Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.853
Локација
underground
Koja je razlika u kvalitetu tima iz sezone 2016/17 ? I tad smo imali dijete na stoperu, takodje bivseg trenera u pokusaju i igra nam je na pocetku bila go kurac,ali tad nismo imali Duljaja za trenera i misu pilatesa za kondicionog,dosao je Nikolic i doveo svog kondicionog.Jel i tad nije bio ciganski predsednik drzave ciganski savez i ciganske sudije.Jel nas i tad nisu saplitali na svakom koraku i govna iz radnickog zvalavom na telefon govorila kako ce dan utope u nisavi kad dodjemo dole.Sve sto je bilo tad je takodje i sad ,ali tad smo imali trenera,a sad ga nemamo.Sta mislis da li bi onda sa Tomicem osvojili duplu krunu i da li bi Leonardo i Djurdjevic dali onoliko golova.Bi ali mudo marjanovo.U ostalom ako ti se ne svidja kako neko pise imas opciju ignore.
2017 smo imali neuporedivo bolji tim nego danas. Od 2017- je proslo jos 6 godina unistavanja.
Cigani su 2017 -imali neuporedivo losiji tim nego sad.
Od 2017-e je proslo jos 6 godina upumpavanja para u nju.
I da , 2017- nista nije zavisilo od nas.
Desilo se ono sto se vise nikad nece desiti da izgube namestenu titulu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Igračima nemam šta da zamerim.
Sami su se izborili za ovo do sada. Bore se.

Pobeda u derbiju bi bila šlag na torti dosadašnjeg dela sezone. Oni su je zaslužili, ponašanjem i borbom.

Sami su. Kluba nema. Navijača na JNA nema.
Pobede ali porazi su samo njihovi.

A uprava? Ni pedalj do neke promene. Ni kozmetičke. Bojkot očigledno ne deluje.
Možda se nakon 17og nešto pokrene? Možda...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Koja je razlika u kvalitetu tima iz sezone 2016/17 ? I tad smo imali dijete na stoperu, takodje bivseg trenera u pokusaju i igra nam je na pocetku bila go kurac,ali tad nismo imali Duljaja za trenera i misu pilatesa za kondicionog,dosao je Nikolic i doveo svog kondicionog.Jel i tad nije bio ciganski predsednik drzave ciganski savez i ciganske sudije.Jel nas i tad nisu saplitali na svakom koraku i govna iz radnickog zvalavom na telefon govorila kako ce dan utope u nisavi kad dodjemo dole.Sve sto je bilo tad je takodje i sad ,ali tad smo imali trenera,a sad ga nemamo.Sta mislis da li bi onda sa Tomicem osvojili duplu krunu i da li bi Leonardo i Djurdjevic dali onoliko golova.Bi ali mudo marjanovo.U ostalom ako ti se ne svidja kako neko pise imas opciju ignore.
A što taj ,,tvoj,, trener iz 2016./17. i ,,tvoji,, Đurđević i Leonardo nisu ostali i dalje u Partizanu pa da uzmemo još koju titulu sa njima? Kad je već sve bilo tako fino u 2016./17...
Jbg Tomicu ja ne mogu da se zadovoljim epizodnom ulogom u ovoj smrdljivoj ligi ,a kakav sam ja Partizanovac tu cu se zaustaviti..posto mi je jedan huligan vec psovao mater...
Kao prvo, mi smo trenutno drugi na tabeli, do ovog kola bili smo prvi, a to i nije baš epizodna uloga.

Kao drugo, nisam blesav pa da ne vidim kolika je razlika u budžetu, broju igrača i podršci ,,sa strane,, i ,,odozgo,, i ,,odozdo,, koju zvezda ima neprekidno u odnosu na nas koji nemamo ništa od toga...

Kao treće, ko je za to kriv?

Kao četvrto, nisam te psovao, nisam huligan, razmenjujemo mišljenja...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
Ta priča o sezoni Nikolića kao parametru za sve ostale sezone je kao što bi @Стојанче Ристевски rekao: Pa i Dijara je došao iz Zrinjskog. Ako je vama to normalno onda ne znam. Isto tako nije normalno da ako imaš 14/1/2, da si izgubio titulu. To samo ima kod nas, svi znamo zašto.

Zadnjih mesec dana igramo baš slabo, i šta sad? To nije dozvoljeno? Ove pičke sa ružnije strane brda igraju celu sezonu katastofalno pa imaju isti broj bodova kao mi. Jel vam je to normalno? Sudije pokušavaju da nas napune kartonima pred derbi, poništavaju se golovi, sviraju se smešni penali i ja sada treba da pljujem igrače i trenera? Pa nisam debil! (Po tom pitanju). Ne očekujem titulu ali barem borbu kao u prvom mandatu Mareta, koja mi je najdraža sezona bez titule.

:napred-partizan:
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.406
Локација
JNA
Onda ne treba nista ni da pisemo ni posle pobede a ni posle nekog poraza. Ko ne ocekuje nista od tima ne treba ni da gleda fudbal, razumem da zbog situacije u zemlji malo ljudi veruje u titulu, ja isto sve to znam i razumem pa ipak verujem u titulu ili mastam o tome, ne znam mozda sam ja lud ali eto.
Ovi igraci zasluzuju bar podrsku.
Kad bi se ovakvi penali svirali, bilo bi ih 10 na svakoj utakmici. Smejurija, a pogotovo je smejurija nadoknada vremena i kako je ona protekla. 8-. 9 izmena, tri puta ukazivana pomoc, gledanje penala. Na kraju 4 minuta nadoknada, od toga se igrala dva. Svirao je u sekund kako je istekao cetvrti minut.
Klub je zahvatio rak, kao i celu zemlju. Isto kao sto se nadam i verujem da ce se nesto promeniti nakon 17 decembra, tako i verujem Igoru i fudbalerima. I drugi klub nemamo!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
e da, a posebno šizofrena situacija je ta što Duljaj, koga volim kao brata rođenog, objektivno nije dorastao za mesto prvog trenera (neću da elaboriram), a pritom sumnjam da postoji neki drugi trener koji bi pristao da dođe da radi sa Vazurom i u ovim ciganosrpskim uslovima

ode li Duljaj, stiže neki još grđi početnik tipa Nađ ili Kralj, što da momci ne probaju i malo trenerskog posla, šta
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
2017 smo imali neuporedivo bolji tim nego danas. Od 2017- je proslo jos 6 godina unistavanja.
Cigani su 2017 -imali neuporedivo losiji tim nego sad.
Od 2017-e je proslo jos 6 godina upumpavanja para u nju.
I da , 2017- nista nije zavisilo od nas.
Desilo se ono sto se vise nikad nece desiti da izgube namestenu titulu.
Da ali evo uzmi za primjer da je recimo Tomic tad i dalje ostao trener, da li bi taj tim izgledao kao sto je izgledao pod Maretovom palicom.Moje misljenje je da ne bi.Bio bi u rangu ovog danadnjeg.Prosipali bi bodove protiv livadara kao sto je radnicki.Mare se nije predavao a pretpostavljam da je znao da je titula namjestena ciganima.Dobijali smo ove livadare a bogami i cigane na misice lomili smo ih nisu mogli da dodju do daha.Tad sam imao utisak da mozemo 180 minuta da igramo,bili smo kondiciono najspremniji tim.Jbt danas pojedincima dusa u nosu vec 60 minutu,ko da nema kapi krvi u njima.Ja stavljam glavu na panj da bi uz dobrog kondicionog ovaj tim izgledao neuporedivo bolje cak i sa trenerom kao sto je Duljaj.I jos nesto kad slusam Duljajevu izjavu imam utisak da nam govori kako trebamo biti srecni sto nismo 5 ili 6.Trener Partizana u danasnjem sistemu mora biti covjek koji ide glavom kroz zid a Mare je to bio, a imao je i znanje, a ovaj to nije plus nema ni znanje.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Kao što neko reče, ovaj tim nema upravu, nema navijače. Imaju samo trenera i sebe.
Verujem da ćemo za mesec dana ostati bez nekih igrača. Prodaće na primer Belića i Ilića, neko će otići u stilu Asana i Dijabatea. Tako bi bilo i da imamo 15 bodova prednosti.
Tako će biti sve dok ne padne vlast, a sa njima i njihovi vojnici u upravi kluba, u savezu, u sudijskoj organizaciji...
Treba da budemo zahvalni Bogu što je FKP još uvek uopšte živ i da se molimo da preživi do pada ove vlasti. Sve ostalo je nevažno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.713
Pa svi ovi bivši fudbaleri imaju rok trajanja jednu polusezonu posle se vidi da veze nemaju sa trenerskim poslom jer završavaju nameštene škole kod bata đore.
Pri tom protiv sam smene Duljaja jer ga očigledno igrači vole i nema svrhe samo se vrtimo u krug sa trenerima.
Ali to mu je i jedini kvalitet dopadljiv je lik, ali sa trenerskim poslom veze nema, možda kao neki pomoćnik skaut šta već, našao je par solidnih igrača. Kolko nas budu vukli Zahid i Saldanja tolko ćemo igrati.
Ja bih dodao još jedan razlog: sam je pristao da igra ovu igru. Zvalo se to sportski fudbal, cigansko proleće, kako god. Pristao je da igra igru u kojoj su svi znali ishod i pre nego što je počela, pa neka je iznese do kraja. Sam pao, sam se ubio.

uprAVa napolje!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.982
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ocaj od igre tima koji ne igra evropu ove jeseni, i kome je prvenstvo jedini cilj. Ocaj od rezultata protiv momcadi koja nije postigla gol na prethidnih 450 minuta fudbala. Uz svu kurcobolju i saplitanja uprave i sudijske organizacije, ipak smo morali tuci kandidata za ispadanje, koji nas je jbt nadigrao.
Jedina stvar vredna pohvale je broj navijaca i njihova glasnost
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Jedino što zameram Duljaju su ove izjave i patetika u njima. Fazon, nemamo podršku i te priče. Imao si podršku protiv TSC-a, primio 4 komada i šta sad?

I ovo do sad, izvlačili smo na individualni kvalitet Zahida, Natka, Takija, Saldanje, Severeine i Jovanovića. Imali sreće, al' to ne može cele sezone..

Super je to što on voli Partizan, al' od toga nema vajde.

Opet kažem, TSC je pokazatelj koliko zapravo nije ovo dobro.

Današnje sudije, da se napasu...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.115
Reaction score
301
Jbg Tomicu ja ne mogu da se zadovoljim epizodnom ulogom u ovoj smrdljivoj ligi ,a kakav sam ja Partizanovac tu cu se zaustaviti..posto mi je jedan huligan vec psovao mater...
ja mogu da se zadovoljim epizodnom ulogom, ali da vidim da to negdje vodi. Finansijska stabilnost, vizija igre, razvoj igraca, formiranje tima, visoki transferi... Potom ce rezultati doci sami od seb
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Ko zna dal smemo biti i drugi, jer i ove godine drugo mesto obezbedjuje grupe LE.
Sve će se videti po zimskom prelaznom roku.
Preprošle godine prelazni rok loš i izgubismo +5 i titulu.
Prošle isto loš i izgubismo i 2 i 3 mesto a time i direktan plasman u grupnu fazu nekog od Evro takmičenja.
Uz to sudije i FSS rade sa nama šta hoće, jer nemamo upravu i nikog ko hoće, može ili sme da zaštiti Partizan.
Ovo sve je mnogo više od igre koja se zove fudbal.
 
Top