Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma bravo. Partizan nastavlja da melje... posle nešto slabijeg prvog poluvremena sve je došlo na svoje mesto u drugom. I u prvom smo imali neke šanse, posebno Natho kada je morao da ga da ali se zato taj isti Natho iskupio sa dve asistencije (ukupno 6) prvo za večeras odličnog Severinu i njegov drugi ligaški gol a potom i za Zahida (koji se takođe iskupio nakon onog promašaja na početku drugog dela) i njegov već peti ligaški gol. Sve je na kraju zatvorio Saldanja... prvo iznuđen penal baš na njemu a onda i siguran sa penaltika za ubedljivih - 3:0. Inače, to je bio Saldanjih deveti ligaški gol tako da i dalje drži prvo mesto na listi golgetera lige. Peta utakmica zaredom kako nismo primili gol.

E sad nakon kupa kreću teže ligaške utakmice... pazite nam raspored do kraja godine:

Novi Pazar (g)
Čukarički (d)
TSC (d)
Vojvodina (d)
Radnički Niš (g)
Radnički KG (d)
zvezda (d)
Javor (g)

Većinu tih jačih utakmica igraćemo kući posebno ova tri vezana nakon Pazara pa posle derbi. Trebaće tu sad najveća podrška a bojkot Juga je? Bilo bi dobro da se ostale tribine ispune u solidnom broju.

Novi Pazar je bez publike tako da bi Grobari bili tek u Nišu nakon čak 4 ligaške utakmice... zajebano.

Momci i Duljaj su stvarno zaslužili mnogo veću podršku.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ljudi mi igramo dobar fudbal!
Skoro pa da nema neizvesnosti da li pobedjujemo ili ne. Igra nam je lepa za oko. Nema ispucavanja, strppjivo od noge do noge, a lopta se retko vraca nazad. Druga stvar koja mi izaziva trljanje ociju je fizicka sprema i trka. Jesam li ja nesto propustio? Da li je gdin filipovic jos uvek clan strucnog staba? Jos nesto: bekovi su nam kao strune. Zategnuto i napred i nazad!
Nadam se sto vecoj popunjenosti istoka i zapada ubuduce, jer zato postoji itekav razlog.
Sad pazar bez publike. Nacrtana su nam tri boda.

I samo napred!!!
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Lepo vece u Hramu! Partizan odlican! Severina, Zahid, Natko, Saldanja, Belic, bekovi, ma svi odlicni! Ne verujem, ali uboli smo sa strancima! Ne verujem,ali gazimo sve redom! Ko je ove igrace iskopao treba mu skinuti kapu! Taj ocigledno zna svoj posao! Niz mora da se nastavi!!!!! Napred Partizan!!!!!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Jako je važno da Severina uhvati neki ritam, pokazao je u Kragujevcu da ide na bolje, a večeras je odigrao jako kvalitetno.

Deluje da se i Kanute popravio i da je pokazuje kvalitet.

Ovo večeras je bilo odlično, idemo dalje.

PARTIZANE NAPADAJ!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Sto se taktike tice i same postavke dalo je vas par neke zanimljive ideje,ali malo se potcenjuju i Severina i Menig,mislim da ne lezi tu problem,nego u samoj organizaciji i iznosenju lopte iz zadnje linije. Zahid je bomba igrac,kad udje u formu znacice nam do jaja. U pravu ste za Kanutea,ali on je najcesce u karijeri igrao malo ofanzivnije nego kao sad kod nas i imao je cesto iza sebe nekog da mu cuva ledja. Odlican je igrac,ume sa loptom,jak,ima odlican pas,ali dilema je kako ga najbolje iskoristiti i "sakriti" mu neke mane koje ima. Mnogo ce znaciti ovaj stoper sto je dosao,mislim da cemo biti osetno jaci kad udje u formu. A to nam je naveci problem ove godine,svi su kasno stizali i non stop se cekalo da udju formu,da se uigraju...
Kalulu recimo sad vec izgleda daleko bolje nego na pocetku.
Ekipa ima potencijala,samo nam vremena treba.
19og Septembra sam rekao sve ovo,samo da ponovim jos jednom-Zahid je bomba igrac!
Ovaj tim Partizana sa Duljajem na celu je pravo uzivanje gledati i ne pamtim da sam vise uzivao u poslednjih ne znam koliko godina gledajuci momke kako se bore kao lavovi,trenera koji srce daje za Partizan a vala imamo i 3-4 majstora fudbala u ekipi.
 

srle

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2007
Порука
11
Reaction score
133
Sta da se kaze momci samo nastavite tako!

Moj utisak utakmice. Ostavljam tablet umoran, polako tonem u san. Tamo ja na stadionu pored mene moj pokojni stric, stadion pun, ispod Belgija i neka ekipa koji nisu vise sa nama. Svi smo srecni stadion pun govori mi stric "e nek smo i ove kriminalce iz uprave otjerali". Gledam prema lozi tamo neki novi ljudi koji zele dobro nasem Partizanu. Tamo prema istoku bubanj udara, jug pun. U tom momentu meni nesto udara na kamion, neko mi lupa na vrata. Ustajem tamo Meksikanac govori mi da je prikolica utovarena i da je tura za Finiks spremna. Ja mu psujem terzica i covica i njegove mekose.
Evo sad na autoputu vozim, sama pomisao na Vazuru me cini nervoznim. Ali mislim na strica, u glavi mi odzvanja pjesma "VRATICE SE DANI POBEDE" nesto mi se mjenja u raspolozenju i uz osmeh nastavljam da vozim.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Uzivanje je gledati ovu ekipu iz vikenda u vikend cak i u njiva ligi,igramo napadacki,par igraca zna sa loptom lepo,imamo zaista kvalitetnog spica i realno smo najbolji u ligi. Tanka je ovo ekipa za evropu,to smo i videli ali ako uspemo da se izborimo sa bezocnim kradjama mozda i slavimo titulu,cigani mozda imaju 400 igraca ali su i dalje cigani i busan kurton.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.544
Reaction score
3.823
Локација
Beograd
Ma bravo. Partizan nastavlja da melje... posle nešto slabijeg prvog poluvremena sve je došlo na svoje mesto u drugom. I u prvom smo imali neke šanse, posebno Natho kada je morao da ga da ali se zato taj isti Natho iskupio sa dve asistencije (ukupno 6) prvo za večeras odličnog Severinu i njegov drugi ligaški gol a potom i za Zahida (koji se takođe iskupio nakon onog promašaja na početku drugog dela) i njegov već peti ligaški gol. Sve je na kraju zatvorio Saldanja... prvo iznuđen penal baš na njemu a onda i siguran sa penaltika za ubedljivih - 3:0. Inače, to je bio Saldanjih deveti ligaški gol tako da i dalje drži prvo mesto na listi golgetera lige. Peta utakmica zaredom kako nismo primili gol.

E sad nakon kupa kreću teže ligaške utakmice... pazite nam raspored do kraja godine:

Novi Pazar (g)
Čukarički (d)
TSC (d)
Vojvodina (d)
Radnički Niš (g)
Radnički KG (d)
zvezda (d)
Javor (g)

Većinu tih jačih utakmica igraćemo kući posebno ova tri vezana nakon Pazara pa posle derbi. Trebaće tu sad najveća podrška a bojkot Juga je? Bilo bi dobro da se ostale tribine ispune u solidnom broju.

Novi Pazar je bez publike tako da bi Grobari bili tek u Nišu nakon čak 4 ligaške utakmice... zajebano.

Momci i Duljaj su stvarno zaslužili mnogo veću podršku.
Taj Nis ce da bude prepljavljen Grobarima nakon toliko meceva ne gledanja. Jos ako budemo pobedili ove kod kuce mislim da ce to gostovanje podsetiti na ono iz sezone tanga smrti. Jedva cekam.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Дијелим ваш осјећај током гледања наших утакмица. И кад смо ово прво полувријеме завршили без голова, нисам имао неку стрепњу. А кад је Северина дао први гол, и то како, знао сам да ће их бити још. Све сте већ рекли. Драго ми је да напредују сви, да гризу, а све мање срљају (иако се и даље најежим пошто понекад нам дођу испред гола па опет ми изгледа као да их буде више, тј. да се неко од наших није вратио) и да имају стрпљења и кад ови паркирају аутобус.

Једини жал је што нпр. макар баш тај Вазура није отишао. Али, то је за другу тему. Надам се да ће бити неко дешавање јер нам слиједе многи битни мечеви код куће.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ko bi se nadao ovakvim rezultatima sa tako skromnim timom? Zaista sam impresioniran sta ovi momci rade i kako deluju na terenu. Duljaj je sve lepo uklopio i vratio nadu da mozemo itekako da se borimo za titulu sa pijanim milionerima. Bravo bre!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nakon ovog kola Partizan je ekipa sa najmanje primljenih golova u ligi (10) i sa najviše datih golova u ligi (32).

Prvo mesto se i dalje drži. Ko bi rekao za sve ovo posebno nakon onog u Danskoj?

Samo da nastavimo ovako. Daće Bog.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad

Gajba za gospodina
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.322
Reaction score
37.460
Inače, dva utiska koja me posebno "drže" od sinoć:
  1. Igrač Voždovca #6 koji se pre prvog gola valja zbog "povrede" i "viri" šta se dešava u terenu, a onda posle primljenog gola povreda volšebno nestaje pa je sposoban i za pun šprint prema sudiji. :D
  2. Ako sam dobro izračunao, od trenutka kada je lopta krenula sa centra do drugog gola nam je trebalo samo 11-12 sekundi. :clap
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nakon ovog kola Partizan je ekipa sa najmanje primljenih golova u ligi (10) i sa najviše datih golova u ligi (32).

Prvo mesto se i dalje drži. Ko bi rekao za sve ovo posebno nakon onog u Danskoj?

Samo da nastavimo ovako. Daće Bog.
Tada smo bili debelo neuigrani a sad imaš i štopera iz cvajte koji pre decembra neće biti u konkurenciji…

Danci su da se razumemo demontirali mnogo uigraniji Ludogorec 7:1 ako je neko ispratio. Nimalo naivna ekipa puna mladosti i snage, uz kontinuitet od 2-3 godine. Mi tek treba da poentiramo na leto ako nam do tad vazura ne raspusti pola a pola pobegne bez plate.

Za ovaj mulj smo kao 2009/10, tatamate…
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Nema ispucavanja, strppjivo od noge do noge, a lopta se retko vraca nazad.
Мене је то највише пријатно изненадило. Умемо и назад да вратимо лопту ако наиђемо на блок не дешава се као раније да млатимо лопту у 16 и набијамо главу у песак. Давимо противника кратким додавањима. Цела екипа је прешла на тај мод али треба рећи да су главни иницијатори или макар предводници таквог стила Натхо и Захид. Највише уживам кад бек или крило врате лопту везном ако остану без решења напред и кад лопта настави да циркулише и тражи пукотину.....добијам излив беса на мозак кад се набије нека висока лопта тек онако да се ослободиш одговорности. Друга је ствар смислен центаршут и плански изведен у моменту кад имаш решење у 16, а нешто друго кад је Салдања сам окружен главоњама и ти му сад набијаш неку лопту из дубине....
У колико смо добар низ ушли заборависмо на Медину. Ја се надам да ће бити спреман до краја полусезоне, рецимо волео бих на десном беку да га видим.
 
Top