Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Problem sa golmanima za sutra - dva bolesna, jedan kažnjen:

Duljaj, na finjaka
:clap

"Čukarički je imao težak meč protiv Fiornetine, imaju određen broj igrača koji su iz nekog razloga nisu igrali protiv Fiorentine i verujem da će biti sasvim drugačiji protiv nas..."

Ако ово данас изгурамо на коњу смо. Надам се да ће Јовановић ипак некако почети иначе биће озбиљан проблем.
 
Последња измена:

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Imam tog kolegu Španca koji je postao Grobar još dok je bio u Americi. I pošto je bivši basketaš, zna otprilike sve što bi prosečan Grobar trebalo da zna o KK Partizan - devedeset druga, Željko, Dule, Sale, Danilović, Novica, Bogi, Pavlović, itd itd... Nije baš dobacio do Kiće, Praje, Save, ali polako.

E sad, kad je fudbal u pitanju situacija je bila takva da su se samo loše stvari dešavale u FK-u poslednjih par godina koliko je on Srbiji. Dok nije došao Duljaj.

I danas ide prvi put na JNA, vodi sina. A ja pokušavam da mu ukratko približim trenutno stanje. I skontam da bukvalno treba da krenem od '45-e. Pa da skonta ko smo, a ko su ovi preko puta.

Sve u svemu, težak zadatak.

Ono što mora da zna je da svaka bagra, svako govno, svaki džiber i sav polusvet u ovoj državi navija za kurvu. I da se svi ponose time a da nas pokušavaju da predstave kao građane drugog reda. Sa druge strane, mi na klupi trenutno imam jednog od najispravnijih likova ikada. Imamo ekipu prepunu talenta i srčanosti, od golmana do špica. I taj čovek i ti momci imaju možda tek 50 posto podrške koju zaslužuju...

Danas igramo sa ekipom koja je odmarala igrače u evropskoj tekmi da bi igrali sa nama. Moramo da pobedimo - kao što moramo da pobedimo svaku tekmu do kraja.

Ukratko, prelep dan danas, kao što će i biti prelepo veče na JNA.

I da citiram sebe, kada me je isti kolega pitao šta bih odabrao pre - titulu Evrolige ili titulu u fudbalu:

-Fudbal je sad ili nikad, a Željko ako ne uzme ove godine uzeće sledeće...

SVI NA JNA!
 

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
iskreno bih voleo malog radulaskog da vidim, ovo mu je najveca prilika... ali veliki hendikep
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Au koliko bitan gol i 3 boda......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Samo ne razumem ovako sraman pristup u drugom poluvremenu. Kao da smo igrali protiv Bajerna,a ne protiv raspalog Cukarickog...Sto je najgore u prvom smo trebali bar 3 komada da im natrpamo......
 
Top