Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Cekajuci trenera naseg da se pokloni...
Ilic je katastrofalan glavom, upropastio je 20 sansi do sada...
Duljaj pojma nemam.
Kanute katastrofa, covjek ne moze da sastavi dva pasa.
Zahid mora da igra.
Severina mrtav
Menig standard mrtav.

Jbt ja ne znam kako mi dobijemo.

ps. Razlika izmedju dobrog i loseg trenera, dobar kaze igrali smo jako lose ali smo dobili. Los cuti.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kao i u prošlih x utakmica, jedino dobro je 3 boda. Kakvo mučenje, jedva se porodismo. Trebali smo momački pritisnuti i rijesiti utakmicu sa jos gol-dva poslije gola za 2:1, a ne svaki napad stopirati i vraćati loptu.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zahid apsolutno mora u 11, osim gola imao je takav pas u 11 i za Saldanju i za Kalulua. Uz njega Taki jer smo u vazduhu uz njega laki.

Bravo Partizane, na redu je drolja koju ćemo prebiti. Sledi karanje cigana i verovatno pozdrav od moćnog izraelskog stručnjaka.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ljudi,bas ste hrabri kad komentarisete dok traje utakmica!!!Alo bre,jesmo li mi ostali budale?
Da ovom komentatoru sas arenu jebem sve sto ima"moraju se ubrzati fudbaleri zeleznicara ako 'oce da urade nesto"...a do kraja pola minuta!
Po meni,jedini koji nesto moze i zna je Zahid.Natko ima godine...oko Zahida bi formirao igru.Odbrana...cvokocem uvek zbog Svete i malog Ilica.Sve u svemu dobro je...ne igra no rezultat.
Derbi u sredu...4 godine nam traje post redno je da slavimo!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ево нек пушим курац али браво Дуљају да кажем не могу. Али да ми јебемо цигане ... Иначе одбрана нам је толико катастрофална да ја немам речи .Мозга без
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ove naše mučenike bekove nije pretrčao jedino onaj ko je žurio na bus ali u suprotnom smeru ,o igri, treneru koji to nije stvarno nema smisla više ni pisati. Ne mogu da dočekam dan da mu vidim leđa sa svim njegovim asistentima da mu bude lakše nek uzme i M. Pilatesa jer slično obavljaju svoj posao.
Jedino dobro jesu 3 boda, :napred-partizan::napred-partizan:
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Sudijama je danas lakse da sviraju penal protiv Partizana nego protiv bilo kog drugog tima.
Ilic kriminalan vec nekoliko utakmica za redom.
Duljaju ove nedelje duplo zadovoljstvo - pobedio Partizan I upoznao gremlina.

Edit: I jos jedan utisak, Ratko Mladic zastava na jugu. Milina me obuzme, odmah se setim zvalavog kad je lepio bulevar Ratka Mladica preko Djindjica.
 
Последња измена:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Igor Duljaj je veliki nemač pojma.
I u derbiju se možemo samo uzdasi u borbenost igrača I ludu sreću.
Da nas nenakantaju cigani koji su i sami raspad.
Pa dokle više Severina?
Čovek je totalni promašaj.
Bez Natha više nismo ličili na tim, ni pasa ni igre.
Srećom odradiiše Nikolić i Zahid posao.
Kakav strah igrača zadnjih 15 minuta pred naletima Železničara.
Jovanović
Stojković, Ilic, Marković, Antić
Kanute, Belić
Kalulu, Natho, Zahid
Saldanja
I nek nam je Bog upomoć.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Top