Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Posto nigde nije objavljeno nista u vezi ulaznica za mec sa OFK-om, evo sa njihovog sajta vest.

"U nedelju u 14:30 časova na Omladinskom stadionu se igra beogradski derbi. Plavo beli dočekuju crno bele u još jednom klasiku u okviru 21. kola Jelen super lige.

Fudbaleri OFK Beograda se polako pripremaju za utakmicu, a svi ljubitelji fudbala koji ne budu uspeli da dodju do karte kako bi videli svoje ljubimce uživo na delu, imaće prilike da posmataju meč sa televizijskih ekrana. Direktan prenos će biti na TV Arena.

Kapije blagajni će biti otvorene u subotu od 12:00 do 16:00 h, isključivo na Omladinskom stadionu, a radiće biletarnica ispod istočne tribine. U nedelju na dan utakmice, karte će se prodavati takodje samo na Omladinskom stadionu u terminu od 12:00 do 14:30 h. Tom prilikom će biti otvorena i blagajna na severnoj tribini, kao i ona na istoku. U prodaju su pušteni istok i sever. Cena karte za istočnu tribinu je 500, a za severnu 400 dinara."
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
PRESIDENT da nam je taj mazic sudio mnoge bi utakmice ovog proleca dobili glatko, a i gol u pazaru ne bi ponistio.
vise puta sam objasnio da je on nepristrasan i da sudi samo da opravda svoj evropski renome.
prema tome samo on u derbiju i niko vise.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja ne znam da sam jednom bio zadovoljan njegovim suđenjem nama. Čak i kad sudi duel nebitnim ekipama, tipa Rad - Jagodina, navlači za onog ko treba da pobedi. Čovek zadatka.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
nema sansi.
znas kad bi on svirnuo onaj penal smrdji protiv kragujevca? nikad
sve evropske utakmice odsudio odlicno, imao samo jednu gresku kod kornera.
ja sam ga mazao govnima posle nedosudjenog penala nad babovicem u derbiju, ali veruj mi da taj u derbiju nece suditi za cergu, a nama je to dovoljno.
znam puno o nasim sudijama i veruj mi da jedino njega ne zovu pred utakmice da mu sugerusu za koga ce i kako da sudi.
jednostavno je postao ugledno evropsko ime i sada sudi samo za svoje dupe, sto je kada se sve uzme u obzir najbolje.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čekaj, ako nije svirao čist penal za nas u derbiju, pa za koga je onda navukao ako ne za cigane?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
znao sam da ces to da me pitas:D
pazi mi grobari kazemo da je to bio penal, ali ne moze se reci da je iz grupe klasicnih.
bilo je to remplovanje, gde je mogao a i nije morao da sudi.
ne bi ga u toj situaciji svirao ni za cergu.
meni je bitno da ja budem miran da nece da im se dosudi penal kad kasalica i smrdja dobiju epsilepsiju i da im ne navlaci slobodnjake oko 16 za sutlijasa.
raspitaj se malo zasto ovog proleca on ne sudi cergi i kakav se pritisak vrsi na sudije kada sude kurvi.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sve je to tacno JE-NE-A sto si napisao.
ali i sam znas da je situacija takva da ce u derbiju on od svih sudija biti najmanje zlo.
taj isti mazic ide u junu u brazil i ne pada mu na pamet da sad sere po sebi.
ispada da ga branim ko da sam mu brat rodjeni ali situacija je katastrofalna.
svakom sudiji koji je ovog proleca sudio je preceno vise puta, ne racunam cetinjskog isprdaka on to radi iz ljubavi.
ne mozete da verujete ko sve zove sudije, sta radi kokeza i terzic, a tole se ne pita tu nista vise.
on samo cuti ko picka i gleda sa strane.
jedan sudija isao u policiju da se zali, a ovi mu se smejali.
jedino mazica niko nije ni jednom pozvao, a kamoli nesto vise.
a znam sigurno da nije zvezdas.
toliko o tome, necu vise da branim mazica smrdljivka i da pricam o ovim stvarima.
pricacemo pred derbi.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ne verujem da ce se Mazic nesto brukati u nedelju na Karaburmi iako sve ovo sto je navedeno stoji da je u derbijima to radio ali opet sam sigurniji u njega nego da mi sudi neka proverana ciganska olupina i misirac iz sesira Zdravka Jokica, Mrakica i ostalih ciganskih utvara....

Ipak biti oprezan svakako ali bolje Mazic nego neko od ovih sto bi se prodali za rucak u Avalici?

U nedelju ce biti jebeno i to mnogo, kucici Terzic Dr Zvezdana igraju i za sebe i za cigane, mi oslabljeni, Danko i Trajkovic kljucne figure u napadu i odbrani.Ali ako pristup bude na nivou drugog poluvremena protiv Slobode ili nekih prethodnih utakica tipa Radnicki Nis nema zime?

Svaka je utakmica derbi i presudna, derbi je daleko, jos 5 ciganskih nogu ce biti potureno da nas saplete da oni u derbi udju mirno jer znaju sta ih ceka na JNA dok ce oni igrati trening i prijateljske meceve(uzdam se samo u Pazar ali tu je kukavicje jaje Njegus jebo mu pas mater) ostalo im je manje vise zatvoreno.Za mene bi bilo cudo da kiksnu a mi moramo 150% da damo da stignemo na derbi sa -1 i onda im jebati milosnu majku, sudice Mazic jer bi sve drugo bilo katastrofa i ciganski misirac provereni?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
i to si u pravu, al se diskusija otrgne kontroli pa pocnemo da brljavimo o derbiju:D
bice ovih 5 utakmica zajebato, ali sam uveren da ako odigramo kao protiv slobode drugo poluvreme, da nam ne moze niko nista.
ono sto me u ovom trenutku neizmerno brine pred ofku je neigranje trajkovica.
boze zdravlja eto me na karaburmi da pruzim podrsku
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Daleko od toga da Mazic nikada nije donosio odluke na nasu stetu u nekim utakmicama, ali bih potpisao da nam on sudi derbi iz prostog razloga sto ako on ne sudi, sudice nam Majo Vujovic, Novica Andjelovski, Vlado Glodjovic, Danilo Grujic, Ninoslav Spasic ili neki drugi covek od zadatka od kojih svasta mogu da ocekujem.

Je-Ne-A potpuno u pravu, daleko je derbi!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
OFK-u je na klupi jedan retard ciganski Pomada Krmpotic.On jeste retardiran ali je ciganin ima da izgine za svoju Petokraku plus mu gori sa OFK-om, nije svodnik Kokeza slucajno "posetio" Karaburmu prekjuce u polufinalu kupa?

Dosao da utanaci i podseti konja Zvezdana da opomene Pomadu da izginu!

Ja se samo plasim tog Cavrica mladog i ne znam dal imaju jos nekog klinca, OFK je imao neku plejadu cini mi se sta bi s njima?Ostalo su krntije Superligaske i trener ortodoksna budala paso Zeljkov:D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.997
Локација
Kobasicarija "Venac".
danko i trajko nam puno znace, citaj-bice svega. ocekujem jedno baceno poluvreme i na kraju pobedu, koja ce biti visoka. zelim da kazem nesrazmerna dogadjajima na terenu. pogodicemo sve sto nam se ukaze pred njihovim "vratima". skuleta ce objasnjavati kako se to radi. za promenu, imacemo fer sudjenje. toliko iz moje kristalne kugle:D.

EDIT: ovi rekose da ce nas napasti. kazu trebaju im tri boda. bas da vidim hoce li nas "pritisnuti". iskreno se nadam da hoce i da necemo gledati autobus na njihovoj trecini terena.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Ma koji bre Mazic..Mazic je Mazic u evropskim utakmicama a u nasoj ligi je potrcko uostalom zato je i dogurao gde je dogurao...u prevodu: "Sudi tako da Srbiji i tebi sutra bude bolje" ala Vucic
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Sta ce mu pred Brazil i kad ima ugled u FIFA-i i UEFA-i sad da on sebi dozvoli da s njim ispiramo usta ovde, da vuce na cigansku vodenicu, to meni nije realno nimalo?

On je tu u nedelju kao privremena "lula mira" ka nama od onog smrada Jokica i cele sudijske organizacije na celu sa Mrakicem da odsudi posteno i smiri strasti zbog naseg saopstenja i buke Markove da bi nas prvom prilikom zaskocili nespremne sa nekom krpom kad se opustimo i pomislimo da su odustali pred derbi, moje vidjenje.

Derbi ce suditi on i cigani ce ici na bod prevaranski kao i uvek "na kontru" uz izlezavanje ali to je daleko da ne pricamo o tome sad....

Inace Mazic je ubedljivo najbolja opcija zbog renomea sad pred Mundijal i ja bih pristao da nam svira sve do kraja, kad vidim ostale ciganske nikogovice govno mi se smrzne, toliko!

Mnogo su im izglednije "kljuse" da nam postave u Ivanjici jos ako bude neka kisa pa onaj nikakav teren ili u Krusevcu gde nas ceka pakao da nas rusi neki njihov smrad, ili cak i Vosa i Palmini kuci mada daleko manje nego vetrovita Karaburma.Znam cigane kako razmisljaju mogu da ih predajem na Harvardu, veliki su to razbojnici 30 godina se ceramo moramo im "uci u glave":D
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Jel vi mozete da ukapirate da ovaj derbi dobijamo iskljucivo 1:0 iz penala. Ja vam garantujem da taj sudija nigdje vise nece suditi dok je ziv. :)

LJudi mazic ne Mazic, dok mi igramo agresivno i nasu igru ne treba da nas brine sudjenje... Ciganima tek poslije derbija dolaze paklene utakmice, one koje smo mi vec prebrodili... ima da bude preko 10 bodova razlike do kraja pazite sta vam se kaze :)
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ciganima tek poslije derbija dolaze paklene utakmice, one koje smo mi vec prebrodili... ima da bude preko 10 bodova razlike do kraja pazite sta vam se kaze :)

Pa oni i steluju "cuku" pre derbija i posle derbija!Ako do derbija i u njemu budu prvi sa pola boda pozatvarace to ko nista posle derbija, plus psiholoski faktor, mi ih nismo pretekli(pricam hipoteticki pu pu daleko bilo)...mi ih preticemo u derbiju Boze zdravlja, zmigavac i idemo na celo, jos ce se batrgati utakmicu-dve cekajuci nas kiks i ako izgube sansu ide prodavnica bodova.

Nemojte se zanositi s tim +10 i ostalim bajkama, ovo im je zadnji voz a sve njihove hijene po drzavi, pritiskace do sada nevidjeno_Ovi mladji koji nisu osetili "cari" i "zubato Sunce" "zvezdinog proleca" koje ce nas grejati imace priliku za vatreno krstenje u pravom "prolecu", vec imaju ali to ce da se povecava temperatura iz kola u kolo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top