Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.364
Локација
Kipar

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Šta ste navalili na Saničanina kao da je on jedini krivac za poraz. Pogotovo kad uzmemo u obzir da je ono nepostojeći penal. Tu nema dalje diskusije. Ove dvije utakmice nije odigrao uopšte loše, ni Marković nije ništa bolji od njega i da je igrao. U tom slučaju ne treba da aboliramo ni Ilića, zabi autogol za poraz. Mlad je? Šta ima veze što je mlad ako ne zna?

Ali ja ne bih krivio ni Sinišu ni Mihajla pa ni mučenog Šćepana koji je uvijek igrač manje nego isključivo Duljaja. Uvodiš Šćekića i svjesno prepuštaš sredinu terena protivniku. Kanute nije sastavio sat vremena u igri od kad je došao. Čuvaš rezultat protiv nekakvog Radničkog? Na kraju utakmice zadovoljan ideš dalje? Prijatelju pa ovo znači izgubljena titula, pokaži malo empatije.

U padu smo, bojim se da se ne ponovi prošlosezonski scenario, s 2. na 4. mjesto. Nije sve izgubljeno ali titula jeste ako je ikad i bilo šanse za nju.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Horor.

Igra je užas, a o Saničaninu neću ništa. Znamo da nije dovoljno dobar. Trener koji mu daje minute je veći problem.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Lose smo igrali i jebi ga, izgubili. Da je normalna liga i drzava, ovakve stvari bi bile nesto najnormalnije na svijetu. Obzirom da igramo ligu sa kurvetinom, mezimicom pickouste psihopate, gdje treba pobjediti sve utakmice da bi se mozda titula osvojila, onda je ovaj poraz katastrofa.
Podsjeticu samo kolege forumase koji bi opljunuli po ovim momcima sto nose sveti dres, da je njihova krivica najmanja. KK ima kredita kod nas navijaca i poslije poraza, po fudbalerima drvlje i kamenje. KK ima svjetliju sadasnjost zahvaljujuci najvecem svih vremena, gospodinu Zelimiru, FK nema nikoga, ne postoji autoritet poput Zoca. FK urusavaju iznutra i spolja vec 10 jebenih godina i nikom nista. Da imamo jednog Zelimira u FK, druga bi se pjesma pjevala, ali mi imamo vazuru i zeca poremecenog umrli dabogda obojica.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Nazalost borba je tu zavrsena mislim za titulu, borba za spas Partizana da ne bi bila izgubljena treba da se bijemo jos jace. Pali smo na provokacije seljacke na perfidno sudjenje i na na momente nedopustljiva igra nasi fudbalera. Veoma sam razocaran jer sam bio ubedjen da cemo ovu polusezonu prezimiti na prvo mesto. Neka nam je bog u pomoc.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
1. Nismo dobro igrali - kad god izgubimo loptu Radnički za 5 sekundi stigne pred naš gol, kad oni izgube loptu mi se kotrljamo od dva do tri minuta da bismo stigli pred njihov - jebo teren, isti je bio i njima i nama, milion sam puta već pisao ako se vadimo na to da se njivaligaši bolje snalaze po blatu jer u blatu žive i po blatu treniraju, u pičku materinu, daj onda da i mi ublatnjavimo jedan od pomoćnih terena u Zemunelu pa da i mi treniramo hrkljuš, kad već moramo da ga igramo...

2. Jebemumusve ako nismo danas nabacili jedno 49 puta loptu i NIJEDNOM nismo uspeli da njom pogodimo našeg igrača, ajde što ne znaju da nabace ni Natho ni Antić ni Aranđel ni Menig ni Kalulu ni Zahid ni svi ostali, ali kako nam se bar JEDNOM na utakmici slučajno ne omakne da pogodimo loptom sopstvenog igrača, to će mi biti večna misterija?!

3. Kanute ne može da igra celu utakmicu, nažalost, Šćekić je igrač manje kad god da uđe umesto njega, nazad ne zatvara, po sredini ne igra, napred ne stiže...

4. ALI OD NAŠIH FUDBALERA U OVAKVOJ SITUACIJI NE ZAMERAM NIKOM NIŠTA - ovi momci su dobrovoljci koji igraju onoliko koliko mogu i znaju - KRIVCI za ovakav Partizan NISU NAŠI FUDBALERI! Pri vrhu smo tabele, moguće ja da ćemo na vrhu biti i do proleća, a kad dođe proleće, onda ćemo pisati o proleću...

5. Smisao postojanja ovakvih ,,ciganizovanih,, ekipa je da samo protiv Partizana igraju kao dopingovani i premirani, sve drugo im je nebitno, kao što su i oni nebitni...

6. Sudija specijalac poslat po zadatku je obavio posao - govno ,,cigansko,, je učinio SVE da izgubimo, a dalje me mrzi da nabrajam šta je tačno uradila ta :picka-ciganska:...
U TV prenosu se ionako sve jasno videlo...

7. Čak je i komentator TV Arene javno i stalno komentarisao sudijske odluke, naravno ,,na finjaka,, govoreći da sudi na štetu Partizana, zašta ga ja ovde pohvaljujem! :clapA ako ste očekivali da tokom prenosa ispsuje i sudiju i savez i ,,cigane,, i Vučića i Srbiju, daj bre ljudi...pa lako je vama da lupate po tastaturi, on je na ,,udarnom mestu,,...slušaju ga i procenjuju ga i redakcija i policija i kriminalci...

8. Da bi o fudbalu i izmenama neko nešto pisao, morao bi da o fudbalu i izmenama (ili sastavu tima) nešto i zna...



Saničanin igra jer je Sveta povređen, Medina nema snage za prvenstvenu utakmicu, Šćekić ulazi umesto Kanutea jer Kanute ne može da odigra celu, u timu mora da bude jedan ,,bonus,,...nekim igračima preti suspenzija za derbi, mogućnost da dobiju (drugi žuti) crveni karton...možda neko ima povredu o kojoj ne znamo...
Ti sumnjaš da Duljaj NAMERNO gubi utakmicu?!

9. Odakle samo izlazite vi neki koji se javljate samo kad gubimo?!



2016. si se učlanio, dosad imaš samo 17 poruka - SAD si naš'o da se javiš kad smo izgubili?! S kojim to timom bismo mogli da pregazimo ovu ligu i ,,ciganski,, savez, ,,ciganske,, sudije i ,,ciganskog,, predsednika države koji se za sve pita?!
Imamo dete na štoperu i dva beka dobrovoljca koji su došli da igraju kad nismo imali da skupimo 11 na terenu.
Kanutea koji ne može da izdrži celu utakmicu, Saldanju koji je povređen, Natha koji ima 40 godina...

I to je tebi tim da pregazi ovu ligu i državnu mezimicu koje je dobila jedno 100 miliona evra samo za ovu sezonu...

Jebote život šta sve moram ovde da pročitam?!

10. Napred Partizan!

11. Ajde budite malo navijači Partizana i kad se gubi, ne samo kad se pobeđuje...
I ne samo za tastaturo

1. Nismo dobro igrali - kad god izgubimo loptu Radnički za 5 sekundi stigne pred naš gol, kad oni izgube loptu mi se kotrljamo od dva do tri minuta da bismo stigli pred njihov - jebo teren, isti je bio i njima i nama, milion sam puta već pisao ako se vadimo na to da se njivaligaši bolje snalaze po blatu jer u blatu žive i po blatu treniraju, u pičku materinu, daj onda da i mi ublatnjavimo jedan od pomoćnih terena u Zemunelu pa da i mi treniramo hrkljuš, kad već moramo da ga igramo...

2. Jebemumusve ako nismo danas nabacili jedno 49 puta loptu i NIJEDNOM nismo uspeli da njom pogodimo našeg igrača, ajde što ne znaju da nabace ni Natho ni Antić ni Aranđel ni Menig ni Kalulu ni Zahid ni svi ostali, ali kako nam se bar JEDNOM na utakmici slučajno ne omakne da pogodimo loptom sopstvenog igrača, to će mi biti večna misterija?!

3. Kanute ne može da igra celu utakmicu, nažalost, Šćekić je igrač manje kad god da uđe umesto njega, nazad ne zatvara, po sredini ne igra, napred ne stiže...

4. ALI OD NAŠIH FUDBALERA U OVAKVOJ SITUACIJI NE ZAMERAM NIKOM NIŠTA - ovi momci su dobrovoljci koji igraju onoliko koliko mogu i znaju - KRIVCI za ovakav Partizan NISU NAŠI FUDBALERI! Pri vrhu smo tabele, moguće ja da ćemo na vrhu biti i do proleća, a kad dođe proleće, onda ćemo pisati o proleću...

5. Smisao postojanja ovakvih ,,ciganizovanih,, ekipa je da samo protiv Partizana igraju kao dopingovani i premirani, sve drugo im je nebitno, kao što su i oni nebitni...

6. Sudija specijalac poslat po zadatku je obavio posao - govno ,,cigansko,, je učinio SVE da izgubimo, a dalje me mrzi da nabrajam šta je tačno uradila ta :picka-ciganska:...
U TV prenosu se ionako sve jasno videlo...

7. Čak je i komentator TV Arene javno i stalno komentarisao sudijske odluke, naravno ,,na finjaka,, govoreći da sudi na štetu Partizana, zašta ga ja ovde pohvaljujem! :clapA ako ste očekivali da tokom prenosa ispsuje i sudiju i savez i ,,cigane,, i Vučića i Srbiju, daj bre ljudi...pa lako je vama da lupate po tastaturi, on je na ,,udarnom mestu,,...slušaju ga i procenjuju ga i redakcija i policija i kriminalci...

8. Da bi o fudbalu i izmenama neko nešto pisao, morao bi da o fudbalu i izmenama (ili sastavu tima) nešto i zna...



Saničanin igra jer je Sveta povređen, Medina nema snage za prvenstvenu utakmicu, Šćekić ulazi umesto Kanutea jer Kanute ne može da odigra celu, u timu mora da bude jedan ,,bonus,,...nekim igračima preti suspenzija za derbi, mogućnost da dobiju (drugi žuti) crveni karton...možda neko ima povredu o kojoj ne znamo...
Ti sumnjaš da Duljaj NAMERNO gubi utakmicu?!

9. Odakle samo izlazite vi neki koji se javljate samo kad gubimo?!



2016. si se učlanio, dosad imaš samo 17 poruka - SAD si naš'o da se javiš kad smo izgubili?! S kojim to timom bismo mogli da pregazimo ovu ligu i ,,ciganski,, savez, ,,ciganske,, sudije i ,,ciganskog,, predsednika države koji se za sve pita?!
Imamo dete na štoperu i dva beka dobrovoljca koji su došli da igraju kad nismo imali da skupimo 11 na terenu.
Kanutea koji ne može da izdrži celu utakmicu, Saldanju koji je povređen, Natha koji ima 40 godina...

I to je tebi tim da pregazi ovu ligu i državnu mezimicu koje je dobila jedno 100 miliona evra samo za ovu sezonu...

Jebote život šta sve moram ovde da pročitam?!

10. Napred Partizan!

11. Ajde budite malo navijači Partizana i kad se gubi, ne samo kad se pobeđuje...
I ne samo za tastaturom...
Pisao sam ja ovde i kada se dobijalo, mani me toga da se javljamo samo kada gubimo. Drugo izvrćeš mi reči, gde sam ja napisao da ovo Duljaj namerno gubi?
Čovek ne zna, a ti ako veruješ u suprotno, onda ja tu ne mogu ništa. Istaknuto je samo da imamo isti scenario i da se bezveze ložimo, ali aj najlakše je napasti nekoga. Treće, pa kada će taj Medina da bude spreman, jel on profi igrač ili je pokupljen sa livade. Lik i ako nije trenirao, nije zaboravio da igra fudbal i ne igra u Premijer ligi, nego na našim livadama, pa da ne može da se dovede u red posle 3 meseca. On ako ovo nije mogao da odigra neka se pokupi sa sve Duljajem i upravom koji su ga i doveli. Što se tiče Šćekića, da i dalje posle rečenog smatram da je beskoristan, da je za razliku od prvog mandata totalno van forme, fizički nespreman i izgubljen. Neka se uvede mali Stjepanović, makar će da stekne iskustvo.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Suđen je nepostojeći penal,zato prestanite tražiti krivce u našim igračima.
Inace smo mi danas odigrali odlicno, ali eto taj penal nas je sjebao, ali je bas mirisalo da cemo dati 3-4 gola...
I to ne samo danas nego na vecini utakmica ove sezone, imamo srece sto nas je Jovanovic na dosta utakmica izvadio.

Danas jedino dobri bili Grobari, svaka cast svakom ko je bio na stadionu u uzasnom terminu.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
176
Reaction score
670
Локација
Beograd
Da se ne lažemo naš fudbalski klub je bolesnik na infuziji, kome je hitno potrebna nova uprava i finansijska injekcija. Zna se ko je kriv za to i ko mora biti kažnjen 17. Decembra. Dok ne ozdravimo nema šta da tražimo u ciganskoj državi.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.981
Локација
Из Чикага (моји...)

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
Saldanju koji je povređen
Severinu, ne Saldanju, nego, greška u kucanju, Saldanja, Severina, Kanute, Kalulu, svakako znam razliku nego zvuči slično pa mi se omakne kad sam ovako nervozan i utučen, pa samim tim i dekoncentrisan...
Mi smo pet trebali primiti danas ..
Pri vrhu smo tabele bili i prosle godine ali mene kao Partizanovca osim titule ne usrecuje nista ..
I ne samo danas, nego smo i u nekim drugim utakmicama mogli da primimo pet, a nekad ih i primimo, isto tako kao što i mi nekad treba da damo 5 ali ih ne damo, i tako to, jer to je fudbal.
A tebe, ako kao Partizanovca usrećuju samo titule, ti se onda javi kad neku i osvojimo...ili bar pokušaj da budeš malo bolji Partizanovac nego što si dosad bio...
gde sam ja napisao da ovo Duljaj namerno gubi?
Evo ovde:

,,Stavlja Saničanina koji nema tri grama mozga i nemojte molim vas da mi neko prišije da vredjam igrača, ovo su činjenice (a možda i zna šta radi...),,

Pišeš kako trener stavlja igrača koji nema tri grama mozga (a možda i zna šta radi) - što će reći šta? Da trener zna šta radi - stavlja u sastav tima igrača sa tri grama mozga da bismo pobedili ili da izgubimo?

Horor.

Igra je užas, a o Saničaninu neću ništa. Znamo da nije dovoljno dobar. Trener koji mu daje minute je veći problem.
1. Opet neko o Saničaninu, kao da smo imali neki veliki izbor ko bi umesto njega mogao da igra?!

2. Mogao je (možda) Medina, a da je nešto zasrao, onda biste pisali što je njega stavio u tim...

3. NEUPOREDIVO VEĆI PENAL je bio onaj nad Saldanjom pa ga govnjivo usrano pseto ,,cigansko,, nije sviralo, ali je zato našao da vidi ,,kontakt,, Saničanina i da ,,dune,, penal za Radnički...

4. Pa čak i nismo izgubili zbog Saničanina nego je mali Ilić dao autogol ali - PA ŠTA! On je još dete, dešavalo se to i mnogo iskusnijim i poznatijim štoperima od njega, pa je život išao dalje...

Znate šta meni NAJVIŠE smeta - ovo:

Podsjeticu samo kolege forumase koji bi opljunuli po ovim momcima sto nose sveti dres, da je njihova krivica najmanja. KK ima kredita kod nas navijaca i poslije poraza, po fudbalerima drvlje i kamenje.

KK ima obezbeđen budžet, najboljeg evropskog trenera, solidan sastav, ogromnu posetu i razumevanje za greške i poraze koje pravi...

FK nema budžet, trener početnik se kida koliko zna i ume, sastav je skrpljen kako je skrpljen (jedva), sopstveni navijači su ga napustili na sopstvenom stadionu, i onda, kad se desi poraz - drvlje i kamenje po njima...

Kakav smo to narod?!

Kakvi smo to navijači Partizana?!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Severinu, ne Saldanju, nego, greška u kucanju, Saldanja, Severina, Kanute, Kalulu, svakako znam razliku nego zvuči slično pa mi se omakne kad sam ovako nervozan i utučen, pa samim tim i dekoncentrisan...

I ne samo danas, nego smo i u nekim drugim utakmicama mogli da primimo pet, a nekad ih i primimo, isto tako kao što i mi nekad treba da damo 5 ali ih ne damo, i tako to, jer to je fudbal.
A tebe, ako kao Partizanovca usrećuju samo titule, ti se onda javi kad neku i osvojimo...ili bar pokušaj da budeš malo bolji Partizanovac nego što si dosad bio...

Evo ovde:

,,Stavlja Saničanina koji nema tri grama mozga i nemojte molim vas da mi neko prišije da vredjam igrača, ovo su činjenice (a možda i zna šta radi...),,

Pišeš kako trener stavlja igrača koji nema tri grama mozga (a možda i zna šta radi) - što će reći šta? Da trener zna šta radi - stavlja u sastav tima igrača sa tri grama mozga da bismo pobedili ili da izgubimo?


1. Opet neko o Saničaninu, kao da smo imali neki veliki izbor ko bi umesto njega mogao da igra?!

2. Mogao je (možda) Medina, a da je nešto zasrao, onda biste pisali što je njega stavio u tim...

3. NEUPOREDIVO VEĆI PENAL je bio onaj nad Saldanjom pa ga govnjivo usrano pseto ,,cigansko,, nije sviralo, ali je zato našao da vidi ,,kontakt,, Saničanina i da ,,dune,, penal za Radnički...

4. Pa čak i nismo izgubili zbog Saničanina nego je mali Ilić dao autogol ali - PA ŠTA! On je još dete, dešavalo se to i mnogo iskusnijim i poznatijim štoperima od njega, pa je život išao dalje...

Znate šta meni NAJVIŠE smeta - ovo:



KK ima obezbeđen budžet, najboljeg evropskog trenera, solidan sastav, ogromnu posetu i razumevanje za greške i poraze koje pravi...

FK nema budžet, trener početnik se kida koliko zna i ume, sastav je skrpljen kako je skrpljen (jedva), sopstveni navijači su ga napustili na sopstvenom stadionu, i onda, kad se desi poraz - drvlje i kamenje po njima...

Kakav smo to narod?!

Kakvi smo to navijači Partizana?!
To se nadovezuje na Saničanina. Plus više sam bio sarkastičan, nego što sam to iskreno mislio, jer kada neko napravi onoliko gluposti na štetu kluba i to godinama, onda ti prosto dodje i ta misao da se radi namerno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Je-Ne-A...mirno spavamo batice, sve je onako kako si nam pricao onomad. Nadam se da i ti uzivas bar onoliko koliko i mi.

Sve u i oko kluba u rasulu, jedino je konstantna uprava. Jebes trofeje, dugove, fenomenalne prelazne rokove, uprava je stabilna i to je to. Da nema uprave, ne bi bilo ni nas. Ako oni odu, katanac. Vazura i vucela, izdrzite. Ako ne zbog nas i Partizana, onda zbog sebe izdrzite. Zivela uprava!
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.981
Локација
Из Чикага (моји...)
Izvini, koga je prevario? jel on nesto obecao pa slagao?
Ajde bre, sram vas bilo!
Тренерска превара...лажно се представља да је тренер. Обичан демагог и фолирант. Мада малопре рече да има подршку и објективних навијача цз #прелепо. И мање сикирације, све ће то бити ок :)
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
51
Reaction score
120
S kojim to timom bismo mogli da pregazimo ovu ligu i ,,ciganski,, savez, ,,ciganske,, sudije i ,,ciganskog,, predsednika države koji se za sve pita?!
Koja je razlika u kvalitetu tima iz sezone 2016/17 ? I tad smo imali dijete na stoperu, takodje bivseg trenera u pokusaju i igra nam je na pocetku bila go kurac,ali tad nismo imali Duljaja za trenera i misu pilatesa za kondicionog,dosao je Nikolic i doveo svog kondicionog.Jel i tad nije bio ciganski predsednik drzave ciganski savez i ciganske sudije.Jel nas i tad nisu saplitali na svakom koraku i govna iz radnickog zvalavom na telefon govorila kako ce dan utope u nisavi kad dodjemo dole.Sve sto je bilo tad je takodje i sad ,ali tad smo imali trenera,a sad ga nemamo.Sta mislis da li bi onda sa Tomicem osvojili duplu krunu i da li bi Leonardo i Djurdjevic dali onoliko golova.Bi ali mudo marjanovo.U ostalom ako ti se ne svidja kako neko pise imas opciju ignore.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Jbg Tomicu ja ne mogu da se zadovoljim epizodnom ulogom u ovoj smrdljivoj ligi ,a kakav sam ja Partizanovac tu cu se zaustaviti..posto mi je jedan huligan vec psovao mater...
 
  • Like
Reactions: MAK
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Neobjašnjiv pad u igri Partizana, po ko zna koji put. Mlatimo rukama po šesnaestercu na igrača koji je pola metra niži od nas. Igrači na terenu stoje kao da nikad fudbal igrali nisu. Izmene neverovatne, Kanute čovek ne može da skrpi 60 minita od kad je došao. Neobjašnjive stvari se dešavaju, opet i opet.
Sudija nam dugo nije sudio, mora čovek da se dokaže.
Uprava da crkne.
Omladinska škola da se ugasi kad je hranila Nemanju Radonjića, Nikolu Aksentijevića i Savu Petrova.
Duljaj da bude lajf kouč ili tako neki motivator, jer trener nije.
Pa svi ovi bivši fudbaleri imaju rok trajanja jednu polusezonu posle se vidi da veze nemaju sa trenerskim poslom jer završavaju nameštene škole kod bata đore.
Pri tom protiv sam smene Duljaja jer ga očigledno igrači vole i nema svrhe samo se vrtimo u krug sa trenerima.
Ali to mu je i jedini kvalitet dopadljiv je lik, ali sa trenerskim poslom veze nema, možda kao neki pomoćnik skaut šta već, našao je par solidnih igrača. Kolko nas budu vukli Zahid i Saldanja tolko ćemo igrati.
 
Top