Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
U nekoj bzv utakmici protiv valjda Dinamo Bukuresta,dali smo gol i jos na jugu se radujemo tom golu i mislim da od centra kako se krenulo,jer nisam ni stigao da vidim,daje Brnovic ono o precku pa u golmana,podivljali smo xD Mislim da niko na tribini nije video taj gol
Bilo je ludo protiv dinamo Bukurešta pocetkom drugog, bio sam na tom mecu, prvo Ivan Tomić ( nakon promasenog penala u prvom pol) a u roku od pola minuta golcina Boje. Brnović pred kraj meca daje gol ( ja vec izasao sa stadiona da uhvatim voz za Pg, kako sam izasao tako se cula buka ) :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала

Пуши курац Јоксићу!!!

Бојкот није само од стране ЈТ, доста је људи који не долазе и на исток/запад због тога.

Каква је ово Северна Кореја од државе кад новинари отворено пишу да ће тешко Партизан бити шампион из свима знаних разлога.
Иако игра и најбољи и најљепши фудбал, али знате...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Jel ima snimak starta nad Saldanjom protiv Čukaričkog kad je pao pa mu je sudija dao zuti za simuliranje? Možda sam lose video ali meni je delovalo kao da ga je sapleo protivnički igrač.

Biće nezgodno bez njega na sledećoj utakmici, a nadam se da Taki igra od početka protiv TSC-a.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Није било за пенала, а ни за жути, момак одмах устао без било какве расправе и дебил му даје картон.
U principu sam za žuti za simuliranje, ali to sudije rijetko rade i kod očiglednih slučajeva.
A ovo sa Saldanjom je bio mali faul. Što kaže kolega nije za penal, ali svakako ne za karton.
Malo me zbunilo odsustvo ikakve reakcije Saldanje na to.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Bilo je ludo protiv dinamo Bukurešta pocetkom drugog, bio sam na tom mecu, prvo Ivan Tomić ( nakon promasenog penala u prvom pol) a u roku od pola minuta golcina Boje. Brnović pred kraj meca daje gol ( ja vec izasao sa stadiona da uhvatim voz za Pg, kako sam izasao tako se cula buka ) :)
Tako je,da.Pomesao sam.20 godina proslo covece.Tih godina je inace bilo dobrih utakmica

Secam se Dnjepra gde mene i druga po kijametu vozi Hrvat kamionom od Niske naplatne,stao nam na stop

Na jugu jedan drugog ne vidimo od vejavice.Golove smo skapirali kad na zapadu i istoku pocnu da se raduju

Ne znam kako se ono igralo uopste,za mnogo manje se odlagale utakmice
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347

Nova epizoda Partizanovog podkasta da prekratite vreme do nastavka sezone. Napomena, prevod se uključuje pritiskom na dugme CC.

Zaista prepručujem da pogledate, Bruno je sjajan sagovornik, jako zanimljive analize je izneo, puno interesantnih stvari o igri, Duljaju, igračima pojedinačno, prostoru za napredak, podršci navijača itd. Ovo je što se tiče fudbala, a za one koji više vole tvrđu Grobarsku priču preporučujem prethodnu epizodu sa Blicaj Blicaj.


U svakom slučaju, za svakoga ponešto, pa da brže prođe vreme do TSC-a, izgleda će opet biti slobodan ulaz, pa da ovaj put uz bar 10.000 navijača pregazimo i taj TSC, a onda smo ove sezone pobedili sve timove u ligi sem jednog koji nam još uvek beži ali neće moći da beži doveka, dočekaćemo i njih!
 
Top