Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kad čujem ovo mister samo mi se smuči.
Trener Partizana je svojui emociju preneo i na ekipu.

"Ja sam rekao šta ja tražim, a to je da je disciplina baza svega u životu, a ne samo u sportu. Da budemo otvoreni jedni prema drugima. Tražio da me ne zovu nikakvim misterom, mogu Duki, šefe, kako god. Važno je samo da smo otvoreni jedni prema drugima. Napravili smo zajedništvo, svlačionicu, što je izuzetno važno. Postoji ekipa igrača koji drže svlačionicu na okupu i odradili su veliki deo posla za mene"
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Тек сам јуче након одгледане репризе видео реакцију Стјепановића након што је судија свирао крај. Победа у дербију је увек велика али је ова баш посебна између осталог и због тога што ће изазвати још већи инат и мотивацију код свих, а нарочито тих наших "беба" које су ту или које тек долазе.

img-0320-1703104525.jpgimg-0314-1703104524.jpg

Много тога су нам узели и још много могу да (покушају да) узму али овај Инат и ово Срце - никад

НО ПАСАРАН!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas

Štoper i dva ofanzivna igrača.
Ako već Menig ide ja bih vratio Leonarda.


Bilo bi lepo kad bi se oslobodili Pantica,Sanicanina,Zivkovica,Andrije Pavlovica, Sehovica.
Njihove plate usmeriti na dovođenje kvalitetnih igrača koji će imati svoju svrhu.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
"Траже се двојица офанзиваца....."
Јбг опет ћемо да омашимо поенту као онда кад нам je фалио десни бек, а имали 3 лева бека. Дефанзива је критична. Свака част Аранђелу и Антићу на неким моментима ове сезоне али генерални утисак је да смо ту најтањи. Саничанин је неупотребљив тако да нам треба још један штопер. Од тога нема ништа али ето само гласно размишљам.
А Леонарду би требало 6 месеци и две припреме да уђе у пристојну форму за септембар 2024 под условом да не стари у међувремену.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ma to glupi Joksa pise po logici idu dva ofanzivca, moramo da dovedemo zamene koje igraju na identicnim pozicijama. Kakav bre igrac koji moze da menja i Natha i Saldanju, ako negde imamo dovoljno igraca to su onda te dve pozicije, nema logike da se tu dovodi igrac dok na drugim mestima imamo ozbiljne probleme.

Ivkovic koji je za fudbalski klub ubedljivo najpouzdaniji novinar pise ovo:


Defanzivac bonus, nebitna pozicija vec se samo gleda kvalitet, zadnji vezni i krilo. Mnogo vise smisla ima ovakav plan nego ovo sto je napisao Joksic. Ako taj bonus defanzivac bude levi bek koji ima odredjeni kvalitet i koji moze da izbaci Antica iz 11, onda smo sa ta tri igraca zakrpili sve rupe koje imamo u ekipi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ma to glupi Joksa pise po logici idu dva ofanzivca, moramo da dovedemo zamene koje igraju na identicnim pozicijama. Kakav bre igrac koji moze da menja i Natha i Saldanju, ako negde imamo dovoljno igraca to su onda te dve pozicije, nema logike da se tu dovodi igrac dok na drugim mestima imamo ozbiljne probleme.

Ivkovic koji je za fudbalski klub ubedljivo najpouzdaniji novinar pise ovo:


Defanzivac bonus, nebitna pozicija vec se samo gleda kvalitet, zadnji vezni i krilo. Mnogo vise smisla ima ovakav plan nego ovo sto je napisao Joksic. Ako taj bonus defanzivac bude levi bek koji ima odredjeni kvalitet i koji moze da izbaci Antica iz 11, onda smo sa ta tri igraca zakrpili sve rupe koje imamo u ekipi.
Колико знам странци до 21 год не могу да се рачунају као бонус ? Ако је тако онда тешко да ћемо наћи младог домаћег играча на позицији бека, а да има квалитет... Тако да вероватно штопер (ако уопште и таквог има, а да смо способни да га доведемо) ако се решимо Саничанина...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
ja rekoh, Simić iz naše omladinske skole. Evo, visećemo ga protiv Brage za mesec i kusur dana.
Buće pakao sad od dolazaka/odlazaka tj spekulacija
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Колико знам странци до 21 год не могу да се рачунају као бонус ? Ако је тако онда тешко да ћемо наћи младог домаћег играча на позицији бека, а да има квалитет... Тако да вероватно штопер (ако уопште и таквог има, а да смо способни да га доведемо) ако се решимо Саничанина...

Tako je, stranci nisu bonusi. Od levih bekova jedini koji mi pada na pamet je Bukinac iz Vojvodine, ali mislim da je to teska prica delom zbog cene koja sigurno nije toliko mala, delom zbog kluba u kome igra, desno mozda Djurdjevic iz Vozdovca, on je neki hibrid beka i stopera, ali Arandjelom sam zadovoljan i ne bih ga dirao, tako da bih mozda pre i stopera doveo nego desnog beka. Moguce da ima neko u dijaspori ko je talentovan i koga bismo mogli da pojurimo, ali to vec stvarno nemam pojma. Sanicanin mislim da je zavrsio cak i da ga ne uvalimo nikome.

ja rekoh, Simić iz naše omladinske skole. Evo, visećemo ga protiv Brage za mesec i kusur dana.
Buće pakao sad od dolazaka/odlazaka tj spekulacija

Ako taj bonus koga dovedemo bude bek, mislim da ce Simic 100% biti pri prvom timu kao cetvrti stoper, da ce biti u protokolu kad se neko povredi, a kad su svi zdravi onda trenira sa prvim timom a igra za omladince.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Tako je, stranci nisu bonusi. Od levih bekova jedini koji mi pada na pamet je Bukinac iz Vojvodine, ali mislim da je to teska prica delom zbog cene koja sigurno nije toliko mala, delom zbog kluba u kome igra, desno mozda Djurdjevic iz Vozdovca, on je neki hibrid beka i stopera, ali Arandjelom sam zadovoljan i ne bih ga dirao, tako da bih mozda pre i stopera doveo nego desnog beka. Moguce da ima neko u dijaspori ko je talentovan i koga bismo mogli da pojurimo, ali to vec stvarno nemam pojma. Sanicanin mislim da je zavrsio cak i da ga ne uvalimo nikome.

Ako taj bonus koga dovedemo bude bek, mislim da ce Simic 100% biti pri prvom timu kao cetvrti stoper, da ce biti u protokolu kad se neko povredi, a kad su svi zdravi onda trenira sa prvim timom a igra za omladince.

У времену кад је број странаца био веома ограничен могао сам да разумем зашто не тражимо међу странцима решење на беку али оног момента кад је та рампа скинута требало смо одмах међу странцима да тражимо решење на беку бар за једну страну терена ако не за обе.
Цене на трансфермаркту нису увек меродавне али ипак могу доста да приближе стање ствари што се тиче конкуренције у нашем фудбалу на бековским позицијама.
Десни бек - https://www.transfermarkt.com/detailsuche/spielerdetail/suche/45955193
Леви бек - https://www.transfermarkt.com/detailsuche/spielerdetail/suche/45955197
Овде се вероватно налазе неки млади играчи који кад би добили шансу можда би могли да оставе утисaк какав је рецимо Урошевић оставио али генерално наш фудбал је толико дефицитаран на овим позицијама да само странци могу да буду пристојно решење...... Испред последње четворке су се лепо сложиле коцкице ту не бих тражио "хлеба преко погаче" али дефанзива је критична чак и у том стандардном облику, а ротацију у тој дефанзиви боље да и не помињем......један стандардни играч кад испаде из првих 11 због повреде или картона ми губимо бодове....

Ипак, нова управа и финансијска стабилност клуба су највећи предуслови за неко озбиљно планирање будућности. Докле год Гмаз обитава правићемо реконструкције сваког лета па је и сва ова прича о потенцијалним појачањима, које позиције су критичне и остало само неко гласно (утопијско) размишљање....


Нама млади таленат дође на изволте, а ми не можемо да га задржимо.....а камо ли да очекујем(о) да неког таквог доведемо у оваквим околностима......утопија.....
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Кад год он прича да нећемо никога да продајемо само тврди пазар у суштини..... Прва већа понуда и то је то....јер ми "живимо од трансфера".... Једина срећа у несрећи је у ствари његова похлепа па би у том случају можда Салдања могао остати чак до лета јер сећамо се, по казивању медија, да је тај (не)човек обећао Диабатеу да ће да га пусти ако неко понуди милион, а на крају је тражио три за њега.......епилог знамо - Партизан је зарадио мало мање од 600.000 евра (опет по казивањима медија) тако да ако узмемо у обзир његову плату вероватно смо били и у минусу..... Да не рачунамо реноме клуба који тоне након оваквих догађаја.....
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Top