Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Andrija Živković od starta,na beku drugi Živković,Djemba jedini zadnji vezni,na štoperu Ivković,Sale iza napadača...
Ali,totalno je nebitno u kom sastavu ćemo istrčati,čak je nebitna i pobeda dok god nas vodi ova fukara.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne samo iskljucivo fukara, nego i ceo olos oko te fukare! Sa sve droljom iz marketinga, "najvecim navijacem" ikada na direktorskoj poziciji i najpre svim smrdljivcima iz upravnog odbora..
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ono sto je nama donosilo golove, rezultat i titule u proteklih 6 godina jeste vezni red. Mi to sad nemamo. Dzigi konacno mora da sredi glavu i da shvati da je on taj koji treba da odmeni Ilica u bliskoj buducnosti i preuzme ulogu kreatora igre.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ma kakav Dzigi, taj je izgubljen. Jbt, prekjuce gubimo, on izvodi korner, i vise je skoncentrisan kako objasniti navijacu iza njega da ''pu.i ku.ac'', nego da kvalitetno izvede korner..

Taj mali je izgubljen u glavi, daj Boze po njega da dozivi sudbinu Nece Tomica, pa makar negdje ode, u neku Tursku...

Nista mi od njegovog talenta ne vidjesmo, evo 2 godine prodjose.

Sutra ubaciti Ivkovica, M. Zivkovica, Pantica, A.Zivkovica, Brasanca.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Ninković i Jojić su naše najveće zablude a kapiten može da igra poslednjih pola sata i to samo iza napadača.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
mali živković je pokazao za nepunih 45 minuta fudbala više talenta nego što je ovaj mali nakurčeni picopevac za 2 godine.

sve bi ih šišao na ćelavo, pa nemački trening da nose džakove cementa dok ne riknu toliko da nemaju snage da izgovore fristajler.

koja bre naša deca kurčeva. samo crnje i brazilci i teraj bre. naša deca da im eventualno nose opremu u zemunelo.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Tako je majstore.
Ta takozvana nasa deca se najvise kurce i najvise ga silje.
To je toliko uzelo maha ,da je to strasno.
Pa oni su toliko uobrazeni a nemaju ni dvaes godina.:puke
Ajd da nesto pokazuju,nego obican dunsteraj.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Evo jedna lepa vest vezana za fk.Juce je blejim u rezimeu (kafic kod zelenog venca) i vidm neki lik mi poznat kad ono Danilo Pantic :D.Pridjem mu ja tako sa ortakom, mi pijani on se decko zbunio vidi se mnogo dobar lik upadnemo mi tu u neku spiku ja ga pitam na koliko potpisuje,on kaze na 3 godine ja ga pitam sto ne na 5 on kaze ne moze nije punoletan.Obojica smo se slozili da je Partizan institucija i decko mi ulepsao dan.Ne ovo nije nikakvo lozenje stvarno je bio on.Znam da pisem nepovezano ali jbg sta da radim.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Luka brate ulepsao si mi dan :D: ovo je najlepsa vest,jel ti je rekao da sigurno potpisuje ?
Inace decko je skroz normalan sa obe noge na zemlji ,nigde ne zuri sa karijerom vise puta je izjavio da zeli da se afirmise u Partizanu i da ne zuri da ode preko evo poslusajte ga malo da steknete bolju sliku o kakvom se decku radi. http://www.youtube.com/watch?v=_UqSEIy-dqQ
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Pa neki dan je mali Zivkovic dao izjavu povodom potpisivanja ugovora kako ce uskoro i Pantic da krene njegovim putem...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.740
Dzabe sto on ne zuri sumnjam da je i Mitrovic zurio ali ako roditelji osete lovu i pri tom su alavi na pare kao Mitrovicevi pa jos se i menadzeri nacackaju na njih zna se sta moze da se ocekuje....da proslavi 18-i i da bega...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Rasovic se i dalje nada pojacanjima :buhaha
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Daj Hejsel, ne sprdaj se..

Do kraja roka par sati, a on se i dalje ''nada'', nije valjda da zaista vjeruje u mogucnost da dobije sad neke igrace?

Gledam ja dalje od svoje straznjice, ne brini.. A sto se tice upravo toga, na desnom beku npr igra mali Zivkovic kojeg nije jos probao, na stoperu Ivkovic, a obojicu je trenirao u Teleoptiku. Ako ne zasluzju nimalo minutaze, onda mi je jasno sto je Teleoptik ispao prosle godine iz druge lige.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Статус
Затворена за писање одговора.
Top