda i stopera.
Gore se mozemo i krpiti sa ovim sto imamo solidno,ali tako bi nam dobro dosla jedna prava moderna 10-ka...i naravno rezervno krilo posto tu nemamo maltene nikoga kao rezervu,al pricam o prvih 11 -levi bek i stoper=druga dimenzija u odnosu na ovo sada.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Ti si dečko ozbiljno oboleo ako misliš da je meni potreban neki vazurin ili vučelin ili čiji god trik da bih gledao i bodrio Partizan.

Sto se zahvalnosti tiče, mislim da je degutantno stavljati južnu tribinu i taj pojam u istu rečenicu.
Ja te ljubazno molim da se manes tih spinova... moje je da cestitam ekipi na pobedi i da iznesem svoje misljenje na zadatu temu. A ti citiraj pola recenice pa pravi svoju pricu boli me kurac. I nisi jedini koji to radi...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
Mislio sam da se jug vratio nekoj normali....naravno da nisu. Bolje je ovako, bar ce normalan svet da gleda na miru. Zna se kako se bori protiv okupatora, culo se to i danas.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Duki je Grobarčina, tu nema dileme, niti je ikada i bilo, ali da li je kadar da bude trener kakav nam treba u ovim može se slobodno reći okupacionim vremenima? Ja nažalost i dalje mislim da nije.

Severina hvata zalet i večeras je stvarno odigrao jako dobru utakmicu.
Ono što mene jako brine je Kalulu, za koga sam verovao da je naše ubedljivo najveće pojačanje. Ako ovako nastavi, nije dobro nikako... Ja verujem, jer sam ga gledao i ranije da je do pozicije, on mora da igra iza napadača, to mu je prirodna pozicija.
Antić je imao brat bratu 15 centaršuteva, nijedan nije bio ni blizu nekog od naših igrača, Aranđel smatram da će biti sve bolji i bolji. Ilke i Sveta i dalje po meni tempirane bombe i uopšte to ne izgleda dobro.

Utisak večeri pored onih klinaca je Belka koji dolazi do klinca na istoku koji je imao poruku gde ga moli za dres, skida i daje dres, a ekonom se hvata za glavu xD .
Šćeka koji kida glasne žice na VOLIM GA, Taki koji je kao malo dete srećan posle tekme, mali Trifunović koji dolazi do drugova iz kraja i slavi sa njima... Ima u ekipi mnogo Grobarštine i to raduje, ali videćemo da li je to dovoljno za nešto više.

Četvrtak je dan D koji lomi sezonu, zapamtite. Čekam da vidim samo karakter ovih momaka jer uz dužno poštovanje taj Sabah je ne više od 20 posto jači od niške filijale kurve.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.665
Ja te ljubazno molim da se manes tih spinova... moje je da cestitam ekipi na pobedi i da iznesem svoje misljenje na zadatu temu. A ti citiraj pola recenice pa pravi svoju pricu boli me kurac. I nisi jedini koji to radi...
Citirao sam samo ono što najviše bode oči,a komentar je bio na sustinu tvog posta..čisto da ne bune zabune.

I da, ovako se brani Partizan

Screenshot_20230814_004357_Chrome.jpg
 
Последња измена:

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Citirao sam samo ono što najviše bode oči,a komentar je bio na sustinu tvog posta..čisto da ne bune zabune.

I da, ovako se brani Partizan
Погледајте прилог 22714
Ja smatram da ne! Video sam ovu fotografiju i upitao se da li se iko sa iste okrenuo ka toj kako se zvanicno zove svecanoj lozi? Da i odmah pitanje i zasto ne?
Sto se sustine posta tice objasni mi sta ti smeta u zajednistvu i solidarnosti? Takodje kad smo kod sustine i citiranog dela, po tvojoj proceni koliko likova sa slike je kupilo sezonsku?
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Još nešto, koliko sam danas uvreda čuo na račun igrača sa tribina toliko vrlo verovatno nisam nikada do sada čuo. Retardi, debili, Saldanja posle promašaja je počašćen najviše.

@Haris_Brkić ako misliš da se tako brani Partizan, sa takvim navijačima, nema leba od toga. Ja jednu ružnu reč sa Južne tribine nisam čuo o momcima koji ginu za Partizan u zadnje vreme. Podrška, ljubav prema klubu i mržnja prema nižoj rasi. To jeste pravi put i ti momci imaju legitimno pravo na ovaj vid borbe i ja mislim da je to ispravno.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
Mojne bre vise da nam ispirate mozak ss tim jugom kao da mi ne znamo ko su i sta su. Manite se corava posla. Zajednistvo do milije babovica ili ljajica....pustite nas da uzivamo u nasoj borbi a vi izdrzite sto duze u vasoj.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.587
Локација
Beograd
Smatram da samo zajedno mozemo dalje i da samo zajedno mozemo napraviti velika dela. To se prosle godine pokazalo na kosarci, ove godine ocekujem zajednistvo i solidarnost u fudbalu. Dosta smo jedni drugima terali kontru, prozivali se, zvizdali.
Da ne bude zabune,postujem one koji godinama i decenijama idu na JNA bez obzira na rezultat. Postujem ih ali ih ne razumem! Prica da igracima u ovom momentu treba pun stadion i ne znam kakva podrska da bi izbacili Sabah (ej Sabah?????) i pobedili kurvinu filijalu iz Nisa je prazna prica. Ako oni to ne mogu sami, onda neka se kolektivno poubijaju!
jer je moje misljenje da se ljubav prema Partizanu u ovom trenutku pokazuje van stadiona JNA! Na kraju krajeva, da zahvalite grupi sa Juga sto dzabe mozete da pratite tekmu sa Sabahom.



Dečko, moraš da shvatiš da Partizan ne počinje ni sa tobom, ni sa mnom, ni sa današnjim ili bivšim Jugom...pa ni sa Duljajem i njegovim popom...niti sa Vazurom i Vučelićem...
Svoje mišljenje možeš da kažeš, ali ne možeš da ga nametneš nekom drugom...
Kao recimo ono kad smo pričali da li treba izbrisati ono ,,J,, iz JSD Partizan...neko nikako ne pristaje na to, a neko bi ga izbrisao još juče, i...šta onda? Svako kaže ono što misli, ali ne može da ubedi onog ko ima suprotno mišljenje...imali smo na toj temi tamo i neko glasanje, ne kažem da je ono apsolutno merodavno, ali, eto...neki reper nečega jeste...
Predlažem zato, čisto zabave radi, da se na ovom forumu napravi i glasanje za bojkot ,,JNA,, ili ne - čisto da vidimo šta preovladava u glavama forumaša...

1. Na košarci smo imali zajedništvo u odlasku u Arenu, ne u njenom bojkotu! Bitna razlika. Ja sam doduše retko išao, ali znam da sam otišao baš ono kad je bila kriza - jer kad je dobro onda ionako ima 20 000 navijača rezultata, pozera i fensera, i koji ću kurac još i ja tamo...

2. Ej Sabah?
Sabah ti je, batice, nas tamo rastavio na proste činioce, imaju trkači i fizički neuporedivo spremniju ekipu od nas, a daleko od toga da nemaju ni tehniku, jeste, oni postoje tek 6 godina, ali imaju budžet i ozbiljnu upravu i potpuno spremnu ekipu. Za razliku od nas. Pa nije sad 1966.-a kad je Partizan bio među najboljim timovima u Evropi...daleko smo mi sad od tako nečeg...mnogo daleko...
Prođemo li tih 0:2 u ovim i uvakvim uslovima i stanju u kojem smo...biće to ravno onom prolasku protiv QPR-a iz prošlog veka...

3. Nemoj to o džabe ulasku na utakmicu, pisao sam već da sam se zadužio kod zelenaša da bih kupio sezonske...50 godina pratim Partizan, probaj da izračunaš koliko sam novca za to vreme dao za karte i sezonske...
Naravno, dok mi je otac bio živ i išao na utakmice, a i on je išao tamo decenijama, on je plaćao karte, posle sam ih ja plaćao svom sinu...
Video sam ovu fotografiju i upitao se da li se iko sa iste okrenuo ka toj kako se zvanicno zove svecanoj lozi?
Da, ja sam se okrenuo i rekao im par stvari. I svako može da dođe i da proba da im kaže par stvari.



Još nešto, koliko sam danas uvreda čuo na račun igrača sa tribina toliko vrlo verovatno nisam nikada do sada čuo. Retardi, debili, Saldanja posle promašaja je počašćen najviše.

@Haris_Brkić ako misliš da se tako brani Partizan, sa takvim navijačima, nema leba od toga. Ja jednu ružnu reč sa Južne tribine nisam čuo o momcima koji ginu za Partizan u zadnje vreme. Podrška, ljubav prema klubu i mržnja prema nižoj rasi. To jeste pravi put i ti momci imaju legitimno pravo na ovaj vid borbe i ja mislim da je to ispravno.
A pogotovo danas nisi čuo ružnu reč sa Južne tribine kad ,,Južna tribina,, nije ni došla...ili i kad dođu, pa čekaju da im neko kaže šta će da skandiraju ili da pevaju. Kad im neko naredi. Kad moraju da imaju vođe.

I tebi isto kažem: ne počinje Partizan ni sa jednim od nas, niti sa ,,kodeksom,, Južne tribine. Ima dosta ružnih stvari sa Istoka i Zapada, i ima ih, i bilo ih je i na Južnoj tribini. Ali su Istok i Zapad demokratski (dok ne dođe neko da pokuša batinama da ih ,,prevaspita,,) - svako tamo viče šta hoće, bez da ima ,,vođe,, da mu kažu šta sme a šta ne sme - pa sad da li je to sve baš lepo ili ne, ali, jebiga, to je utakmica i fudbal, nije balet...

Nego...da se vratim na utakmicu...

Duljaj je nekada oduzimao lopte Zidanu, najboljem svetskom fudbaleru tog doba, a večeras je potpuno oduzeo posao skupljačima lopti pored Zapada - svaku loptu koja je tamo izašla u aut je zgrabio pre njih da bi je što pre vratio u igru...čak i onu kad se oklizao i ustao brže nego što je pao!

Jesmo pobedili i jeste bila borba do kraja, ali osim Severine, teško da je neko pružio zadovoljavajuću partiju...
Sad sam gledao reprizu prenosa na Tv-u, tu to i ne izgleda tako loše, ali uživo...golman...usporava akcije...bekovi amateri, štoperi rizik, vezisti rizik, Natho fizički igrač manje na terenu, Menig bezrezonski, Saldanja mister promašaj...
Za Kalulua sam mislio da ću u njegovom liku i delu dobiti nekog ubrzanog Sejdubu Sumu, a dobio sam 2 u 1 - manje potentnog Bambija Tošića plus manje korisnog Zeku Jojića...za tri utakmice napravio je dve finte, a toliko mogu i ja u svojih 60 godina.
Dajem mu još jednu šansu: da u četvrtak uradi nešto za nas prolaz dalje, inače...ne znam zašto je i dolazio...

Sudija je večeras došao da nas ošteti, golman i odbrambeni igrač skršili su Severinu u 16m, njihov igrač je igrao rukom u 16m, njihov igrač sa leđa gura Meniga i ,,zakucava ga,, u drugog igrača u 16m...a :picka-ciganska: ...nije ni bar pogledao VAR snimak...pri kraju utakmice njihov igrač zaustavlja našu kontru tako što sa leđa udara našeg igrača, čist žuti karton, naravno ... :picka-ciganska: ...ne daje ništa...

Na kraju krajeva...trebalo je videti radost sve one dece što je Saldanja došao do njih da se fotografišu zajedno...

 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.798
Odgledao sam hajlajts, jer nisam bio u mogucnosti da gledam mec, dominirali smo koliko vidim, Severina bila bas dobra.
Zanima me kako je odigrao Kalulu kad je usao, jel ima neki pomak kod njega u igri?
Nisam optimista za cetvrtak, brat, otac i prijatelj dolaze da podrze Partizan, dok ja to jutro krecem na moru i pruzacu poddrsku sa Kasandre.
Sto se tice ciganske lige, bar da ne kiksamo do derbija, kako bi mogli jos bezobraznije da kradu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.587
Локација
Beograd
Zanima me kako je odigrao Kalulu kad je usao, jel ima neki pomak kod njega u igri?
Ima.
U Azerbejdžanu je odigrao gore nego što bi odigrala moja pokojna baba, a večeras je igrao kao što bi odigrao moj pokojni deda.

O.k...hmmm....previše je okrenut dupetom ka golu rivala i onda ne može ništa, to je totalno bezveze...ali imao je par finti i baš fudbalskih poteza, čini mi se neka peta (,,štikla,,) beše ili tako nešto...zna da ,,cimne,, i brzo se ubaci u prostor...ali jebiga ovi ne znaju da mu tad daju loptu...zna i da se brzo ,,otkrije,, ali i tad ovi ne znaju da mu daju loptu...
Utom se i utakmica završi.

Kažem: od njega očekujem da AKO MOŽE u četvrtak reši nešto bitno: gol, asistencija. Ili i jedno i drugo. Ili dva gola. Ili dve asistencije. K o n k r e t n o.
A ako ne može...e jebga onda, imamo mi takvih koji ne mogu i za izvoz, a imali smo ih i ranije...
Nama treba neko ko MOŽE.
O D M A H !!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
Momci su zasluzili ovu pobedu. Kakvi su da su, trud i zelja su bili ocigledni.Opet, ne mogu da shvatim onakav ulazak u utakmicu Ipak smo fosli sebi.Stvarno bi bila neperavda da nismo dobili ovo. Mnogo sansi propusteno.
Sto se tice saldanje, ne moze se reci da se obrukao. Kod precke je loptu kacio njihov igrac, dok je kod zadnje sanse opet bio izblokiran maestralno. Ona druga sansa se moze svesti pod “jebi ga, desava se”.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406

Dokle je doslo kad ti burek novinari spominju isti u tekstu...
Jesi gladan Zorane pa trazis burek? Malo ti bilo Duljajevih kolaca?
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Zamislite državu u kojoj trener jednog od 2 najbolja kluba trči da doda loptu igračima, govori im gdje koji da stane, živ se pojede zbog suđenja, nervira se kod svakog promašaja kao da je on promašio, traži reakciju uprave na navijače, zahvaljuje se navijačima što su došli, niko ga ne želi na toj poziciji, ni uprava, ni navijači, ni viša sila, sprdaju se sa njim preko novinskih članaka, ne dovode pojačanja koja traži, priprema ekipu u mraku, posle zeznute pobjede pitaju ga šta misli o fss travi kojom su nas počastili. Ja prije 15 godina nisam zamišljao takvu državu, a moram biti iskren ni takve ljude u i oko mog Partizana. Prije 15 godina da mi je neko rekao ko će biti taj trener pomislio bih kako je to baš logično. A sad vidim kako se borimo protiv samih sebe, kako neko pravi bojkot bez pritiska nego samo eto se ne pojavi, kako neko neće da bojkotuje ali hoće da dođe na stadion da pljuje istog tog trenera. E sad ću jednu iskrenu i ne toliko popularnu stvar da kažem. Nije nas vlast ni približno unakazila koliko smo sami sebe unazadili. Da smo kao ljudi pametniji, zreliji, normalniji, nikad nam ovakvi ne bi vladali ili bi ih skinuli posle prvih par godina glupiranja. Navijači Partizana trenutno izgledaju kao srpska opozicija. Nikad nije bilo lakše ujediniti se oko nečega, a nikad se nismo više dijelili.
Takvim podjelama je sinoć urađeno tačno ono protiv čega se borimo. Dolazak malog broja ljudi na stadion, bojkot drugog malog broja ljudi i prihvatljivi mlaki bunt.
Sinoć je igrač utakmice Igor Duljaj i ne interesuje me šta laprdate ovuda po forumu. Vidi se da mu je uzor Stanoje, ali da ima i svoje ideje. Nije najbolji trener, ali nije ni najgori, ali zato je toliko grobarski da bih u ovom trenutku da sam na mjestu Marka Nikolića ili Stanoja pričao sa njim svakog dana da ga konsultujem oko trenerskih finesa. Ali to je manje bitno, važnije je da je on takva glava da ga očigledno nijedna od svih tih ogromnih prepreka ne može zaustaviti u nadanju i požrtvovanosti. Mnogo veće stvari od fudbala u ovoj zemlji nisu uspele ni mrvicu da poremete ovu vlast, a mi očekujemo od nekog fudbalskog trenera da bez naše podrške promjeni sistem. Da, jeste mu ovo prilika koju ne bi dobio da je sve normalno, a tako bih volio da je iskoristi i da mu to bude odskočna daska za dalju karijeru. Pišemo ovdje kao da igramo ligu u rangu Bundes lige minimum a ne njiva ligu Srbije. Kao da svi treneri i fudbaleri samo čekaju u Srbiju da dođu. Kao da smo zadnjih 30 godina gledali neki vrhunski fudbal, a ne namještena prvenstva klubova koje vode krimosi i čiji je moto 3 za 3. Da, država ima svoju mezimicu, ali mi nismo država i to je to.
Ako bojkot izgleda onako kako je sinoć izgledao JNA, s nebojkot onako kako je bilo prošle nedelje u NS, onda uvijek glasam protiv. Mnogo nas ne može ići do Kragujevca, Niša, Bačke Topole... Različiti su razlozi. Na JNA makar možemo doći. Ionako je sinoć bilo više ljudi nego poslednjih x utakmica prošle sezone.
Kad vidim djecu koja se bore za dres ili fotku sa igračima i trenerom, djecu koja iskreno navijaju za taj Partizan koji je bio četvrti prošle godine, onda samo pomislim da smo mi u stvari promašili poentu skroz. Filozofiranje treba ostaviti za kraj, dok traje priča jedino mjesto gdje mogu nešto da kažem ili prećutim je stadion. Van njega će svejedno ostati većina kao i do sad. A ako sam nešto naučio do sad u životu to je da većina većinom slučajeva nije u pravu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Zamislite državu u kojoj trener jednog od 2 najbolja kluba trči da doda loptu igračima, govori im gdje koji da stane, živ se pojede zbog suđenja, nervira se kod svakog promašaja kao da je on promašio, traži reakciju uprave na navijače, zahvaljuje se navijačima što su došli, niko ga ne želi na toj poziciji, ni uprava, ni navijači, ni viša sila, sprdaju se sa njim preko novinskih članaka, ne dovode pojačanja koja traži, priprema ekipu u mraku, posle zeznute pobjede pitaju ga šta misli o fss travi kojom su nas počastili.
Nema ovo veze sa raspalom državom, već dostojanstvom ili ucenom čoveka.Slobodan čovek od integriteta, siguran u svoje znanje i sposobnost ne bi ovo nikad trpeo.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.665
Nema ovo veze sa raspalom državom, već dostojanstvom ili ucenom čoveka.Slobodan čovek od integriteta, siguran u svoje znanje i sposob1nost ne bi ovo nikad trpeo.
A faktor ljubav.
Mi stalno potenciramo da se Partizan voli i da je ljubav veća i od navijanja.
Jel neko ima pravo da tu ljubav ospori jednom Duljaju,ili kaže da je veći Grobar od njega?
Činjenica je da niko nije hteo na klupu Partizana, takodje je činjenica da nas je već jednom odbio,jer je postojalo boljih opcija,ali kada je bilo IKO ili gašenje on je istupio i stavio celo svoje ime na liniju.
Koliko nas je učinilo isto?
Radi koliko može u koliko mu je dozvoljeno..jer ovo je Partizan u jebenoj AV Smrdiji..


Bas bih voleo da ga pitam da li se poruka odnosi na ove gore iz loze ili su "slucajno" upali u kadar?
Sa Takijem ništa nije slučajno :D
 
Top