Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Pobeda
Filipovic dobar, sinisa to je to
Vazura majmune
za danas dovoljno
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ovo je bolesno po kakvom se terenu igra profesionalna liga bilo koje zemlje na svetu a kamoli evropske. Bravo momci za 3 boda,kao kuca su! Nesto mislim da je trener Vozdovca napustio ekipu pred pocetak ovog dela sezone jer nije hteo da pusti…
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Da pohvalim Filipovića, dosta dobar danas i to me mnogo raduje. O Takiju je suvišno više i pisati, doktor igre.

Jezivo je na kakvim mi terenima moramo da se mučimo ali imamo fajtersku ekipu i to se vraća rezultatima.
Sad ciganska filijala broj ___
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Ja kada sam video teren, samo mi je bilo bitno da se neko nepovredi, a to je očigledno i bila jedina uloga ovih drvoseča iz Javora. Znači bukvalno maltene nismo ni gledali fudbal, nego neko rvanje ili krljanje, ne znam ni kako da opišem sve to. Ljudi tuku laktovima, u skoku naleću na naše, visoka noga, ma svega je bilo. Pravo je čudo da smo uspeli da izdvejstujemo gol i naravno do istog je došlo jer je lopta bila konstantno u vazduhu, bez ikakvog kontakta sa "terenom". Naravno ovde su najbitniji bodovi i zdravlje, sve ostalo je za zaborav, pa tako ne možeš nešto ni komentarisati našu igru, jer nismo ni mogli bog zna šta da uradimo. Bitno mi je što nije bilo kikseva, Filipović je odradio svoju rolu vrlo dobro, jedino Antić bez potrebe dobi onaj prvi žuti, pa zatim i crveni. To je jedini minus, ostali korektni, srazmerno ulozi i fudbalskom znaju koje poseduju. Sve u svemu bravo za momke i Duljaja.

P.S. Po meni sreća u nesreći je što smo mi ovde igrali pre nekih padavina, pa smo ako ništa drugo izbegli kaljuge...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.343
Reaction score
37.573
Oni malo stariji se sećaju terena na Banovom Brdu početkom 90-ih, kada je Čukarički ušao u najviši rang. Ono je bio pakao, Ivanjica je zlato, bar ima trave. :D
 
Top