Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Pa nije valjda da FK Bajern Stubsrpstva Beograd, klub koji je daleko prevazisao domacu kozju ligu, koji je sad evropska velicina ranga Sitija i Real Madrida, kojem su mjerilo Evropa i liga sampiona (zaboravimo na trenutak da je Siti trebao da ih pobijedi sa 20:0 da nisu imali ludu srecu), odjednom mora da pribjegava takvim sredstvima kao sto su odlaganje utakmica i zalopojke na racun izbora sudije?? Od njih bi covjek ocekivao da izadju na teren i pobjede seoski tim Partizan sa 5:0, bez obzira na uslove, a ne da kukaju kao kakve babe. Iznenadjenjima nikad kraja.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ovo odlaganje derbija nije slučajno.
Ne znam šta je, ali njih iznutra nešto mori.
Rekao bih da možda čak i nema veze sa fudbalom.
Mozda ipak samo to sto su potrosili drzavne pare i sastavili najskuplji tim svih vremena, samo da bi skontali da su ustvari nagomilali preplacene mediokritete i da ce da se izblamiraju u ligi sampiona, pa moraju da srede nekako da ubjedljivo osvoje ligu. A sad su u padu forme, pa im poraz u derbiju nikako ne bi odgovarao. Ja sam uvijek za jednostavna rjesenja :D
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Pa nije valjda da FK Bajern Stubsrpstva Beograd, klub koji je daleko prevazisao domacu kozju ligu, koji je sad evropska velicina ranga Sitija i Real Madrida, kojem su mjerilo Evropa i liga sampiona (zaboravimo na trenutak da je Siti trebao da ih pobijedi sa 20:0 da nisu imali ludu srecu), odjednom mora da pribjegava takvim sredstvima kao sto su odlaganje utakmica i zalopojke na racun izbora sudije?? Od njih bi covjek ocekivao da izadju na teren i pobjede seoski tim Partizan sa 5:0, bez obzira na uslove, a ne da kukaju kao kakve babe. Iznenadjenjima nikad kraja.
зар нису одлагали и коло пред дерби, да се боље спреме за ''сеоски тим Партизана'' .... Не може да неће због судије, 3:0 за Партизан и крај!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Изгледа да су се цигани (кранисти) баш узјогунили и да чак и може бити тачно ово што пишу да се овај усрао од трибине.
А и за очекивати би било да добију прозивке са истока и запада, на које би у овом тренутку морали одговорити. Што није био случај на прошлом дербију.
За вечерас су најавили паљење свијећа и окупљање код Храма, па ћемо видјети да ли су у ставу само Вучић Косова спашава или ће показати назнаке бунта.
 

sisarka

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
34
Reaction score
208
Локација
Sol
Сигурно би ми сви волели упад моткама у клуб и да их се решимо на тај начин, али ево, питам те да ли си спреман на тај корак, а самим тим и на дугогодишњу робију? Или чекаш да то одради неко други уместо тебе?
Što, da neće u Holandiji možda manje posledice po njih da budu? Da li si upoznat sa njihovim zakonom možda? Prvo će mesecima njihove slike biti po Amsterdamu i Delftu i Roterdamu i svuda okolo. Svaki snimak i slika 24h danima i mesecima dok se ne javi neko ko ih prepozna. Onda ce svaki individualac da dobije po oko 10.000€ licnu kaznu a grupa oko pola miliona €, a u ovom slucaju mozda jos vise. Onda 5-10 godina do dozivotne zabrane prisustva( i to one koja se postuje i sprovodi, svaka tekma ajaksa , ti u sup), pa ce tek onda da idu na robiju i licno oni a i vodje jer su dopustile. Pricao sam i sa ajaksovim i sa feyenoordovima kad smo igrali tamo, love ih panduri kao zečeve i jako je teško da se organizuje akcija uopšte.
Uredjena ozbiljna drzava,pitaj Grobare kako nas je 200-300 ljudi u Hagu 20ak žena na konjima uteralo u testudo kad se shvatilo da nas neće pustiti bez karata i kad smo krenuli da režimo. Nabiše nas u ćošak dok si rekao keks.
Nisam neko ko voli da mlati tudjim penisom koprive,ali nismo ni mali. Svi znamo koje privilegije i posledice nose ta mesta i ako želiš da stojiš tamo treba da budeš spreman da ideš i na gostovanje a i u zatvor eventualno jer je to realan rizik a mi nismo režimske drolje i ja samo jednu grupu navijačku znam na svetu da niko od viđenih sa šipke nije u zatvoru i mi imamo tu nesreću/sreću da je taj otpad preko puta nas.
Sve najbolje želim toj tribini gde sam i sam proveo prelepe godine i nek akcijaju cigane svaki dan po ceo dan i ja sam srećan, nema boljeg protivotrova i kontra argumenta od naopako okrenute ciganske krpe na nasoj sipki.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ima jos takvih sto samo nastave i iskuliraju. Evo ja stalno pitam otvoreno, ZASTO NEMA PROTESTA VISE??? Pitao sam Tulju, nisam dobio odgovor. Ajde i tebe posto si otvoreno pozivao na onaj protest sto se dogodio. Sta se to dogodilo pa ste se povukli??? Licne pretnje, gasenje foruma kao rsb, sta? Jer da stvarno postoji dobra volja da se nesto resi od urednistva i tribine za pocetak moramo da prestanemo da se mazemo i da budemo malo iskreniji. Pozivanje na bojkot bez efekta, odustajanje od protesta, a pritom ne objasnjavanje nicega i pozivanje na dobre momke sa juga kojima treba verovati, je otprilike isto kao i ovo progalsavanje dana zalosti za ljude za koje se ne zna dal su uhvaceni u svercu heroina iz Avganistana ili vracanju Kosova... Ako su vam stvarno namere dobre, moracete biti iskreniji. Jer jos se nadam da mentalno nismo na nivou ekipe kojoj su ugasili forum...

Sto se mene tice, dok se ne pokaze suprotno, novi jug samo pregovara za bolje uslove i balansira da ne ujede ruku koja ga hrani... Jer govore dela, a ne reci. A dela nema.
Protest kao vid borbe gubi na značaju ako se prečesto organizuje.

Nije samo protest vid borbe. Na gostovanjima je iz kolo u kolo sve više ljudi, traži se karta više. Ide Kruševac za vikend. Još jedna prilika za našu borbu.

Pored toga imali smo i akciju "svečana loža".

Eto to su neka od dela koja govore.
Budite strpljivi, ovo je borba koja ne može da se završi trkom na 100 metara bez prepona.


Novi protest će biti organizovan kad se proceni da će imati svrhu.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Ali imaju tenk ispred tribine,to znaci da su oni najveci Srbi i da bi sa sve tim tenkom sutra ako treba otisli na Kosovo
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Kada po najstarijim srpskim običajima može da se odigra derbi? Posle 40 dana? Posle šest meseci? Godinu?
Kako igrati protiv Young Boysa samo sedam dana posle oplakivanja?
Meni iskreno nije do fudbala. Tog dana ce ti ljudi, ocevi, sinovi biti sahranjeni i orice se plac sa Kosmeta. Ako to nekima ne smeta onda pravac stadion.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Istog sam mišljenja.
Poprilično sam siguran da je fudbal drugi, treći razlog zašto je odložen derbi.
Mori ih osuda javnog mnjenja zbog sve više ogoljene izdaje nacionalnih interesa i besomučnih laži, a to se uvek najpre oseti na tribinama. Brine ga i to što je po prvi put od kada je na vlasti čuo da u policijskom i vojnom vrhu ima onih koji negoduju zbog situacije na Kosovu. Zato se obratio tek 18 sati posle pogibije Srba, i sada ćuti kao puvanjak. Usrao se, jednom rečju.... Boli njega uvo za derbi, ima on većih briga danas . Odlaganje je čista politička odluka.
 
Последња измена:

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Da, ali postoji preduslov, a to je da vodje kopa navijaju za klub ciju tribinu predstavljaju.
Ti navijas za Partizan, a ne znas za "Samo jedan je Partizan"? Nakon toga nastavis da pises, bez grama stida i izvinjenja?

Ovaj bi da uleti motkama u klub, ali da to ipak uradi neko umesto njega.

Ovo jeste internet, ali ajde ipak malo da se uozbiljimo.

"Jug" je uopsten termin i apstraktan pojam. Vodili su ga Principi, sada se cimaju klinci koji su zaista Grobari. Da li su tu svi ispravni, verovatno da nisu. Ali ako treba da vam kbjasnjavam da ne zivimo u Diznilendu, jbg.

Sada drzava izgleda forsira nove Principe, videcemo da li ce proci. U 10 godina se promenilo 7 garnitura na jugu, ne znam da li ste toga svesni.

Jbg. Ja nemam nameru i pametnija posla da sada ubedjujem ljude koji bleje u tri kurca i komentarisu desavanja, posto ti ljudi znaju sve, i u sve se razumeju.

Sada ide klasika - optuzba da sam bot, i tu se prica zavrsava. Zato nemam snage da bilo sta pisem, jer je moderno da se pickara i napusavaju ljudi kurcem, bez elementarnog poznavanja desavnja koji se komentarisu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Mudrinski je 2012/13 odigrao prva tri kola za Jagodinu i onda potpisao za musavce koji su utakmicu trećeg kola odložili zbog Evrope. I onda naravno u odloženoj utakmici Mudrinski igra dva puta treće kolo.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Sve je podređeno u službi "njenog veličanstva", kurvetine. Mi smo kao društvo stvarno zaronili duboko u najcrnji mulj, pitanje je da li nas neko može izvući iz njega. Provukli na mala vrata promenu sudije, niko ne sme da se žali jer nije u pitanju sportski razlog za promenu termina.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Meni iskreno nije do fudbala. Tog dana ce ti ljudi, ocevi, sinovi biti sahranjeni i orice se plac sa Kosmeta. Ako to nekima ne smeta onda pravac stadion.
Nemam ja plač kod sebe, samo bes što je neko te ljude dole prodao i ostavio da pogine.. I sad da ronimo krokodilske suze umesto da jebemo mater tom nekom koji je sve to organizovao i to na najboljem mogućem mestu za to? E pa ne ide.

Minut ćutanja i igraj fudbal, ali je rejting stranke >>>
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Novi termin za derbi će biti izgleda 6. decembar, makar tako prenose mediji.

Mislim da nije korektno prema rivalima s' obzirom na to koliko je blizu Sveti Nikola u odnosu na taj datum.
Ipak, da nadomeste to, sudiće neki Majo, ovi će uigrati svoja milionska pojačanja do tad, a neimari će imati dovoljno vremena da pripreme šokantnu i srceparajuću koreografiju za Kosovo i učiniće šefa ponosnim. Do tad će se pobrinuti da negde kiksnemo i prospemo bodove, pa ćemo umesto da odemo na +7 čuvati prednost od +1, ili već tad juriti bodovnu razliku.

Task failed succesfuly što bi se reklo.
 
Top