Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.596
Локација
Beograd
Bazdaru bih posle ove utakmice zabranio da vise ikada obuce dres Partizana, kakav bezobrazluk…
Ništa.
U tome i jeste problem... :icon-rolleyes:

,,Okozili,, smo se da damo taj jedan gol, onda oni izjednače, a onda se mi duplo ,,kozimo,, da bismo opet poveli, i kad to konačno uradimo, Baždar se misli da li da ukliza na sredini terena, ili mu je ipak bolje (i lakše!) da ne isprlja dres i da ne pokvari frizuru...i tako Voša ode u kontru...i...šta bi bilo da je ponovo izjednačila?
Ali...nebitno...ne bih o tome i o njemu ni pisao da kolega Samuraj nije postavio pitanje...
Ima teren, ima klupa, a ima i tribina za one koji nisu ni za teren ni za klupu...a ima i drugih klubova osim Partizana...

Igrati za Partizan je velika čast.

A gledati uživo ovaj Rolerkoster Feniks Partizan koji se celu jesen rađa i porađa iz pepela, velika je čast i privilegija.

Srećan sam što (još) živim u ovo doba da mogu da ga gledam.
I još srećniji što me ove sezone još uvek nije drmnula srčka zbog tog našeg Jugoslovenskog Dramskog Sportskog Fudbalskog Kluba Partizan...
Opasni momci!
Kako po rivale u Superligi, tako i po zdravlje protivničkih i sopstvenih navijača!

Sudija k'o sudija, očekivana :picka-ciganska: kako je samo punio naše kartonima, kako je samo zvao VAR svaki put kad smo dali gol ili imali penal, ali šta mu vredi, njegov, Vučićev, Džajkin i Terzokijev tim drhti pred nama, pa makar u derbi mi izašli samo sa omladincima...

STRAH u njima izmiče kontroli!

Bilo da su budni ili da spavaju, da su sami ili da su u društvu...kao da im neko stalno šapuće u uvo ono što će da im zagrmi na derbiju:

NAPADAJ, NAPADAJ, PARTIZANE NAPADAJ!

I Partizan će ih NAPASTI u derbiju, kad god da se usude da dozvole da se taj derbi odigra!
A onda...

Ima da beru kožu na šiljak. :D






 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Pribojavao sam se ove utakmice jer je došla u nezgodnom trenutku posle visokog poraza u prošlom kolu. Trebao nam je danas neki lakši protivnik da vratimo samopouzdanje ali eto momci su uspjeli i ove da slome. Ovo je vrlo bitno, jer da ovde nismo pobijedili bojim se da bi kola krenula nizbrdo. Čestitke momcima i Duljaju, biće puno lakše, vratili su se na pravi kolosijek.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Bravo Partizane.
Gledao sam highlightse, trebala je da primi 5 komada.
Dalje, lično, prelepo kada Bibras cap. izvodi igrače, ako sam dobro video.
Zatim, za mene, najlepša kombinacija: crno beli dres, beli šorts, i crne štucne. Podseća me na slavne 60s, i sličnu kombinaciju, tada nošenu, uglavnom: čisto beli dres, beli šorts i crne štucne.
O nekad velikom klubu, Voši, i dalje imam respect, ali na žalost, sada, već duže godina, samo filijala, prodali i podali su se, i to je tako.
Čestitam svima, koji su bili na JNA, i veliki respect.
O meču, nema potrebe. ...još jedna pobeda Partizana...
3:1, 3 boda, ponovo gol(ovi), u finišu, ja srećan i zadovoljan.
P.S. posebno zadovoljstvo, što #11 Saldanja nije dao Baždaru da puca penal. Toliko.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
497
Локација
Ruma
Stigao da gledam baš trenutak pre našeg prvog gola, tako da sam ispratio dobar deo drugog poluvremena. Realno zaslužili smo pobedu, konkretniji smo bili, mada falinke su i dalje tu. Kako bi tu mogla fino da se doradi ta ekipa na zimu, ali džabe, sa ovim krmkom biće dobro da ostanu i ovi igrači.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nije samo po sebi strasno sto je Bazdar zamolio Saldanju da sutira penal, strasno je sto ga je zamolio posle onako indolentne igre za ono malo sto je proveo na terenu, a jos strasnije sto se nije radovao posle datog gola iz penala.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
E ovo sam ceko da se trgnemo poslije TCSa, do duse tezim putem ali sladje.
Mislim da je Kalulu malo bio sebican ili bolje razmisljao u par situacija pobjeda se nebi ni dovela pod pitanje.
Uvodjenja Bazdara da nas spasava reko sam evo ga kiks 100% da ne prepricavam situaciju kod penala.
Idemo dalje, utakmicu po utakmicu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Nije samo po sebi strasno sto je Bazdar zamolio Saldanju da sutira penal, strasno je sto ga je zamolio posle onako indolentne igre za ono malo sto je proveo na terenu, a jos strasnije sto se nije radovao posle datog gola iz penala.
Bazdar se radovao. Ima čak i snimaka da se vidi.
Ne padajte na spinove i ne krećite da rastrzetw aada igraca kao cigani.
Jeste, kanal je, pravi greske, raspada se. Ali nece postati bolji ako ga rqzvlacimo jos dodatno i za ono sto nije uradio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639

У оваквој гунгули и поред шуме ногу видети пукотину и погодити баш ту....шта рећи..... То је та индивидуалност за коју не постоји решење..... Ми као тим били смо потпуно немоћни после 1-1, чак смо били ближи 1-2 него победи......а онда човек који има вансеријску вештину у ногама окрене све са пар проигравања и голом на крају. Видим да се Баждар критикује али подсетићу да је имао онај добар шут након кога се и десио гол (и бранићу га докле год не добије праву шансу 90 минута јер за сад је добија на кашичицу и по мени је грешка што није играо шпица прошло коло у изостанку Салдање).......нешто се десило и после тих измена, напали смо их са више играча напред и Захид је добио више простора, није то било нешто пуно али и тај 1 m² вишка је искористио. Штета што та последња четворка није на истом квалитативном нивоу као остале линије тима.....били би бар за 40% јачи

 
Последња измена:

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Bazdar se radovao. Ima čak i snimaka da se vidi.
Ne padajte na spinove i ne krećite da rastrzetw aada igraca kao cigani.
Jeste, kanal je, pravi greske, raspada se. Ali nece postati bolji ako ga rqzvlacimo jos dodatno i za ono sto nije uradio.
Ja sam pogledao snimke iz dva ugla i mozda se radovao, ali u sebi. Ako posoji jos neki gde se to vidi, ja (mu) se izvinjavam.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Evo, nadjite sam kraj utakmice na Areni, u direktnom prenosu je bilo. Odmah posle kola, Saldanja je optrčao krug, i otišao da ispozira :) Ni sa kim nije proslavio
Tek kad je završio foto sešn, slavio je sa saigračima.
Skroz je glupo da pravite od komarca magarca.
Ako ne nadjete, premotacu ja u toku dana pa cu vam okaciti.

Opustite se i uzivajte malu u pobedama dok ih ima.
 
Top