Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.334
Локација
Kej Republika
Bojkot ovim govnima nista ne znaci!
Ni da ih takne!

Dok ne bude radikalnijih poteza, ima da cutimo i trpimo.
Mlatimo malo po mrezama, dok se tompusari grohotom smeju! Piste im jaja ona njihova kilava.

Gura se pod tepih vec odavno i sve vise, vec se oseca, truli!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Sreca u nesreci je to sto nam tajming ide na ruku, prelazni rok je u vecini zemalja zavrsen tako da nema gde da ode, a cifra koja se duguje nije velika. Tako da ako postoji volja, ovo ce verovatno biti reseno uplatom novca koji se duguje. Ali ako ne postoji volja…
Da ima bolje do ovoga ne bi ni došlo. U stvari, ima volje, samo ne za ono što mi očekujemo. Ali da sačekamo, da vidimo šta će nam bojkot donijeti.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Погледајте прилог 25777

možda ima još neki tračak nade
Погледајте прилог 25778
Jasmina jasno ti je da od toga nema nista jer je on otisao. Nema sanse da ce da se vrati nazad. Mi ovim direktno sjebavamo kanal Srna - Duljaj jer posle ovoga dovidjenja. Ovo je katastrofalno
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
U pocetku sam bio za bojkot, ali sada se vidi da bojkot nije doneo apsolutno nista. Uprava je ostala ista, a igraci i trener su ostavljeni sami na vatrometini. Da smo pametni, pa da na prvoj sledecoj utakmici na JNA ispunimo jug i stadion do poslednjeg mesta i nakon utakmice blokiramo stadion dok govna ne podnesu ostavke, ali…
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Sad ce da izadje neki srpski igrac i da kaze " sram ga bilo, ostavlja nas pred borbu za titulu" i to je to. Deja vu
Ако се прати Асано сценарио (невероватно колико је слично, дао гол претходно коло одлази малтене пред сам дерби) то би требало да буде капитен, дакле Светозар Марковић.

Јасно је одавно да се не може ништа мирним путем решити. Нико не може да ме убеди да власт и служба не контролишу навијаче. Не знам како им није пало на напамет сад у купу да се довикују вучићу - педеру, кад су могли Косово - Србија. Шта би са оним позивом на протестном скупу, на одговорност?

Створен је тај покрет Од Партизана ништа, за Партизан све, људи су рекли да је то мирна опција за опстанак спортског друштва, дакле никакве друге мирне опције нам не требају.

Једино у шта верујем су лудило и спонтаност људи са источне и западне трибине (ово се односи само на групе људи, не на место где треба било шта да се дешава). Њима је најлакше тих 90 минута да истрпе увреде, судијама 90 минута да покраду. Све ван тих 90 минута треба њих да брине, е то кад се деси неће бити тог томпуса, те курве и кокаина који ће умирити свињогојство и удбаша и све остале СНС кадрове који су се накотили у сваком ћошку нашег стадиона.

Организовано на протесте, неорганизовано на протестима, нема друге.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Malo je reći s kojim besom idem u Surdulicu. Mi ovo sve nemo gledamo. Nemo jer forsiramo prazan stadion. Umesto da se lepo prekine meč, izadju svi na teren i nema fudbala. Blokiramo prilaz stadionu, svlacionici otkud znam šta. Celu ulicu tamo.

Najavi se udbi da će doći do organizovanog protesta bez vandalizma i prosto ne dozvolis da prodje neko. A protest svako kolo pred utamicu da se ista registruje 0:3. Sve dok govna ne odu.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Ako do juce nismo znali ko drži ove bitange u upravi, od juče to znamo... Nas projektuju da budemo konkurentni do nekog perioda kada i definitivno krece za neke prolece, a mi tonemo ne samo na drugo mesto vec i nize! Onda nam kao fol pomognu za licencu i tako u krug.
Severina je izuzetno bitan igrac, ali mozemo bez njega da izguramo sezonu. Problem je sto ako njemu duguju, koliko duguju Zahidu, Saldanji...tj igracima bez kojih ne mozemo nikako.
Ocekujem da se Duljaj oglasi sto pre, da spasavamo sta se spasti da u ovom momentu! Trebaju nam informacije sta se desava tj. vise sta mozemo da ocekujemo jos u narednom periodu.
Mi navijaci nesto moramo uraditi jer ovo je jebeni teror koji se vise ne moze trpeti.
Ne spavam na to uvo da ce Juzna tribina bilo sta pokrenuti jer to u ovom momentu nije moguce. Od njih je dovoljno da nas ne biju ako mi krenemo da skandiramo i protestvujemo.
Ono sto mozemo uraditi jeste masovni protest na stadionu za vreme utakmice. Najpre igraci koji su tu treba da znaju da nisu sami, a svi drugi da jednom konacno shvate da nismo i necemo odustati od Partizana! I ja sam bio za bojkot u startu, ne zbog bojkota nego zbog jedinstva i sloge. Nit bojkot ima efekta sa par hiljada ljudi na tribini,niti par hiljada ljudi bilo sta moze da uradi. Nama treba 20 hiljada plus na stadionu. Tu masu ne mogu da kontrolisu, snime, ignorisu! Za tu masu nam ne treba Juzna tribina. Tu masu mozemo da napravimo mi prostim i spontanim pojedinacnim dolaskom na utakmice... Ne damo Partizan!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Kao što neko reče, ovaj tim nema upravu, nema navijače. Imaju samo trenera i sebe.
Verujem da ćemo za mesec dana ostati bez nekih igrača. Prodaće na primer Belića i Ilića, neko će otići u stilu Asana i Dijabatea. Tako bi bilo i da imamo 15 bodova prednosti.
Tako će biti sve dok ne padne vlast, a sa njima i njihovi vojnici u upravi kluba, u savezu, u sudijskoj organizaciji...
Treba da budemo zahvalni Bogu što je FKP još uvek uopšte živ i da se molimo da preživi do pada ove vlasti. Sve ostalo je nevažno.
Na žalost, sve sam pogodio... mada i nije bilo teško
 
Top