Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
@Paja Čutura

Severinu treba poslati na tribine jer ovo sto igra je skandal

Branio sam ga kad je to zasluzivao, sigurno necu da branim ovo sto igra od povratka iz Holandije ili ono sto je igrao kada je tek dosao u klub.

@Direktor_Grobar sve je to u nekoj meri tacno, i na to bih dodao i vrlo skromnu igru sa loptom, ne moze da je povuce napred, a pas igra mu se svodi na dodavanje prvom do sebe, dugu loptu nikome i pas kroz linije koji obavezno zavrsava kod protivnika, ali mislim da nije to bas u tolikoj meri kao sto ti smatras, osim utakmice protiv Lucana. Takodje je bilo i dobrih utakmica, IMT, Spartak, pa i derbi i ako je nepotrebno izbacio onu loptu u korner. A boldovani deo je proizvod toga sto su me Goh i Ovusu bas razocarali, mnogo sam vise ocekivao od njih, mada realno je da je Goh bolji (manje los) ako zanemarimo ocekivanja.

Sto se tice buducnosti, misljenja sam da sa ovakvim fizickim karakteristikama on nece napraviti makar pristojnu karijeru samo ako je potpuni glupan pa ne moze nista da nauci, ili potpuna lenstina pa ne zeli nista da nauci. Ne znam, ja u njemu vidim igraca i ako je ocigledno dosta zelen i sirov, nadam se za dobrobit Partizana da sam u pravu a da ti gresis. I tu bih stavio tacku na ovu pricu da ne zatrpavamo temu, ocigledno je da se ne slazemo, a vreme ce pokazati ko je u pravu :ziveli
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Sve protivničke ekipe imaju ponekog cigana odvratne njuške poput danas onog Neškovića koji grizu i pjene samo kad igraju protiv nas.
 
Последња измена:

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
639
Reaction score
2.343
Локација
Beograd
Različito mislimo, što je dobro, jer ako svi mislimo isto, onda niko ništa i ne misli.

Ovo danas je po meni bilo očajno loše. Stihijska igra bez ikakve organizacije, smisla i cilja. Čini mi se čak da je iz nedelje u nedelju i sve gora i gora.
A na kraju utakmice ovacije treneru. Malo je reći jako čudno.

Ali, kao što rekoh, ne mislimo svi isto.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Mi smo se posle onog derbija i kradje protiv Napretka raspali totalno. Danas je bio pakao gledati zadnjih 10 min . Au
Al je slatko kada dobiješ ovako .
Sto pomenu kolega iznad , protiv nas grizu kao da im je zadnje kad uz to dodaš sudijsko navlacenje dobro smo mi i drugi na tabeli …
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Severinu prodati za dzabe.Od mene $100 za onog ko ga kupi da ne ispadne da su kupili nesto bez poklona.Sramota da neko igra ovako.Korejanac moze da ode sa njim u paketu.Ili ja ne vidim sto neko nesto vidi ili ovaj nema pojma.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Sve protivničke ekipe imaju ponekog cigana odvratne njuške poput danas onog Neškovića koji grizu i pjene samo kad igraju protiv nas.
Samo što je taj lik u dosadašnjoj profesionalnoj karijeri dao 4 gola protiv cigana :D (samo u ovoj sezoni 2)
Danas nas je on najviše mučio…gledao sam ga još par puta ranije, interesantan igrač
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.716
Reaction score
22.777
Локација
Beograd
Piši pobedu, a igra slaba do očaj. Ja ne mogu da verujem kako mi ne znamo da zatvorimo utakmicu, kao da smo pioniri i dozvoljavamo šanse kroz centralni deo odbrane i dubinske pasove po zemlji, au...
Baždaru svaka čast, pogledajte bolje, dao je majstorski gol, iz kolena, plasirano da ni Petr Čeh u prajmu ne bi odbranio. Aranđele, hvala kurcu nešto i od tebe...
A da, Novaku Simoviću sve po spisku, ok, loši smo, odbrana nam očaj i sve, ali on pa bar 3 puta čist faul nad Gohom ne svira i to sve oko njihovih 16, kad bukvalno možemo da zatvorimo utakmicu, nakon čijeg jednog previda su nam dali gol za 2:2 u nastavku akcije.
To su ti neki sitni detalji koji ti kada se stave na kantar debelo idu na stranu ciganije.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.320
Reaction score
3.980
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ne
Ne mogu da shvatim da u situaciji gde se borimo protiv kompletnog državnog aparata, penala, skandala, neko može da komentariše neki loš potez i lošu igru.
Koga, bre, zabole da li smo igrali loše i da li su štoperi i bekovi ispadali?
Da se takmičimo sa liverpulom, arsenalom, pa ajde.
Mi vodimo borbu sa govnima kojima kad ne ide imaju dobro oproban recept, upišu 3 boda i teraju dalje.
Kakva loša igra, kakvi bakrači!
NAPRED PARTIZAN!
Da budem ravnodusan kad nam spartak napravi 13:1 u kornerima? Da nas davljenik gat razmontirava na sred jna? Da imamo egal posed lopte sa fenjerasima? Svasta je bilo kroz istoriju(a dobro pamtim i sfrj ligu), ali pfc je uvek bio u inicijativi kad je naspram sebe imao daleko nekvalitetnijeg protivnika.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
639
Reaction score
2.343
Локација
Beograd

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Severinu prodati za dzabe.Od mene $100 za onog ko ga kupi da ne ispadne da su kupili nesto bez poklona.Sramota da neko igra ovako.Korejanac moze da ode sa njim u paketu.Ili ja ne vidim sto neko nesto vidi ili ovaj nema pojma.

Mozda ce prihvatiti ako u paket ubacimo i Ovusua? Sto se mene tice, on prvi treba da ide. Em je losiji od Kanutea, em ga debelo placamo a razliku pravi ali u negativnom smeru. Meni se cini da nam odbrana, pre svega stoperi izgledaju lose upravo zato sto smo na zadnjem veznom suplji totalno.
Igor silom gura Kastilja iako je on prirodno ofanzivan, stalno je oko protivnickog sesnesterca. Ima dugacak korak, ponekad se stvarno potrudi ali cesto je napred i samo pogledom isprati sta se desava.
Odatle moze i Natko da igra ali ne moze dugo da drzi tempo koji je potreban. Ovusu je agresavan i jak, dobija duele i cak nije los sa loptom. Ali je cesto daleko i na pogresnom mestu i ima te padove koncentracije kad uopste ne vidi protivnicke igrace oko sebe.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Nisam uspio da pogledam utakmicu, ali kad sam vidio u izvještaju da je utakmicu odlučio evrogolom u posljednjoj minuti Aranđel (!), mislio sam da se radi o zakašnjeloj prvoaprilskoj šali
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kaže jedan omraženi lik da su utakmice Partizana postale religijsko iskustvo.

Bez obzira, Partizan nastavljaju da nadigravaju klubovi koji su kao recimo Voždovac nemaju pobedu u prolećnom delu, samo 2 remija.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Tek sad sam pogledao pregled, posrto sam juce mogao gledati samo prvo. Ono sto sam primjetio je da smo mi utakmicu kontrolisali sve do njihovog drugog gola. Sta se tada desilo, nije mi jasno. Iako sam znao da ce biti tesko jer smo igrali bez mozda tri od cetiri najbolja igraca u ovom timu. Ali, uprkos tome, ona kontra za nas treci gol je bila savrsena, a gol prelijep. Odlicna lopta, cini mi se, Kastilja ka Nikolicu.

Idemo dalje!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
Danas na repertoar N Pazar sa Sumom i Ljajicem ako obojca igraju bice jazebano nazalost svi igraju protiv nas kao da igraju za pehar lige sampiona. Ovusu danas neka ne kopira Gulita i neka se brze oslobadja lopte. Srecno
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Gde je i šta radi Lola Smiljanić?
Treba nam kao leba za sledeću sezonu, kada krenemo da zatvaramo utakmice u najboljem bata-đora stilu.
Sad imamo samo Šćekića, malo je to. I ako može još jedno pola tuceta ala-aranđel bekova, bog da nas vidi!:D

Čestitke za pobedu, da ne joj ne gledamo baš previše u zube!
Sledeće kolo verovatno jedno od ključnih za (vicešampinjonsku) titulu.
Mada bih sad potpisao sve poraze u ovoj sprdnji od lige, a da drknemo šampinjona-po-dekretu u kupu, i da nas ne dobiju u plej-ofu.
#hvalakuRčiću
 
Top