Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Imam godina i derbija iza sebe, ovaj cu zauvek pamtiti... Cigani uz sebe imaju sve i drzavu i fss i sudijsku komisiju i medije, pa i sudiju, plus VAR sudiju na danasnjem meču. Jedino su Boga zaboravili, a On danas nije dao! Igracima i treneru naklon do poda!
Sto se navijača Partizana tiče, danas smo bili odlicni! Imao sam utisak da je jug krcat jer je tako bilo u delu gde sam ja stajao. Zagrmeli smo vise puta vise nego brutalno! Istok fantastican! Zapad, takodje, bilo nas je i tamo...
Nastavice cigani da kradu, ali i dalje se mi pitamo! Hajde ovom timu da pruzimo jos vecu podrsku...Nema puno do kraja! Napred Partizan!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Браво за момке и Игора, и што би рекао Лазетић: “Сила Бога на моли, а Бог силу не воли”.
Ово кукање овога што им глуми тренера је лијек са душу. У свим спортовима чим их Партизан надигра у нечему они одмах морају рећи како ми вријеђамо ;)
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Očekujem sutra vest u medijima:
"Smenjen Dejan Santrač."
Predsednik sudijske komisije ima svoj klub u ligi. Doslovno.

Doslovno su i cigani birali sudiju za danas. Nista sto se desavalo prethodnih nedelja nije slucajno. Ovaj brat bi im svirnuo bilo sta samo da su uspeli da padnu koji put u sesnaestercu. Pickica je proveravala cak i nas drugi gol koji je perfekcija. Nadoknadi 8 kurcevih minuta ni za sta, a onda u stotom minutu utakmice pusta cigane da izvedu izmisljeni korner. Kod zivog zida bar ne moze da se zajebe, cak i najgore betonligaske sudije znaju da odmere bez omaske jer tu nema neke vece filozofije, a kao drugo nije slep, imas liniju peterca i liniju sesnaesterca, vidis gde je zivi zid i gde je lopta, nema Boga da debil nije znao da je ukrao jebena dva do tri metra opusteno. Cak je dao Kaluluu zuti jer je krenuo da meri koracima. Sto neko rece, nasi nisu smeli da dozvole da se ono izvede po cenu da se napusti teren. Sreca pa je cigance uspelo da pogodi zivi, sve bi im sistala muda za udaljenost zivog zida da su poveli 1-0 iz te situacije, mogli bi smo da se zalimo kurcu kurcevom, a i ponovo bi se nasli forumasi da pricaju o nekoj nasoj igri. Sledeci ili Milan Ilic ili Segrt jebem li ga, drugacije ne moze. Usput, govedu ciganskom raspalom jebem i sve drugove, da ne bude samo da mu pozdravljam suprugu, siru i uzu familiju, pretke i potomke.

Klark Kent da brine o atmosferi koja se pravi tako sto ce da kaze svojim igracima da ne simuliraju penale u svakom drugom napadu. Koliko obraza moras da nemas da pricas o atmosferi, a vodis najskuplji tim u istoriji srpskog fudbala kome trebaju dva penala po utakmici da bi pobedio tim koji citav vredi kao plata njihovog jednog igraca. Napusi se kurca majmune ciganski.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Да смо остали са 11 умували би им трећи сигурно, а они га не би свеједно дали до прекосутра јер су све силе осим земаљских данас биле на нашој страни.
Нестварна контра :respect
Страх им је ушао у сваку пору, притисак их ломи.....буквално ми је жеља да нам не побегну даље од 2 бода пред дерби јер сам убеђен да их добијамо у наредном макар га играли у Пјонгјангу, а не у рупи
Но пасаран!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.604
Stručna analiza Pavla Ilića - "Sudija je sudio dobro, samo što nije trebao da isključi Severinu." Pa jebem ti planetu, ako je dobro suđenje ono u kojem izmisliš crveni karton jednoj ekipi i time direktno utičeš na ostatak igre na terenu, šta bi onda bilo da je suđenje bilo loše?!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Da, mozda nismo igrali najbolje, ali o igri ili nekoj taktici nema smisla pricati zbog svima znanih razloga.

Igora, igraci, vi ste heroji!!! Ovaj remi je u rangu pobede, zbog svega.

Svaka cast i navijacima, istoku, zapadu i jugu. Ko je bio ja jugu, mogao je cuti da se skandiralo pederu 7-8 puta, bez da je bilo ko nekoga zbog toga gledao ispod oka, bez bilo kakvog utisavanja, a najzesce je bilo nakon crvenog Severine.

Koliko god da verujem, titulu osvojiti necemo i da imamo +20, ne moram da ponavljam iz kojih razloga, ali mi je srce puno kada vidim momke na terenu kako se bore sami protiv svih.

47819BD0-6419-4829-A1D1-5845B2E76167.jpeg
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Nema VAR pravo da se mesa za drugi zuti, da je bio direktan crveni mogao bi.
Grešiš. Ima pravo. Skoro je bilo u Španiji, kada se Serhio Ramos žalio jer je dobio drugi žuti, isključujući, ali je toliko oštar start bio i da je sudija iako na njegovu inicijativu da poništi žuti, zaista i poništio, ali mu je dao crveni.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Jedno pitanje. Jel imamo mi predstavnika kao partizan.net na ovim konferencijama za stampu i da ovom smradu potlacenom postavimo neko pitanje…?
Izvinjavam se ako je vec neko ovo pitao … ima dosta ispisanih strana i nisam jos stigao da procitam .
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Grešiš. Ima pravo. Skoro je bilo u Španiji, kada se Serhio Ramos žalio jer je dobio drugi žuti, isključujući, ali je toliko oštar start bio i da je sudija iako na njegovu inicijativu da poništi žuti, zaista i poništio, ali mu je dao crveni.

I meni se čini da ima pravo da sugeriše, da treba da proveri. Kao što je morao da se javi da pogleda da li je poslednji igrač odbrane i da li je crveni umesto žutog kartona.
Penal sam bio ubeđen da će VAR zvati da pogleda, ono kada je gurbet već šutnuo loptu.
 
Top