Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mi ako ostanemo posle danasnjeg dana na 2. mestu, a hocemo, mi vise prvog mesta necemo viditi, nema teorije!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.909
Laze ko kaze da nije sjeban posle danasnje utakmice.

Nikolic kod mene je poceo kao i "pojacanja" od nule! Danas su zagazili u minusu!

Sa danasnjom utakmicom mi imamo skor 10 4 2, znaci u 10 utakmica smo pobedili u 6 nismo! BRUKA, ali BRUKA, pa sa ovakvim skorom se ne postaje sampion ni u jednom prvenstvu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ako ne grešim, a prilično sam siguran da ne grešim Vukov Partizan je Pazarcima zabio 4. komada, a koliko je Markov!



Iako ovo nije meni upuićeno, odgovoriću. Meni nije bilo potrebno ovih 90 minuta ni utakmice u pripremama, jer od prvog minuta sam rekao da idemo s konja na magarca! Što se pojačanja tiče, današnje izdanje, kad se najviše treba, je pokazalo ko su i šta su!



Jesenas 4:3, danas 0:0. Pametnome dosta!

Da li je titula izgubljena, sačekajmo da vidimo kako će cigani danas da prođu.

Molim te da pogledas na youtube reportazu sa utakmice koju pominjes... Vecina navijaca Partizana je imala gorak ukus u ustima nakon te pobede, da ne kazem nesto teze...

@jasmina...polako...mrtvi se na kraju bore...
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Jebes kiks u pazaru, tamo ni sa Stanojevicem nismo pobedili u prvenstvu, mi smo titulu pukli zbog maestralnih partija na JNA i neresenih rezultata sa napredkom i javorom. Tu je mag rasovic pokazao kakav je trener. Ako tome dodamo i pobede na guzove nad pazarom i sremom onda svaka diskusija postaje smesna. Kada nikolic izgubi bodove kod kuce, moci ce da se meri sa mocnim vukom. Vecina bi verovatno to volela, bar po nacinu pisanja.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Prolecni deo je poceo kao i prethodno. Ne mogu da verujem da toliko mrace ljudi zbog prve utakmice. Idemo dalje, svi na JNA sledece kolo! :napred Partizan
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Auu ,koja kuknjava ???

Većina foruma kao da jedva čeka kiks ,da bi oplela .
Da se razumemo ,kad smo nas nekolicina ,još pre par sezona ,pisali da titula nije najbitnija i da bih je menjao samo da bagra ode, vi ste rekli samo da uzmemo titulu .sve drugo nije ni bitno .

Zaboravili ste kako se igralo pod velikim trenerskim magom Stanojevićem ?!
Kako smo igrali sa Vermezom, kako sa Vukom ?!

Kako, pa nikako !!!
Možda sam ja slep ,ali mi se danas naša igra činila ,ipak, boljom nego jesenas, bilo je više želje i žara . Koliko moramo šansi da stvorimo da bi dali gol ?
Šta bi pričali da sudijsko govno nije poništilo gol ?
I ja se slažem da je Nikolić omašio sa Lukom i Brašancem, ali to nije razlog da ga već sad razapinjete.
Vi kako hoćete ,al ja jedva čekam sledeće kolo i crno-beli JNA .
Biće to bolje ,bez brige !

Mislim da nije u pitanju da su neki ljudi jedva cekali da opale po Marku Nikolicu, vec da je vecina tih ljudi (ukljucujuci i mene) svesna da na premijeri nismo nikako smeli da kiksnemo!

Dakle, zna se kako igra NP, znalo se da ce da nas seckaju i da ce u prvom poluvremenu biti ekstra agresivni! Nemaju oni snagu za dva poluvremena kao sto su odigrali prvih 30 minuta, ali i to je sasvim dovoljno jer znaju da se kod nas uvlaci nervoza ako ne vodimo na poluvremenu.

Pored svega toga, mi od pocetka zauzmemo stav- mi smo mocni Partizan, sklanjaj se bagro sa puta!
Pa cekaj malo, ne pocinje se premijerna utakmica na taj nacin.
Umesto da gledamo najavljivanu agresivnost od starta utakmice, mi smo izgledali rastrzani, nepovezani i anemicni u tom delu utakmice.
I normalno je da se desi na kraju sto se desilo- igraci (a i mi kraj tv-a) postaju sve nervozniji pa od povezane igre ni cvonjak! Ne mogu da gresim dusu, bilo je dobrih perioda, ali to nije nesto sto sam ja ocekivao od Partizana koji je remontovan (na nekim pozicijama, unisten na drugim), koji je cele pripreme zajedno odradio, koji zna kakvo ga prolece ceka i sta ce sve sudijska organizacija da radi ovog proleca!

Da vas podsetim, ako ste zaboravili- secate li se sudjenja jesenas? PA to je bila plajcka do pljacke pljackica od prvog kola pa do kraja, a na prve sudijske greske na nasim utakmicama- pozivalo se na linc, na bojkot lige, na istupanje, pa saopstenja...
A da li se neko seca koliko su nas ostetili? Pa jebali su nam majku na svakoj utakmici!!!
Jel moguce da ste zaboravili??? :banghead

U stvari sta se ja cudim, kada je te pljacke na stetu Partizana i ekipa koje su ostecene protiv Zvezde prenelo samo par medija, ali su zato nase govnanice isle u udarnom terminu na svim televizijama!

Pa sta se onda cudite sto su ljudi nervozni od samog starta?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Hajde malo da vidimo i mi kako se igra pod pritiskom odavno se to nije desilo.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Jebes kiks u pazaru, tamo ni sa Stanojevicem nismo pobedili u prvenstvu, mi smo titulu pukli zbog maestralnih partija na JNA i neresenih rezultata sa napredkom i javorom. Tu je mag rasovic pokazao kakav je trener. Ako tome dodamo i pobede na guzove nad pazarom i sremom onda svaka diskusija postaje smesna. Kada nikolic izgubi bodove kod kuce, moci ce da se meri sa mocnim vukom. Vecina bi verovatno to volela, bar po nacinu pisanja.

Tako je.
Vuk je kriv sto nije minimum deset bodova prednosti ostavio,kako bi nikolic i rankovi ljevaci imali komociju prvih 5,6 kola da se bolje upoznaju :D
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Loki, ja se cudim zbog nacina na koji se ispoljava ta nervoza. Nervozan sam i ja ali mi ne pada na pamet da pljujem po difoltu i da se pravim pametan po principu "sta sam vam rekao" i "sada nema vise tuznog pogleda pored aut linije, jeste li srecni"...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Pa nije taj maj bio tako davno i onaj derbi i Jojićev gol....

Ono što mene brine nisu utakmice protiv čergara.... Nikolić odlično motiviše svoje ekipe protiv velikih ekipa (uvek je dobro igrao protiv nas, na primer)...

Ali, titula se ne osvaja u derbiju nego u Pazaru, Ivanjici....

A njegove ekipe, tačnije Vojvodina, gde je imao slične uslove kao i kod nas (imao je igrače koje je tražio), su prosipale bodove na "malim" utakmicama...

Osim toga, ovo je najveći tim koji je vodio, tako da - sad nema "jačeg" protivnika od sebe da bi motivisao igrače :wink:
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ajde ne kukajte i ne mracite vise,ovo je bilo najteze gostovanje u prolecnjem delu sezone,cigani ce biti prvi posle dugo vremena,bice i oni pod pritiskom,svasta ce tu biti do kraja,razlika mala,sad je prilika da se podrzi ekipa maksimalno do kraja,imamo najbolju ekipu i to cemo i pokazati do kraja,svi na JNA,titula je crno-bela!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... али не могу а да не приметим да ти људи (не сви) као да су једва чекали овај кикс како би опљунули по Николићу!

Da ponovim, jer očigledno ne čitate pažljivo.... od prvog dana sam rekao da je dovođenje Nikolića ogromna greška. Suvi prosek od trenera, ako i toliko.

U prvih 30 minuta nismo dva dodavanja odradili. OK, bilo je toga i ranije, ali to su bili Vermezov Partizan, pa i trenera sa telećim pogledom, a ovo danas je Markov Partizan sve sa pojačanjima koje je tražio i dobio. Dobro, dva nisu bila tu, ali ima i trenera koji su otresli ovaj Pazar u gostima sa 3:0, a imali su lošiji tim.

Nedelja će svanuti, a cigani će biti na prvom mestu. Daleko od toga da je titula izgubljena, ali osvojićemo je jedino ako "Markov Partizan" ubeleži 14 uzastopnih pobeda. Oće kurac!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Greska za Stanojevica u NP.
Vodio je Partizan, ali u borbi za titulu u kupu.
(trade mark by pilars of serbistan).
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Loki, ja se cudim zbog nacina na koji se ispoljava ta nervoza. Nervozan sam i ja ali mi ne pada na pamet da pljujem po difoltu i da se pravim pametan po principu "sta sam vam rekao" i "sada nema vise tuznog pogleda pored aut linije, jeste li srecni"...

Slazem se da ima ljudi koji pljuju po difoltu, ali mislim da ima vise ljudi koji su jako nervozni jer su svesni pritiska koji ce uslediti. Ne kazem da ovi prvi nisu, ali svako ispoljava emocije drugacije...
Da smo dali gol, ja bih opet bio nervozan zbog igre, ali imao bih kakvu- takvu utehu u rezultatu, ali veruj mi- nervoze za ostatak sezone bi bilo!

Ja ne znam kako ce ovo sa Nikolicem na kraju ispasti, zaista nisam vidovit ali nisam slep pa da ne vidim da ovo danas nije bilo dobro jer je ovo bila premijera prolecnog dela prvenstva!
Moralo je agresivnije, moralo je povezanije! Ja samo to trazim, pa da bude vise sansi kao ona sto je promasio Skuletic, pa valjda cemo i da ubodemo koju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja razumem samo jednu stvar a to je da svi vi koji do sada niste imali prilike zbog mladosti da osetite čari zvezdinog proleća, evo vam idealne šanse!

Mi jednostavno nismo smeli da kiksnemo odmah na startu i to je to. Boli me kurac ko je trener, nismo danas smeli da kiksnemo! Ovo će i te kako da utiče i na psihu fudbalera, a ponajviše na javnost, jer eto od danas se mnogo lepše živi u Svrbiji!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Loki лепо објаснио ...

па грло ме боли колико сам се данас драо ... ево и керови су ми још увек под траумом ..

еј на премијерној утакмици против противника којег знаш они напуне шорц .. ?!! па за оно прво полувреме скинуо бих им све плате до краја сезоне а за друго би они морали да доплате на рачун клуба јер динара нису заслужили ...

ја очекивао ремонтован Партизан , пресинг , удвајање њихових играча , кратке пасове , трчање , залагање , идеју .. ма агресију и преоравање терена .. а они се снуждили ?!! изненађени што им балвани из Трговишта не дају простора ... па докажите рођаци да сте бољи , докажите да сте вредни титуле и тог дреса којег носите .. !!!

нећу да сечем вене и призивам " мрачне силе " , ако буде све како треба доћи ћу и на следећу утакмицу али буду ли поновили ово од данас .. што се мене лични тиче нема више ни подршке ни оправдања ... мука ми је више од ових неуспелих експеримената у ПФК-у .. или играте или све у три лепе .. !!!
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Mozda nam je bas ovo i trebalo, cisto kako bi se i igraci i mi navijaci malo trgnuli i shvatili kako je to biti na drugom mestu.
Iskreno se nadam da ce se vec u sledecem kolu pojaviti makar 15-tak hiljada ljudi koji zele da vide nove stolice i da pruze podrsku timu kada vise namamo pravo na kiks. Uglavnom, manite se negativnih misli (nikad' nista dobro ni nisu donele) nego sledeci vikend put pod noge i pravac JNA. :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top