Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Posle ove kradje od strane cigana, polako se pokazuje ko su prave Legende Partizana i kome je stalo do Partizana.
- Prvi koji je pokazao da mu je stalo do Partizana je Natho.
- Sledeći je Tešović i on ovim svrstava sebe samo u bivše igrače.
Ajde ostali da vidimo na koju ćete stranu ili ćete prećutavanjem svrstati sebe u grupu samo bivših igrača

Natho legenda
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Apsolutno sam da se se neizlazi na derbi u kupu.
Naravno da će uprava biti ucenjenja.
A koja je moć igrača da odbiju da igraju?
Nisam siguran da je baš velika, pogotovo pod pritiskom kazni za klub, njih samih a i za nastavak karijere.
Ako ipak budu naterani da izađu imam predlog za njih, a koji isključuje crvene kartone, mada I to je dobra ideja.
Da od 1 sekunde loptu guraju ka sudiji a igrači da uleću pogibeljno dok mu ne slome nogu, a kad uđe 4. sudija isto tako dok mu ne slome nogu ( ma kog sudiju da postave).
Pošto se ne može nastaviti utakmica nek fss odredi drugi termin. A onda opet tako u sledećem meču i u meču u prvenstvu.
Lomiti nogu po nogu dok sudije odbiju da sude, a odbiće vrlo brzo.

Sve dok fss ne odredi strane sudije za sve mečeve u prvenstvu i kupu za Partizan i zvezdu.
I to samo sudije iz sledećih zemalja: Nemačka, Austrija, Švajcarska, Francuska, Holandija, Belgija, Danska, Švedska, Norveška, Engleska, Španija i Portugalija.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ako nekome nije bio jasan transparent cigana juče i ako mu i dalje nije jasno sta se sve u ovoj državi dešava neka pogleda donji tvit...

Синоћ причам са колегом Гробаром о нападу цигана и да по мом мишљењу овога пута није "навијачки обрачун" већ порука власти тренутној екипи на Јужној Трибини. Да ли немају потпуну контролу или немају уопште и да су им овом приликом послали "поруку" преко својих гласника.
Управо сада први пут гледам овај снимак и он ми великим дијелом и потврђује ову теорију.
Да 300 људи (боље речено цигана) шетајући дође до неке Х локације наоружани тако да би и специјалци са њима имали доброг посла је немогуће у данашње вријеме без да неко то аминује и да се службе праве мртвима.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Mi nemamo nikakvo pravo da tražimo od igrača da urade bilo šta. Oni su već pokazali i uradili mnogi više od svih ostalih.

Naravno da sam za to da se pokaže neka reakcija, bilo da se ne izađe na teren ili da se počne, pa prekine utakmica, ali ne smijemo zamjeriti igračima ako ništa od toga ne urade.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Predstava za ovo malo navijača koji iskreno vole Partizan. Kao neće izaći, bole njih kurac, ima da izađu i da pevaju.
Pustili malo Čujića da kevće i leči valunge po društvenim mrežama. Čuj uprava ucenjena, pa oni otvoreno rade protiv Partizana, drage volje će sprovesti svaku naredbu koja im stigne od doktora iz rupe.
Što se tiče igrača, jedino da se svi kolektivno požale na primicač, ne znam šta drugo.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
206
Reaction score
1.191
Локација
Tamo daleko
Oni se druze i vole medjusobono,to mi navijaci sirimo mrznju,pre svega Partizanovci
I tako se prebiramo, a oni se druze, zezaju, opravdavaju, daju po neku izjavu pazeci da se slucajno ne zamere stubusrpstva. Pa mi na ovom forumu se medjusbno raspravljamo, glozimo, svadjamo, ali svi volimo Partizan. Koliko su ga oni voleli ili vole..... No napisah, Rade B. Je slobodan covek i ne ceka da mu daju misljenje koje ce izreci kao svoje za razliku "NASIH" asova.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.406
Локација
JNA
Како сазнајемо, играчи су на састанку после утакмице јасно изразили став да не желе да изађу на терен у среду. Дуљај се сагласио са тим предлогом!

Сутра се очекује нови састанак. Играчи су чврсти у одлуци да се утакмица не игра у знак протеста због терора којем су изложени.

Sad nema nazad.
 
Top