Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Fan fekt: Mihajlo Ilić je odbrambeni igrač, koji je za nepuna 3 meseca bio u timovima koji su na utakmici primili 4, 5 i 9 golova. U tom periodu nije zabeležio ni jedan nastup ni za Gibraltar, ni za Andoru, ni za San Marino.


Da se razumemo, ni ostali nisu nista bolji i treba sve da ih bude sramota za ovo danas.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Nemojte psovati nase igrace ali pljute Žarka..Sta ti je on kriv ? Sto igraju antic i filipovic kod nas ne kod njega?
Sto ceeelu utakmicu markovic i ilic se dodaju i nabijaju loptu preko pola?

Direktor ima pik na Zarka, ne znam zasto stvarno :D

Ne treba nikoga psovati, ovi momci igraju za dzabe, a i nije TSC nas sabio u 16 nego su nam dali 3 gola posle kornera. Jesu bili bolji ali ne za 4 gola, medjutim vratilo nam se za Pazar gde smo se provukli, nije prijatno ali se desava.

I dalje smo prvi, samo ne smemo da dozvolimo da nas ovaj poraz poremeti, moramo dati sve od sebe da 20.12. u mec udjemo bar sa ovih +3.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa preuzeo je. Rekao je u izjqvi da je porez njegova odgovornost.
I Lazetić je bio korektan, rekao je da FKO kad gubi, fubi sa 4-5 golova ali onda kreće u noz pobeda i da Partizanu želi novi niz sve do susreta sa tsc-om.
Pa sta treba da kaže? Akonste zaboravili, Lazetić je kratko bio vd trener kod nas. To sti mi nemamo luksuz kao tsc da cekamo trenera je nas problem
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
TSC opet. U dve utakmice nam daju 7 golova.

Prvih pola sata, pakao jebeni.
Golman koji nam je doneo 10+ bodova sigurno, danas podbacio. Dešava se. Iskusan je on, brzo će se podići.

Jednostavno takav dan. Usran. Prekidi nas osakatili. Kasnije su nas rutinirali.
Naša desna strana danas, kritična.

Digli smo se posle 5 komada u Danskoj, nadam da i sad možemo. Naredne 3 da se nekako dobije, da se opet uhvati momentum, pa na JNA da se zapne maksimalno na ciganku.

Bojkot mora da se radikalizuje. Ovo što sad imamo, Vazuru sigurno ne pogađa. Krme neće nigde.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Odbrana nam je bila kriminal i organizacija igre ja baš kašljala. Ovakvo veče mora nekad da se desi, jbg desilo se protiv TSC-a, koji je bio realno bolji.
Ne treba ovo gledati kao nešto strašno jer su naše igre do sada bile iznad svih mogućnosti. Imao sam osjećaj kao da igramo sa igračem manje.
Je l zna neko zašto su na istočnoj tribini sve kapije osim prve bile zaključane?
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Ja mislim da mi kod kuce a ni na strani u ovoj drzavi ne mozemo da izgubimo 0:4 a da su to cista posla.Sad ko,kako i sta,ne znam a ne bih ni nagadjao.Ne moze moj mozak da prihvati da se to tek tako desi
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Dokaz da je Saldanja pola ekipe i da protiv iole ozbiljnije ekipe mora da se istrpi Medina na štoperu, bole oči koliko smo kritični pozadi kada nam uzmu loptu...
Kada dobiju, zaslužuju pohvale, ovo danas, pa sramota...
Druga stvar, Duljaj je i dalje mizerija od trenera taktički, Nikolić sam na sidraš poziciji je igrač manje u polju i čašćavanje protivnika, bolje sa je Menig bio, makar bi bio jači pritisak na njihove štopere, Filipović je lošiji od Miljkovića, a treba dobrano da se zamisli kad mu se to kaže šta znači.
Za kraj Jovanović, čupao nas je mnogo puta, ali ovo je danas bila skandalozna partija, kad igraš menadžera, 5-ica kao kuća i to u 15'...
I još malo, VAR soba i sudija su master rad dali na temu kako najgori igrač koji je obukao dres Partizana, a da ja pamtim Nemanja Petrović nije danas dobio žuti karton i kako ono nije penal, a vidi se trzaj ruke, pri udaru lopte o istu. Radin i već pomenuti su imali ponašanje Vujadina Savića...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Jaoooooo...
Inace, Partizan se u svim sportovima, pa i u fudbalu, godinama unazad takmici u iskljucivo fer i sportskom takmicenju, ima finansijsku stabilnost, vode ga ljudi koji zive za njega, ima podrsku drzave i privrede, redovno se isplacuju plate i stvarno, kako u tim uslovima mi ne mozemo do trofeja?! Tako je, do igraca je, jer oni nemaju prava da kiksnu, svi su vrhunski kvalitet, dovedeni na vreme, i za ogroman novac. Ja stvarno ne znam sta im jos treba?!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar
U ovom momentu nama ne treba trener koji ce da da ostavku. Nama treba trener koji ce da nazove stvari pravim imenom i da napravi potreban pritisak za promene, kao kad je Duljaj prozvao upravu zbog neisplacenih zarada. Zbog toga je dobio plus od mene I ocekujem da ne stane na tome.
Takodje je jasno da ostavka vazure krmka nije u njegovim rukama nego u rukama duha koji lebdi nad rajkom. Kad je trebalo njegovoj fufici organizovane su ponocne smene I slani drzavni avioni po trenere a sipanje para u rupu bez dna traje do dana danasnjeg. Tako da sva skandiranja trebaju njemu biti upucivana.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.210
Локација
Tamo gde su Grobari
Katastrofalno veče. Njima je išlo sve, nama ništa. Nisam za pljuvanje sadašnjih i bivših igrača Partizana, ali meni Žarko toliko ide na kurac sa njegovim kezom posle utakmice protiv nas, meni je to baš odvratno. Ja sam uvjek za to da daješ 100% da pobediš Partizan, bez obzira na prošlost ali druže…Neko je Saša Ilić a neko Žarko Lazetić.

Iako je ova utakmica velika bruka, debilno je tražiti ostavku Duljaja. Posle 15 kola imamo 13/1/1, ovo bi svako potpisao pre svake sezone.
Sada ćemo da vidimo da li Igor može da trgne ekipu posle ovoga.

Nemanja Nikolić ne može da igra startnu postavu, on je rođeni đoker.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Sto se kaze, bolje jednom 0:4, nego 4 puta 0:1. Malo smo se zaneli i zaboravili da je ovaj tim nažalost prilično limitiran. Na stranu što smo 3 komada primili bukvalno iz kornera, što nije bilo Saldanje, što je do sada najpouzdaniji Jovanović imao crnu subotu, delovali su za klasu iznad nas. Poraz ne sme da nas demoralise i poništi sve dobro do sad, ali da ima bilo kakve strategije i dobre volje, ova utakmica bi morala da bude na umu kad dodje prelazni rok.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Cekao sam dve nedelje ovu utakmicu i bolje da je nisam docekao nego sto sam ovo gledao...desi se nekad ovakva katastrofa, vidi se da ovaj tsc zna da igra fudbal i natrpali su nas do te mere da mozemo biti srecni sto je ostao ovaj rezultat. Pozitivna stvar ludi navijaci Partizana koji na 0 3 na poluvremenu veruju u preokret. Ja sam takodje verovao i verujem i dalje u konacni uspeh. Teraj dalje,nema vremena za ocaj. Napred Partizan!
 
Top