Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.748
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
niko da izrazi apsolutno zaprepaštenje da je utakmicu majstorskim potezom riješio SEVERINA! Lik koji je do prije par sedmica izgledao kao da je zalutao u fudbal i kome je bilo kakvo kretanje izgledalo kao mislena imenica sad nam rješava utakmice.


Jednostavno ne vidim kako možemo da ne odvojimo titulu!
Čim je Severina kročio na teren videlo se šta je i kako je. Bar smo to videli mi koji pratimo fudbal malo duže a ne par sedmica ili samo kad pobedimo.
Dečko je pakleno brz, uvek može da probije, ali mana mu je bila što se stalno namešta na levu nogu i što MORA da popravi realizaciju!
Ali, znaš kako je, ako je u stanju da 5 puta bez problema probije i uđe u šansu, pa i da šutne...velike su šanse i da će nekad da pogodi, pogotovo ako na treninzima dodatno radi na onome što mu je mana...

Što se tiče toga da ti ne vidiš kako možemo da ne odvojimo/osvojimo titulu, veruj mi da naši arhineprijatelji već odavno samo o tome misle kako da nas što više ,,sapletu,,...
A do kraja prvenstva ima ihaha utakmica i ogroman broj prilika da nas oštete, pokradu i slično...
Eto tako možemo da ne osvojimo titulu i ima još iks načina za to isto, recimo da oslabimo tim tokom zimskog prelaznog roka, da se igračima ne isplaćuju plate, pa da zato odu iz Partizana...i tako to...
Itd...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Dečko je pakleno brz, uvek može da probije, ali mana mu je bila što se stalno namešta na levu nogu i što MORA da popravi realizaciju!
Da ima "obe noge" i realizaciju, ne bi igrao ovde. Generalno gledano mora da ima neku falinku da bi igrao za Partizan, to je preduslov. Ako nije u nogama, onda je mana u glavi, ali mora da postoji. :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.748
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
Da, upravo tako, naši najbolji igrači imaju svoje mane, ali sa svojim vrlinama za ovu ligu su klasa.

Ali ozbiljni smo ljudi pa treba to da vidimo i kada se dobija i kada se gubi, a ne da menjamo mišljenje svaki put kako vetar dune...

@Enslaved - eto kolega, kad dođe neka kulturološka beda, čak i ja počnem da pišem u (samo) tri reda... :icon-rolleyes:
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
@Goran Tomić

Pusti ti te price, prijatelju. Mi koji pratimo fudbal duze od pet mjeseci smo se nagledali takvih ko Severina koji su bili "pakleno brzi, probijali stranu, jedino sto su se morali namjestiti na lijevu nogu". Eno ti Perice Ognjenovica, isto to je za njega vazilo, toliki je bio potencijal da se cak i Real zajebo i kupio ga, pa je na kraju zavrsio u Jagodini ili tako nekom pickovcu od kluba. Pa onda "nas" Ivica Ilijev, isti takav pa je na kraju jedino ostalo neizvjesno je li bio gori fudbaler ili funkcioner (mada kao fudbaler je bar dao onaj gol protiv Njukasla u gostima kad smo se, pod Mateusom, prvi put plasirali u ligu prvaka). Eno ga i Entoni u Man Utd, placen 80 miliona ili kolko li vec, pa ove sezone 0 golova, 0 asistencija, ne znaju sta ce sa njim. Problem sa takvim igracima je sto vrlo lako mogu da postanu potpuni promasaj, kad ih se procita i ako im je dribling jedino oruzje. S tim sto je Severina pokazivao opasnu kurcobolju na pocetku i svaki put kad nema loptu bio igrac manje na terenu. Dakle, tu pricu "pravi strucnjaci su znali sta ce Severina postati" ostavi po strani. Mislim, nije jos iskljuceno da ce na kraju biti totalni promasaj, ali pokazuje vrlo pozitivne pomake.

Znam ja, naravno, sta sve moze da nas sprijeci da uzmemo titulu. Pogotovo znam kako bi se tesko prihvatilo da Stub Srpstva ne osvoji makar titulu uz sva ulaganja od drzavnih para u svoje preplacene i lose igrace. Ja se samo trudim da budem ludacki optimista.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Jbg i ja znam da je nemoguće, 100% nemoguće... i onda se setim 2017. pa mi sjebe kompletnu matematiku, verovatnoću i statistiku i ko zna po koju još nauku. A glava pišti kao ekspres lonac.:D
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.308
Локација
Beograd
Čekajte, čekajte.
A ako naš veliki prijatelj i najveći donator Partizana ikad 18. decembra napusti funkciju na kojoj je već tolike godine, imamo li onda neke šanse da osvojimo titulu? Ili ne?
Na izbornom listiću će pisati, ako znate da pročitate, da li ste da FK Partizan osvoji titulu ili ne. Pa vi zaokružite!
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
195
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Posle Pazara, a na kraju ove sezone mi smo šampioni, bez obzira na 17.12. bez obzira na "lebdeceg duha nad marakanom (kurca mi se napuse, a i vama neka se napuse)" i bez obzira na cuveno " prolece.... Sve u kurac, Partizan je sampion. Aj u dvae's marki!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.748
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
@Van Der Berg

Ne pratim baš pomno karijere igrača iz protivničkog tabora koji se češljaju kao kralj Petar, ali se, nažalost, sećam da nas je pomenuti Perica baš onako ujebao na nekom derbiju...i, koliko god da se Real zajebao kad ga je uzeo, nije baš da kraljevski klub svake godine kupuje na našem tržištu...

Ne bih rekao da je Iliev bio loš fudbaler, sa njim u timu odigrasmo baš solidno neke evropske utakmice, pa i tu Ligu šampiona, a sad ne možemo ni u Ligu konferencije...

Severina je predvidiv, ali ako ima livadu ispred sebe, protivnički bek može samo da ga gađa puškom, inače mu neće moći ništa...naravno, pričam o domaćem prvenstvu, i o utakmicama gde bi neko da se nadigrava sa nama pa se onda zajebe i ostavi nam tu ,,livadu,, - kao što se zajebao NP pa odmah primio gol...i mogao je posle da primi bar još tri, ali... :confused-smiley-013:

Posle svih ovih odgledanih utakmica u toku ove sezone, ne bih baš lošije partije Severine ili Kalulua na njenom početku baš sveo (samo) pod ,,kurcobolju,,...
Naši fudbaleri nisu na početku sezone bili spremni (ili dovoljno sveži) za trčanje od svih 90 minuta, pa je teško očekivati da neko igra u oba pravca ako se ,,bori za vazduh,,...
Moguće je i da nisu još bili uspostavili pravi odnos sa trenerom pa da znaju šta tačno od njih traži i u kojem trenutku...
Žoc je neuporedivo iskusniji od Dukija, pa eto, i Kaminski i Doužer koji su stigli iz NBA pa smo svi očekivali da će ta dvojica odmah da ,,razbijaju,, - ali na početku sezone su delovali pomalo pogubljeno...
Koliko vidim kod Dukija, on se uopšte ne libi da neke igrače odstrani iz tima ili zakuca za klupu, tako da, ako nekome nešto i toleriše (ili je tolerisao), verovatno ima, ili je imao, neki smislen razlog za tako nešto...

Znam ja, naravno, sta sve moze da nas sprijeci da uzmemo titulu. Pogotovo znam kako bi se tesko prihvatilo da Stub Srpstva ne osvoji makar titulu uz sva ulaganja od drzavnih para u svoje preplacene i lose igrace. Ja se samo trudim da budem ludacki optimista.

Ja svake sezone očekujem da MI uzmemo duplu krunu, ali mi optimizam splasne kad dođemo na ,,minus,, od ko zna koliko bodova zaostatka...
Ipak, sad imamo dobar ,,start,, i solidnu priliku da nam se želje i ostvare...
Ostaje samo da nastavimo da pobeđujemo sve do kraja sezone...a da li to stvarno i možemo...

Videćemo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Sreća njegova te mu je "hladnokrvni" Milivoje spasio guzicu. Gori penal od njegovog sam retko viđao, a što je najgore rekao sam društvu da će da promaši i pre nego što je namestio loptu. Po stavu se videlo.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Ajde sad, preteruje se radi preterivanja, bolje tako da mi šutne penal i spuca stativu, nego Brnović protiv Artmedije, jedva do gola dobacio(nešto slično kao njegov prezimenjak protiv Argentine '90).
 
Top