Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Znaci na dan zalosti treba igrati fudbal ili sam te pogresno shvatio? Da li je to uopste moguce?

Da im se u datim okolnostima "nacrtalo" se slazem ali nisu mogli na to da uticu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.847
Локација
Beograd
Da ima volje moze da se igra u cetvrtak. Ali svi znamo zasto nece. Na kraju ce se cigani pitati kada ce se igrati tj kad se uigraju, kad osete da je strah otisao.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.765
Локација
underground
Sasvim sigurno se mi nista nismo pitali oko odlaganja ali mislim da i nama odgovara ovo iz vise razloga:
1. Do novog derbija mozda ce se nesto desiti sa promenom uprave ili ce jug shvatiti da bojkotom ne moze nista da uradi. pa ce nasi igraci imati podrsku.
2. Oni su imali 7 dana da se spremaju a mi 4.
3. Scekic ce odraditi kaznu a on je protiv cigana uvek bio dobar.
4. Mozda ce i ovaj novi stoper biti spreman , jer nam je sada odbrana blagi uzas.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sasvim sigurno se mi nista nismo pitali oko odlaganja ali mislim da i nama odgovara ovo iz vise razloga:
1. Do novog derbija mozda ce se nesto desiti sa promenom uprave ili ce jug shvatiti da bojkotom ne moze nista da uradi. pa ce nasi igraci imati podrsku.
2. Oni su imali 7 dana da se spremaju a mi 4.
3. Scekic ce odraditi kaznu a on je protiv cigana uvek bio dobar.
Mislim da Scekicu ostaje kazna bas protiv cigana.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Nismo ni mi u nekoj formi, niti sve funkcioniše kod nas kako treba, ali da njima više odgovara i da nisu hteli da igraju, to je svima jasno.

Ako neko može da mi objasni samo, zašto se ne igra u četvrtak? Šta tu može da bude opravdanje?
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ljudi, čitam i ne verujem.
Dal su pojedini od vas uopšte svesni šta pišu?!

"Proglašava se dan žalosti, kako bi se odložio derbi"?!

Neki momci su nastradali. Pritom, nisu to "neki" momci.
Nastradala su naša braća. Prolivena je naša krv, ne tamo negde. Već onde gde je vekovima unazad prolivana i natopljena tom istom krvlju.
Nečija deca su ostala bez očeva, majke bez sinova..O čemu bre pojedini ovde pišu?!

"Proglašava se dan žalosti, kako bi se zamenio fudbalski sudija"?!

U danu kada će pretpostavljam biti sahrana nastradalih . Treba igrati derbi, navijati, slaviti..?!
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
60
Reaction score
308
Meni se ne svidja ovo odlaganje utakmice jer su cigani sada u jako losem momentumu, na njima je mnogo veci pritisak, a i tim im nije uigran. Pored toga oni jos gaje neku nadu da ce napraviti nesto u evropa, tako da se sada trose na dva takmicenja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.444
Reaction score
40.962
Локација
Žrnov
Ljudi, čitam i ne verujem.
Dal su pojedini od vas uopšte svesni šta pišu?!

"Proglašava se dan žalosti, kako bi se odložio derbi"?!

Neki momci su nastradali. Pritom, nisu to "neki" momci.
Nastradala su naša braća. Prolivena je naša krv, ne tamo negde. Već onde gde je vekovima unazad prolivana i natopljena tom istom krvlju.
Nečija deca su ostala bez očeva, majke bez sinova..O čemu bre pojedini ovde pišu?!

"Proglašava se dan žalosti, kako bi se zamenio fudbalski sudija"?!

U danu kada će pretpostavljam biti sahrana nastradalih . Treba igrati derbi, navijati, slaviti..?!
Slava poginulima, ali...
1695722009150.png

Nemoj misliti da država ima razumne i normalne rezone kao ti. Tj oni koji odlučuju.
U svakom trenutku, čak i kada je velika tragedija u pitanju, raditi u korist crvene fufe njihova je primarna namera.
I to nije od sada, ili od juče, ali je sada samo izuzetno izraženo i prelazi sve granice.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.918
Reaction score
21.633
Ljudi, čitam i ne verujem.
Dal su pojedini od vas uopšte svesni šta pišu?!

"Proglašava se dan žalosti, kako bi se odložio derbi"?!

Neki momci su nastradali. Pritom, nisu to "neki" momci.
Nastradala su naša braća. Prolivena je naša krv, ne tamo negde. Već onde gde je vekovima unazad prolivana i natopljena tom istom krvlju.
Nečija deca su ostala bez očeva, majke bez sinova..O čemu bre pojedini ovde pišu?!

"Proglašava se dan žalosti, kako bi se zamenio fudbalski sudija"?!

U danu kada će pretpostavljam biti sahrana nastradalih . Treba igrati derbi, navijati, slaviti..?!
Gde živiš ti buraz? Pričamo o ciganima. Gazi se po mrtvima, sve za rezultat.
Ko je do juče pričao o danu žalosti?
Stubovi ove države su belo, žuto i crvena zvezda i to se brani svim mogućim sredstvima.

Ove priče o nejmarima sa severa koji će da se okrenu protiv nekog, kao da oni imaju neki stav u životu o bilo čemu, su pa tek smešne.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Pa okej nek se igra u cetvrtak i tacka.

Ali svi znamo da nece
Majku im jebem svaki dan sve vise i vise mrzim sto zivim u ovom raaspalom govnetu od drzave.

Da se razumemo nasoj poginuloj braći sa Kosmeta nek je carstvo nebesko
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Novi termin će biti u novembru, majku im jebem !!! Zašto ne u četvrtak ?
Izdajnik ponovo manipuliše, treba da nas jebe, kada ćutimo i trpimo. Ispucamo se po internetu, umesto da se skupi milion ljudi i otera ovu sektu.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Amerikanci igrali skoro sve sportove odmah posle atentata na Kenedija bez pomeranja kola, kakvo crno odlaganje?
Ovo dole je bila sačekuša klasična, dojava tim momcima dole da intervenišu jer se "nešto sprema" pa su oni nastradali. Žao mi je svih njih ali je tužno što se ovako Dan žalosti zloupotrebljava. Ne daj Bože da bude velika masa ljudi koja bi možda izrazila nezadovoljstvo pa da nastane problem van kontrole.

Vuk Branković je bio mala maca za ovu bagru na vlasti.

Na nama je da dobijemo sve što mi možemo, a za ove ćemo lako da se spremimo.
 
Top