Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Сви смо знали да је кикс једном морао доћи....али на овакав начин ? Има ли неко разумно објашњење за ово што се десило синоћ ? Ја немам
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
176
Reaction score
669
Локација
Beograd
Verovatno cekaju izbore da prodju da zakazu skupstinu i izaberu novu upravu... Derbi bez juga, sramota. Pakao nas čeka.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar
Ovo više nije brukanje , to je postala naša normalnost i gotovo pa standard.
Evo u pola godine smo doživeli 3 debakla od toga 2 na svom stadionu od levih ekipa.

To je ono sto niz od 13 pobeda u ping-pong ligi maskira. Mladost GAT I TSC po 4:0 na nasem terenu, zatim Danci I Azeri u kvalifikacijama za Evropu su ozbiljne bruke za klub kao sto je Partizan.
Duljaj deluje kao posten covek, veliki Partizanovac I skidam mu kapu na izjavi gde proziva upravu za kasnjenje plata ali Duljaj nije trener I to nikad nece biti. To se vidi iz njegovih intervjua gde su mu izjave krajnje nejasne a nekad I sramotne. Jednostavno nije sposoban da se cisto I jasno izrazi sto je, po meni, preduslov za trenerski posao.
Setimo se samo poruke Sahtjoru da kupuje Saldanju sto pre dok nije poskupeo ili poslednja izjava od juce gde kaze da je ocekivao da nam daju 3 gola u prvom poluvremenu!?
Ne ocekujem da mozemo da osvojimo titulu u ovom glibu od drzave ali bih voleo da ih nateramo u bestidnu kradju. I zato podrzavam Duljaja na klupi jer je stvorio kakvu takvu hemiju sa ovim igracima.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.002
Локација
ante portas
Сви смо знали да је кикс једном морао доћи....али на овакав начин ? Има ли неко разумно објашњење за ово што се десило синоћ ? Ја немам
Ako hoćeš iskreno već protiv Čukaričkog smo trebali da kiksnemo.
Izvukli smo to na mišiće.
Rekao sam već i pisao.
Partizan se bori za nešto što je unapred izgubljeno.
Sapliće ga vlast,u rukovodstvu ima izdajnike i ljude koji ne rade u njegovom interesu.
Uvek treba imati to na umu.
Uzevši u obzir sve to igrači i trener Partizana su za mene već učinili dovoljno i veliki su u mojim očima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ako hoćeš iskreno već protiv Čukaričkog smo trebali da kiksnemo.
Izvukli smo to na mišiće.
Rekao sam već i pisao.
Partizan se bori za nešto što je unapred izgubljeno.
Sapliće ga vlast,u rukovodstvu ima izdajnike i ljude koji ne rade u njegovom interesu.
Uvek treba imati to na umu.
Uzevši u obzir sve to igrači i trener Partizana su za mene već učinili dovoljno i veliki su u mojim očima.
Не ради се о киксу него о поразу који је толико висок да је превазишао поимање кикса. Ја још не могу да верујем да се оно десило синоћ......био сам убеђен да су овакви мечеви прошлост овог тима и тренера. У реду, изгубиш 1-2 разлике, није ти ишло, пробао си да играш нешто, ухватили те на кривој нози и слично, јбг дешава се....а ово ? Не, још не могу да верујем и да појмим да се десило овако нешто
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Dobri rezultati su bacili u drugi plan većinu mana koje imamo i baš zbog toga što je ekipa uspela da prevaziđe neke svoje limite na ih neću kritikovati, za sada. Trudim se da teoriju zavere gurnem po strani ma koliko ono sinoć bilo više od samog kiksa. Kritikovao sam početkom sezone, sada neću. Možda sam lud, ali iskreno verujem da bi mnogo toga juče bilo drugačije da nismo onako debilno otvorili utakmicu. Jebeni prekid i FKP, košmar koji traje.

Mi smo trula jabuka (klub) u korpi trulog voća (država) tako da je iluzorno pričati o karijesu kod pacijenta koji boluje od kancera.

Podrška ekipi, uprAVa napolje, gmazura umri.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Сад једино остаје да играчи забораве на ово и да наставе као да се ништа није десило ако је могуће.....то је једино решење јер ако сваки дан мисле на ову утакмицу вероватно ће опет да им се понови. Идемо из крајности у крајност, направимо нереално добар низ, а онда доживимо ово синоћ. Луда дружина скроз, буквално више не знам шта да очекујем али знам да смо једнако близу титулу колико смо и далеко од ње и то је отприлике утисак који ми оставља ова група на терену
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Meč nisam gledao, zbog obaveza. I to je jedan od retkih, ako ne i jedini, u ligi, ove sezone, koji nisam gledao. Pratio sam rez., na live. U zemlji nedodjiji, u aparthejd ligi, gde vrhovni vrač, ipak stigne?!?, da pogleda miljenicu u l.š., i pritom ga uslikaju kako se hvata za glavu, jelte od šansi, iste, ali pritom NIJE ZAVRNUO RUKAVE, već je svedeno obučen, jelte, a kasnije na otvaranju jednog stadiona: reče: "Naši(njegovi), ne mogu vs leipziga...druga dimenzija fudbala...jel tako Džajo?...", o zlehude sreće..., ali zato mogu da dobiju Vošu po 186 put uzastopno, dakle u takvoj veš mašini, da ja nešto zameram Duljaju i igračima????
Nikad.
Ko želi, to da radi, ok., svako ima pravo na svoje mišljenje. Ja, lično, one trenutke sreće, prošlo kolo, npr., posle gola malog Ilića, vs čukafilijala #, i svih ovih 13 pobeda, neću "preispitavati" posle jednog 0:4.
Dalje, pamtim ples Ž.Lazetića, u rupetini(našoj najvećoj rupetini), za 4:2. On je za mene ok. Jedino ako se sinoć kreveljio, skakao ispred naše klupe, i sl. ...? Kažem nisam gledao meč...
Od mene, puna podrška Duljaju i igračima.
Napred Partizan, uvek i svuda.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja sam gledao prvo poluvreme i zadnjih 10 tak min

Onaj ko tvrdi da je ovo slucajno i kao ne bismo izgubili da npr nije stankovic primio gol iz kornera, samo se varaju…

TSC nas je igracki rastavio na sastanve delove, kao i Danci sto su.. bilo je mucno gledati da ne mozemo preneti loptu prelo pola..

Ja nemam nikom nista da zamerim, jer je oko kluba sve trulo, al cisto fudbalsko kao da smo igrali protiv ekipe lige petice, toliko su dominantni bili sinoc
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Taj isti TSC što je sinoć delovao kao M.siti na JNA je pre samo 14 dana primio pet lakih komada od prosečnog tima iz Bundeslige,čini mi se da klubovi koji igraju evropska takmičenja deluju malo iskusnije od ostatka lige.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Kad se uradi ono sto treba, a to je noga u tur Vazuri i upravi,morao bi remont detaljni da se uradi.Strucni stab,Duljaj,Misa pilates i na kraju igraci.Mi bi morali sva 4 odbrambena igraca da promenimo.Bez obzira i da od sledece utakmice naprave niz od 20 pobeda.Moje misljenje da oba beka nisu kvalitet za Partizan...Antic je jako los.Takodje Sveta i Ilic...Ilic je jos nejak,spor a Markovic je bolji kao napadac nego kao CB.
Mora nova uprava da bude na visini da ne dozvoli da se neki setaju po terenu.
Ali,to su samo pusti snovi za sada.Stvarno ne pamtim da nas je neko ovako ponizio:4:0...5:0...4:0 i to samo ove godine.
Bas sam tuzan i razocaran.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar
Preduslov svih pozitivnih promena je da dodju u upravu ljudi koji znaju kako se upravlja slozenim sistemima I koji zele dobro Partizanu. Takvi ljudi znaju kome se daje kljuc sportskog sektora u ruke. A onda taj sportski direktor bira trenera, igrace I tako dalje.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Bukvalno titula sa porazima u derbijima u ovakvoj ligi meni nista ne treba i ne znaci..
 
Top