Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
nikad iscekivaniji derbi za mojih 15 i kusur godin koliko pratim....

HOCEMO PENAL ZA ZVEZDU
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Poruka za igrace danas momci igrajtebtaj tango smrti kao u decembru, za navijace neka grmi sa svih strana Ja volim Partizanaa na na na na na jako momci da popodne silujete kuravu srecno.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Za sve nas koji smo pesmu učili napamet, a za nove generacije da čuju zaboravljene stihove.

Imao sam kasetu "Pesme Partizanovog Juga" i naučio pesmu napamet još u osnovnoj. Onda sam nekom dao kasetu, nije postojao YT i pesmu nisam čuo celu srednju. Posle faxa završim u Americi, perem sudove i dan prekraćujem tako što pevam ovu pesmu u krug pola dana...

"Sada po celom gradu širi se slavlje, samo je Grobarsko srce lavlje, ljudi pogledajte nebo ovoga dana ni ono nije veće od našeg Partizana!"
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.558
Локација
Beograd
Дан је леп, време је сунчано, температура пријатна, спремни смо и добро расположени!
Ускоро крећемо на утакмицу, неко ће на исток, неко на запад, неко на југ, неко на клупу, неко на терен...

Нек грми са свих страна - ја волим Партизана! :shal

Поздрав из Земунела! :icon-biggrin:

DSC_0629 - Copy- I POSHALJI NETU.JPG

:napred-partizan:

 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Top