Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.629
Javi mi na pp gde hoćeš da putuješ za NG.
Alal ti kurac. Talija na 2
Niđe, štedim pare za F4 u Berlinu, pa ako oćeš, doniraj. Idem da gledam FMP, kad se već mi nećemo tamo plasirati, da makar gledam "braću" iz predgrađa.

SISAAAJ ZVEZDOOOO, SAMO NAPRED PARTIZAN, SAMO NAPRED PARTIZAN!

Ne znam pjeva li se još ona

ZAŠTO ĆUTITE, ZAŠTO ĆUTITE, ZAŠTO ĆUTITE, PIČKE CIGANSKE!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Auuuuuuu... Koliko slatka pobeda. Bolje smo usli u mec,posle im malo prepustili inicijativu,ali suma sumarum zasluzena pobeda. Steta sto smo bezveze primili gol i usli u napetu zavrsnicu,ali to je nas Partizan :) Bravo bre momci,jebite vuckove milionere!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.605
Локација
Kipar
Lako je vama da se zajebavate a sad treba skupiti pare za raskid ugovora sa Barakom I za rasciscavanje skarta iz prethodnog prelaznog roka. Ali to nikad nije bio problem za ekonomskog tigra.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.648
Локација
Beograd

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.831
Niđe, štedim pare za F4 u Berlinu, pa ako oćeš, doniraj. Idem da gledam FMP, kad se već mi nećemo tamo plasirati, da makar gledam "braću" iz predgrađa.

SISAAAJ ZVEZDOOOO, SAMO NAPRED PARTIZAN, SAMO NAPRED PARTIZAN!

Ne znam pjeva li se još ona

ZAŠTO ĆUTITE, ZAŠTO ĆUTITE, ZAŠTO ĆUTITE, PIČKE CIGANSKE!

Samo nastavi, najavi ocekivanja za sutra, cisto da znamo cemu da se nadamo.
 
Top