Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Pa ne bih zbog moderacije jos uvek znacincno nije otvorena mileva,na PP mogu svakome da odgovorim. Jel moze neko da opise malo Drincica nisam ga gledao skoro uopste kakav je tehnicki ,trkacki ,ofanzivno,defanzivno... Jedino znam da ima dobru pracku.

Drincic je stamen igrac, na koga se tim i trenee mogu osloniti, lopta je kod njega sigurna, ima pas, sut, centarsut, slobodnjak, penal. Ja volim takve igrace, jedina mana su mu povrede i tu postoji znak pitanja, ali i to je stvar srece.
kad pomenu tog igraca iz susjedne zemlje, da se slucajno ne radi o Milivoju Novakovicu iz Slovenije?
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
U svakom slučaju napredak u odnosu na SM/ĐĐ...Na beku će da ga jebem biti napredak makar ja došao :D Na štoperu još očiglednije. Pa i u napadu. Jebote nema mesta u timu gde ne bi bio napredak dovesti bilo koga :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.067
Reaction score
26.335
Локација
ante portas
Da pozelim dobrodoslicu Drincicu sad i kad je zavrseno formalno potpisom za nas klub.
Moramo biti oprezni sto se tice kvalifikacija u vezi njega.
Pre svega trebace vremena da udje u formu/isto tako je i Zvoncetu trebalo vreme da udje u formu/ .
Nesumnjivo je cinjenica da je rec o ozbiljnom igracu . Te istocne lige su ozbiljna stvar/Ukrajina,Rusija/.Tu ne moz na lepe oci da igras. Plus sto je reprezentativac CG.
Kopka me i brine ovaj njegov istorijat u vezi povreda.Kopka me malo i to neigranje,ali sacekacemo ga.
Moramo biti strpljivi u vezi njega.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Mislim da je on dva puta lomio istu stvar,neka me neko ispravi ako grijesim.
Nadam se da je to zacijeljeno
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Da poželim dobrodošlicu Drinčiću i samo da konstatujem da se čovjek godinama fizički ne mijenja, čak ni frizuru, mora da se mađe Đurinim kremama. :D
Sad šalu na stranu, mislim da smo dobili odlično pojačanje, ako Bog da da ga zdravlje posluži i dobijamo igrača koji pravi razliku.
Tačno bih crk'o da je otišao kod cigana.

mislim da grešiš, ali neću više o tome pošto nisam 100% sigurna.

Kad budem imala tačne informacije, I'll be back :D

Može dvojno iz prve ruke.
Sad da ne objašnjavam...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.957
Reaction score
7.981
Dobrodoslica Drincicu,odlicno pojacanje,ocekujem od Nikolica da najuri i Sasu Markovica sto pre...

PRESTANITE da dirate Sasu Markovica!

Cime je zasluzio ovakav tretman? Veliki borac, veliki Partizanovac, veoma dobar za razvijanje timskog duha, uvek pozitivan, u svakoj utakmici maksimalno borben, ne igra redovno pa ni ne moze da dostigne svoj maksimum, igra za sicu uporedo sa drugima a ne buni se. U proslom derbiju na JNA odigrao dzversku utakmicu, ja to pamtim, nikad kao neki fintu "prvenstvo sdesne strane...".
Ja bi produzio ugovor Sasi Markovicu ako vec nesto prizeljkujemo. Ali ostavimo Nikolica da odluci.

Iskoristicu priliku da cestitam Jojicu titulu najboljeg igraca JSL i Partizana za polusezonu, ali samo da prokomentarisem, ako takvom igrom jedan igrac zasluzuje titulu najbolji, jadan smo mi tim i jadna je JSL.
Ali i takav kakav je, opet je najbolji. I porucio bih sportskom direktoru da vise energije treba potrositi da zadrzimo Jojica nego da dovodimo neproverene i 27mogodisnje JSL fudbalere...vise sam za dovodjenje talentovane mlade fudbalere koji hoce da se dokazuju i mozemo da zaradimo na njima.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
PRESTANITE da dirate Sasu Markovica!

Cime je zasluzio ovakav tretman? Veliki borac, veliki Partizanovac, veoma dobar za razvijanje timskog duha, uvek pozitivan, u svakoj utakmici maksimalno borben, ne igra redovno pa ni ne moze da dostigne svoj maksimum, igra za sicu uporedo sa drugima a ne buni se. U proslom derbiju na JNA odigrao dzversku utakmicu, ja to pamtim, nikad kao neki fintu "prvenstvo sdesne strane...".
Ja bi produzio ugovor Sasi Markovicu ako vec nesto prizeljkujemo. Ali ostavimo Nikolica da odluci.

Iskoristicu priliku da cestitam Jojicu titulu najboljeg igraca JSL i Partizana za polusezonu, ali samo da prokomentarisem, ako takvom igrom jedan igrac zasluzuje titulu najbolji, jadan smo mi tim i jadna je JSL.
Ali i takav kakav je, opet je najbolji. I porucio bih sportskom direktoru da vise energije treba potrositi da zadrzimo Jojica nego da dovodimo neproverene i 27mogodisnje JSL fudbalere...vise sam za dovodjenje talentovane mlade fudbalere koji hoce da se dokazuju i mozemo da zaradimo na njima.
Decko ima dve leve,smesan je igrac da se ne lazemo,svaka cast za pozitivu,a to da je veliki Partizanovac nemoj me zasmejavati molim te,ja se secam dobro njegove izjave kad je bila prica da ga cigani traze da nema nista protiv da predje kod njih,tako da pusti me toga molim te,bruka i sramota da takav igrac uopste igra u Partizanu,druga liga je za njega taman,mislim na nasu...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Uklapa se, dao 1 gol u Visli. Uklapa se mogao bi biti slobodan igrač. Ne uklapa se: Najbogatiji meksički klub Amerika vrši veliki pritisak na Riosa da stavi potpis, međutim, ukoliko Partizan uspe bar približno da isparira ponudi, želja argentinskog fudbalera bi mogla da se ispuni Đuro PARIRAJ :D :D

Šalu na stranu nikad čuo za ovoga, kontam da će ih do nove godine biti još 300, i kontam da će Gazda da zažali što nam ne daje omiljenu igračku :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.113
Reaction score
15.958
Локација
Храм фудбала
PRESTANITE da dirate Sasu Markovica!

Cime je zasluzio ovakav tretman? Veliki borac, veliki Partizanovac, veoma dobar za razvijanje timskog duha, uvek pozitivan, u svakoj utakmici maksimalno borben, ne igra redovno pa ni ne moze da dostigne svoj maksimum, igra za sicu uporedo sa drugima a ne buni se. U proslom derbiju na JNA odigrao dzversku utakmicu, ja to pamtim, nikad kao neki fintu "prvenstvo sdesne strane...".
Ja bi produzio ugovor Sasi Markovicu ako vec nesto prizeljkujemo. Ali ostavimo Nikolica da odluci.

Iskoristicu priliku da cestitam Jojicu titulu najboljeg igraca JSL i Partizana za polusezonu, ali samo da prokomentarisem, ako takvom igrom jedan igrac zasluzuje titulu najbolji, jadan smo m
i tim i jadna je JSL.
Ali i takav kakav je, opet je najbolji. I porucio bih sportskom direktoru da vise energije treba potrositi da zadrzimo Jojica nego da dovodimo neproverene i 27mogodisnje JSL fudbalere...vise sam za dovodjenje talentovane mlade fudbalere koji hoce da se dokazuju i mozemo da zaradimo na njima.


Mislis moze djuric i ostala bagra da zaradi, Partizanu ostaju mrvice i pozitivne nulice.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Lano Bilja na predstavljanju govori: Utiske će iznijeti MLADI Nikola Drinčić. :buhaha
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Saša Marković dobar igrač?!Pa zato i jesmo tu gdesmo,ko god je protiv nas šutnuo bar jednom na gol doveden je u prvom prelaznom roku,još ako je dao gol:respect:respect Mesi lično!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.236
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Добродошлица за Дринчића. Он је домаћи играч чим има наше држављанство без обзира што игра за Монтенегро,исти случај са Волковим.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
dobro je...izgleda da se ratosiljasmo laznog crnca na z.veznom.

drincic nikola? sve sto znam o njemu je iz vasih pisanija. cini se da je skolovan igrac, izvodi slobodnjake:eek:, radilica i tako dalje. povrede mogu biti veliki problem, ali raduje potpis na tri godine. to bi trebalo da znaci da ne dobijamo mrsomuda, nego fudbalera koji ce gledati da odigra dve sezone dovoljno dobro i pokusati da uhvati jos jedan "brzi voz" u inostranstvima.

sto se mene tice, dobrodosao!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top