Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Neka ostane strucni stab, Lukac, Vulicevic, Brasanac, Drincic, Ilic, Skuletic, Luka, Pantic i Zivkovic i ja zadovoljan....

PS
Plakata ima....
Ali Zvezda nema sanse
Zvezdo ti si broj jedan po suntavilu !!
Lepo pise plakata gore !!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Đura je DEFINITIVNO pravljen u anus! Da je ovo normalna zemlja, iskoristiti ovaj period smeniti govna, postaviti normalne ljude, dovesti pojačanja i ući u LŠ. Oni počinju sa raspadom. Nemamo protivnika, dominiramo godinama. Meni nije žao. Ne želim da imam za protivnika ovakvo govno, radije bi svake godine ligu sa Vojvodinom i Čukaričkim nego sa ovim govnima. Bole me kurac za ono bez zvezde nema ni Partizana :puke

Red bi bio čak i ovi smradovi da učine jedno dobro delo i da se strpe bar ovih 6 meseci, nek ulože nešto u tim...

http://www.youtube.com/watch?v=XSToOjybn68 :D :D
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Sad kada su smradovi izbaceni, da li postoji mogucnost da UEFA kaznjavajuci i govnavi savez izbaci i nas i ostale srpske klubove ni krive ni duzne?!

Da, sada posto su cergari u kanalu ocekujem totalnu rasprodaju kod nas i jos slabiji tim.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Samo jos malo... samo jos malo i EVO GA. To se cekalo. Da se zna ko je krao i otimao. Da zna i Evropa ko sedi u FSS i u rupi.

Sad ce kontrola FSS, pa kazna, pa oduzimanje prava licencitranja koja prelaze u nadleznost UEFA, a to znaci da ce hudfaji jos malo da odmore od Evrope. A i terzu i toleta , fss lopove, malo da spuste na zemlju..
Sad je najteze naterati mutavog da prihvati da igra kvalifikacije za LS.
Sad nam tek predstoje muke. Nije on spreman za ovo:D.
E djuro, djuro, nije tebi lako.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
On je miljenik Fortune definitivno. Ovo je ko zna koji put da ga je "žestoko pogledala". Neverovatno.
Hahahahaha "a taman je odahnuo", bravo heysell.:ziveli
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvi put u istoriji serbskog fudbala, vicešampion ide u LŠ kvalifikacije :D

Ovo je veliki poklon i lep poklon. Govnari iz uprave nemojte ovo da upropastite kao prošle sezone jebem vam sestre, prvo normalno, a onda u p...

Mnogo jak trip će da bude ako uđemo u grupe!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad kada su smradovi izbaceni, da li postoji mogucnost da UEFA kaznjavajuci i govnavi savez izbaci i nas i ostale srpske klubove ni krive ni duzne?!...
Ne, na osnovu današnjih dešavanja savez će biti kažnjen kao pravno lice (jer mi je mrsko da napišem institucija...jebem ti ja takvu instituciju). Ostali klubovi neće biti dirani.
Mi saljemo sada prijavu za ucesce u Evropi, a FSS je nadlezan da nas prijavi. To mi se ne svidja.

Tako pise na Sportskoj Centali.
Tačno je to što piše. Obaveza je saveza da poštuje odluku UEFA, a onda i proceduru nakon toga. Procedura je poznata, a i da nije...lepo su ljudi iz saveza rekli "da bi se uvek istim intezitetom zalagali za sve srpske klubove a ne samo za Zvezdu", jel tako? JEL TAKO VI :pickaciganska U SAVEZU?!? Znači nemojte slučajno da se zajebavate i da ne prijavljujete na vreme Partizan za kvalifikacije za LŠ! Mogla bi da padne još mnogo žešća berba ušiju i buljojeb od onog koji vas ionako čeka od jebača iz Švajcarske! Pizda li vam materina, vi ste još veći krivci za propast fudbala od raspalih cigana...da ste ih izbacili vi lično još pre 6-7 godina, danas bi nam i fudbal i liga bili 5 nivoa jači! Govna jedna cigansko-poltronska.

Što se Partizana tiče, čekamo zvaničan papir iz saveza (kojeg ovi moraju da sastave nakon dobijanja zvaničnog papira iz UEFA, a dobili su ga sigurno barem juče ako ne i ranije), popunjavamo onda prijavu za LŠ (ona se razlikuje malo od prijave za LE koja je još ranije sastavljena i poslata) i to je to.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Kako sada ide procedura za oduzimanje bodova kao sto su neki tvrdili? Da se sredi to do prvog kola kvalifikacija pa da dignemo pehar dok jos nadam se vecina igraca koji su osvojili ovu titulu budu u ekipi.

Posle ovog danas odjednom sam postao optimista pa se sada nadam i tome cudu, mada realno usrala je UEFA stvar, ladno su ovom kaznom od godinu dana izjednacili Crvenu zvezdu sa klubovima koji su pravili mnogo manje prekrsaje, a dobili istu kaznu. Sramota, ocigledno da je neko debelo zalegao za njih, ali ajde ne treba da budemo nezadovoljni posle svega.

Mi sada ako ne udjemo makar u LE, onda zasluzujemo da nas u skorije vreme zadesi ista sudbina kao ciganska.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ovo je tema posvećena Partizanu!
WebCrew edit
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
U duhu današnjeg dana, menjam potpis... Red je malo i da se sanja, tj. sanjari :D

Napred Partizan!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ми се чудимо што Ђура није заглавио мардељ...
Па онако срећно шунтаво створење није рођено на кугли земаљској! :D

Ето, сјебаше нам концепцију, таман се Управа спремила да стегне каиш, да распрода све, кад курац - требају појачања! :BB
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Ето, сјебаше нам концепцију, таман се Управа спремила да стегне каиш, да распрода све, кад курац - требају појачања! :BB

Jeste , bas im je sjebana koncepcija, sad jadni nece smeti nikoga da prodaju , ima da skockaju strasnu ekipu, kao pred prosle kvalifikacije kad smo bili neustrasivi.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Правда је само делимично задовољена, али битно је да је почело да се враћа зло онима који су га посејали.

Ово је и последња шанса за говна из наше управе да ураде нешто корисно и паметно за клуб. Како знате и умете да сачувате тим, доведе неколико фудбалера што неће бити тешко јер је много оних који желе да играју за тим који ће се борити за улазак у Лигу Шампиона, и да се пласирамо поново у најелитније такмичење, и полако почнемо да стајемо на ноге, што је са овом багром вероватно немогуће, али ако имају имало мозга сад је ред да почну да исправљају своја срања.

Тренера имамо, сачувати костур тима, довести још пар играча и ући у групе Лиге Шампиона док се курва дави у самртном ропцу.
Дупла круна у кампањи 2014/15 се подразумева.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja nesto nisam jos uvek ubedjen da cemo mi igrati kvalifikacije za LS, plasim se da ce govna otezati sa ovom zalbom i pokusavati na sve nacine da nam ne dozvole da igramo umesto njih u kvalifikacijama za LS...
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Da dozive sudbinu Rendzersa i ja bi bio delimicno zadovoljan:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top