Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sanse su nam minimalne za titulu ali dok postoje treba da se grize i udara.. Najcrnje u ovoj prici sto ce sejo kalac mozda uzeti titulu,to nije bruka to je skandal !

Druga stvar,ako imate velike pare i ako niste plasljivi na male kvote eto sanse za zaradom :) cigani zatvaraju sve meceve do derbija a na derbiju cu da nameste sudije pa sta bude.. Crno nam se pise braco.

Jedan deo crnog vikenda se desio ,nadam se da sutra nece onaj drugi ( utakmica KKP-a) jer ako nas i to strefi to ce biti ogroman udarac za nas grobare i to u samo 2 dana. Pakao. :(
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Tako je.
Vuk je kriv sto nije minimum deset bodova prednosti ostavio,kako bi nikolic i rankovi ljevaci imali komociju prvih 5,6 kola da se bolje upoznaju :D

Vuk je kriv sto je ispao iz kupa od Spartaka,a ne ne tu je volkov prodao. Vuk je izgubio od zvezde,a ne nd tu je Obradovic prodao. Vuk je igrao sa Napretkom nereseno u Beogradu, sa Javorom 0:0, izgubio od Vojvodine, pri cemu nas je posteno namucio veliki Shirak...

a ne ne...za sve je to neko drugi kriv a Marku Nikolicu glavu da skidamo zbog remija ekipi koja nema poraz na svom terenu uz jedan primljen gol....
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Meni, kao osobi sa izraženim sportskim duhom, je jako drago da smo u ovom trnutku u odličnoj situaciji - sve zavisi od nas! Pobjedimo sve do kraja i prvi smo! Pošteno.
Jesam li samo ja primjetio da stojimo drugačije kad iznosimo loptu sa naše polovine - Trajković sam u sredini, Obradović skroz desno, ispred njega Aksentijević, Luka je vjerovatno trebao više da sječe u sredinu sa pozicije desnog veznog (krila). Lijevo Brašanac i Ilić, Drinčić se vraćao duboko i iznosio loptu. Zato, opet kažem, moramo sa dva napadača jer smo bili "pregusti" u sredini a nije se imala kome gurnuti okomito lopta. Nešto je išlo na stranu, ali i onda sa puno kontakta, odigravanja sa najbližim do sebe. Možda je trebalo jednostavnije i često upućivati one oštre lopte po zemlji u 16m, prošlo je dva-tri puta, samo nismo imali sreće (i dovoljan broj igrača u 16m, dodao bih) da je neko zakači i ugura u gol. Dali smo par takvih golova na pripremama.
Nije bio loš danas Veseli Aksent, čak štaviše, ali će to biti još bolje sa Vuličevićem. I Danko umjesto Luke, a za Malbašino mjesto imamo Andriju, i u zavisnosti šta hoće da igra Nikolić, i Pantića, Grbića i Ninkovića.
Biće to dobro...
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Bravo Commando..
U ovom momentu nam upravo to treba..
Da pokazemo svi da nam je itekako stalo do ove titule..
Musavi bi se raspali po svim savovima..isplivalo bi 60 mil duga na videlo u junu..
Uprava svi znamo kakva nam je ali ajde da zbijemo redove i podrzimo..PARTIZAN:napred Partizan
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Da ponovim, jer očigledno ne čitate pažljivo.... od prvog dana sam rekao da je dovođenje Nikolića ogromna greška. Suvi prosek od trenera, ako i toliko.

Небитан је Николић, колико ми је смешно да неко "кука" за Рашовићем!
Реци ми Газда, по твом мишљењу, који би то тренер био боље решење од Николића, ако не рачунамо Салета Станојевића..?

едит: И на који начин да "доставим" да сам уплатио ово за форум..? Нисам још, него планирам!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Vuk je kriv sto je ispao iz kupa od Spartaka,a ne ne tu je volkov prodao. Vuk je izgubio od zvezde,a ne nd tu je Obradovic prodao. Vuk je igrao sa Napretkom nereseno u Beogradu, sa Javorom 0:0, izgubio od Vojvodine, pri cemu nas je posteno namucio veliki Shirak...

a ne ne...za sve je to neko drugi kriv a Marku Nikolicu glavu da skidamo zbog remija ekipi koja nema poraz na svom terenu uz jedan primljen gol....

Zaro bate,osjecam da si zapjenio...cuvaj zdravlje
Niko nikome ne kida glavu niti ima potrebe,shvati samo da se od ove ekipe i trenera mnooogo vise ocekuje,i naravno da cemo pisati o tome kad god i dje nadjemo za shodno.
Fakat jes da je rano,ali je ujedno i dovoljno uzasna tekma bila danas.Ja cu naravno sacekati sledecih par utakmica dje cemo nadam se bit kompletni i vjerujem da to mora biti mnogo bolje.

Ne bude li...zna se.
Kome zeludac ne omogucava da podnese nase pisane frustracije i "hejtovanja",zasigurno ima mnogo vise ljepsih i zdravijih stvari od naseg foruma..
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.947
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@NN G012

Nisam WebGazda, ali ja ću da ti odgovorim: Rašović, jer je aktivno učestvovao u stvaranju svakog igrača na kome su govna iz UO uzela pare u poslednjih nekoliko godina.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.947
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Tačnu cifru mislim da ni CIA ne može da utvrdi.

Čak je i onaj omraženiji, a talentovaniji, Slađanov mali počeo da na svoju vrednost dodaje nule. Pametni su grčki cigani. Njima Marko, nama Grbić.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vuk je kriv sto je ispao iz kupa od Spartaka,a ne ne tu je volkov prodao. Vuk je izgubio od zvezde,a ne nd tu je Obradovic prodao. Vuk je igrao sa Napretkom nereseno u Beogradu, sa Javorom 0:0, izgubio od Vojvodine, pri cemu nas je posteno namucio veliki Shirak...

a ne ne...za sve je to neko drugi kriv a Marku Nikolicu glavu da skidamo zbog remija ekipi koja nema poraz na svom terenu uz jedan primljen gol....

Vuk je uzeo jesenju titulu, a ne ne Marko je prodao, posle prvog kola!

Možemo ovako do sutra....

Небитан је Николић, колико ми је смешно да неко "кука" за Рашовићем!
Реци ми Газда, по твом мишљењу, који би то тренер био боље решење од Николића, ако не рачунамо Салета Станојевића..?!

Čekaj, a šta ste vi očekivali. mesecima kenjate protiv Rašovića i svršavate kao kučići kad su doveli Nikolića, i sada očekujete da mi prećutimo kiks na startu i padanje na drugo mesto.

Tek će te čuti od nas ako "majstor zanata svog" zaređa sa kiksevima.

Iskreno, ne mislim da je Marko loš trener, ali siguran sam da nije bolji od Vuka. Dobio je što je tražio i ako ne odbrani titulu može da se tornja već u junu.

Odbrani li titulu spomenik ću mu dići!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Kako vas ne smara da ponovo otvarate isti front! Vuk Rasovic nije imao igru i to je cinjenica.O Nikolicu ce vreme pokazati .Ovo danas jeste bilo lose,ali sacekajmo da vidimo kako ce to da deluje kad se vrate Lazovic i Vulicevic.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Znate zašto smo od pre 15 minuta drugi?

Zato što je Vuk izgubio 6 bodova prednosti (16:10)
Zato što je Vuk izgubio derbi u rupi.
Zato što je Vuk izgubio na Karađorđu.
Zato što je Vuk igrao sa Napretkom 1:1 na JNA.
Zato što je Vuk igrao na Javorom 0:0 na JNA...

X u Nišu i ispadanje iz kupa da zanemarimo...

I sad je kriv Nikolić, jer je igrao u onom blatu, bez 2 najveća pojačanja koja je dobio.

Što se tiče 4:3 na JNA od letos. Ja se ne bih ponosio sa tom pobedom.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Pa najbolje je da je sve pobedio pa da ga sutnemo i onda da preuzme Nikolic :wink:.
Koliko god da je poena prosuo, on je bio prvi taman toliko da mogu i njega i Partizan da poljube u guzicu svi ciganaci.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Ja mislim da je vreme da pocnemo sa licitacijom imena za novog trenera, jer je sledece kolo nimalo naivno, a situacija kaze da su dva kiksa za redom neprihvatljivi.
Da ne bude kasno sledeci vikend, daj da vidimo ko je najbolji I najperspektivniji trener u JSL? Da se pripremimo...
Dovodimo igrace I trenera iz sestoplasiranog iskompleksiranog tima...,nismo normalni, karma je zajebata stvar...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Sanse su nam minimalne za titulu ali dok postoje treba da se grize i udara.:(


Најбоље да им још вечерас предамо пехар...

Неозбиљно је овако нешто написати када има 14 кола до краја, а ови смрадови ће сигурно негде кикснути. Неће им се баш сви склањати, једва су вечерас Јавор победили и гуза им је радила до самог финиша.

Све зависи од Партизана, али у сваку утакмицу мора да се уђе као да је последња!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Вуче одлази!!! (где год да си у овом тренутку)
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.947
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Vlad, druže, zajebi ti čekanje Lazovića i Vulićevića. Ako je to alibi za današnju partiju, neka trener traži Ronalda i Mesija. Morao je da zna gde je i zašto došao.

Noćas mali klipan u rupi pusti dva komada i mi upadosmo u veliki problem. Više garavi ne znaju ni kako da nameste utakmicu. Ali su od večeras vodeći na tabeli.

Ja sam danas očekivao jedino rezultat. Dobio sam čir. Da, kao pola Foruma jesenas, još zahtevam i igru i strast (izvini Dvoglavi, ne ide mi španski), tačno bih odlepio.

Za Nikolića nemam strpljenja kada je rezultat u pitanju.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mi jednostavno nismo smeli da kiksnemo odmah na startu i to je to. Boli me kurac ko je trener, nismo danas smeli da kiksnemo!

Ovo je poenta svega. Kljuc titule i celokupnog performansa na prolece je da svi kiksevi koji uslede, budu tek nakon sto se cigani prvi provozaju na du*etu. Ukoliko bude suprotno, kao sto je sada slucaj, svaka sledeca utakmica je biti ili ne biti, a mislim da to bas nije "najzdravije" za ove nase balerine koje ocigledno nemaju onu stvar, jer nijednu utakmicu (osim Jagodine) koju smo morali da dobijemo - nismo - od pocetka sezone (u svim takmicenjima). Plus nam za vikend dolazi politicki projekat SNS-a iz Nisa gde su verovatno opet poceli da tripuju da ce da igraju 1/2 kupa UEFA pa s tim u vezi Telekom Srbije kao "drustevno odgovorno" preduzece finansira fudbalske centre (smajlikojibacapeglu)... Bice pakleno tesko na JNA jer ocigledno da nemamo mentalno jaku ekipu.

Mozda nam je bas ovo i trebalo, cisto kako bi se i igraci i mi navijaci malo trgnuli i shvatili kako je to biti na drugom mestu.

Izvini druze, al' ima nas koji jako dobro znamo kako je biti na drugom ili trecem mestu, i kakav cirkus cigani mogu da naprave od takmicenja samo ako osete krv - a to je upravo ova situacija. Nije nam ovo trebalo nikako - samo ako se pogleda istorijski kontekst - sve ce vam biti jasnije. Sve u svemu, mi ako ne osvojimo titulu (uprkos svemu), slobodno mozemo da se pozdravimo medju sobom, jer ce onda lobotomirana masa ciganske Srbije da upadne u takvu ostrascenu histeriju, da cemo se sa setom secati nekih stvari. Jbg. lepo je Batica rekao - da je ocigledno, na kakve niske grane nas je doveo establisment sa Djurom na celu... Sve u svemu, ako Jagodina veze dva poraza za redom - gledacemo ciganima u ledja do derbija.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
"Igra" tezak uzas:pop Ajde da kazes los teren ali kretnja i agilnost igraca kao kod crknute macke, svi stoje i cekaju sta ce da se desi a nemamo nikog da stvori visak u manevru.Gde nestade taj cuveni visoki presing i kod "Marka ne igraju "pickice" nego naspanovani samo kako bese, ono je bilo jadnio i bedno?
Postavka utakmice kriminalna, znas da ce Pazar da igra sa 10 ljudi iza lopte i ti stavljas jednog spica(gde je Grbic, Fofana stub umeto Stojicevih pulena neopojanih neznalica).Majko mila sta igra Luka, covek je zlutao u sport pod imenom fudbal i ti ga drzis 84. minuta kad uvodis Grbica da izmisli gol za 5 minuta.Izmene spore, neadekvatne, meni je posle 5 minuta bilo jasno da mi sa onakvom postavom necemo dati gol mesec dana sem slucajno(da trener Partizana ceka da mu gol padne slucajno to je skandal).
Osteceni smo za cist gol sto naravno niko ne potencira tako da je sudijama dato zeleno svetlo da nas sakate:banghead

Sve u svemu tuga i cemer, sta su radili na pripremama nemam pojma ovo ce biti mucenje celo "zvezdino prolece" nek nam je Bog u pomoc?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Okasiones, Laki. Okasiones.
No i to se zaboravilo.
Nema okasionesa vise, drugari.
Svako ko ih je ocekivao posle novembra 2012. godine je naivan ili zlonameran. Jojic, Markovic, Mitrovic, Scepovic.
Nema vise.
Dovoljno je da jednom zastanu u razvoju deca od 17 godina i imamo problem.
Crno-beli gadja sustinu.
Necemo okasionese, hocemo krv od 1.minuta.
Dakle, ne srce na teren, nego jebeni rat.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top