Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Ahahhahahahhahaha, jedno od jačih pišanja u usta, i jedna od najdražih pobeda u derbijima! Verujem da nisam jedini koji tako misli. Sad bre samo uživanje, boli nas baš. Idemo lagano da vidimo šta radi Monako.
Upravu ne možemo da oteramo, bojkot navijača, raspadamo se, para nema, gase nam struju, igrače dovodimo kao ja nekad na menadžeru kad uzmem krš klub, ako ima koju dvocifrenu ocenu, dovedi, pa šta bude, sns sekta, trener početnik, ovamo milioni i čitava logistika, i mi dobijemo...najjači smo klub na svetu celom, majke mi.
P.S.
Nisam stručnjak, ali momak debitant u derbijima na poziciji zadnjeg veznog korektno odigrao.
P.P.S.
Ne daj bože da dovedemo nekog igrača. Mada se pre treba moliti da ne ponude ni za koga, pošto će ovi odmah da prodaju šta god.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
346
Reaction score
2.434
Локација
Vukovar
Mislio sam da gubimo ali srećom nisam dobro mislio:D

Kako je ovo lepa sportska nedelja, sutra će biti pravo uživanje čitati trulu Srpsku štampu i portale.
Možda i bolje da nije bilo nikog na jugu, verovatno bi napravili bakljadu kad ne treba.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Sto se vi radujete???
SVE JE TO NORMALNO!!!

Aaaaaaaaa!!!!
Tako je, samo nju mi daj, ona je neosvojiva, kad bi se lagali!!
Koliko miliona baceno!!
I opet nas Partizan prvi!!
Ovako je bolje, sladje, draze, ma svakako da je lepse!!
Bravo bre svi koji iskreno osecaju Partizan!!
Borba BRE!!!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Je li bilo nečasno, a drolje?
Treba li vam koja kinta za igrača, siromasi državni? Daće Vazura, ne brinite.
Imamo djecu, koja su večeras skinula mrak, osladilo im se...idući put se bolje podmažite, mater vam jebem odvratnu.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Odličan derbi.
Apsolutno smo ih nadigrali u svim segmentima igre, čak i kada su bili opasniji, nismo gubili glavu.

Aranđel je novi Vulićević.
Saldanja je vrhunski igrač.
Zahid asistencija za drugi gol, ali defanzivno koliko je bio fantastičan, to je za svaku pohvalu.
Aca Jovanović, klasa.
 
Top